Jump to content
  • Kayıt Ol

Asa Made Jugyou Chu!

CHOBiTS

Önerilen İletiler

dddhk.jpg

Comic Alive magazine dergisinin Ocak sayısında "Asa Made Jugyou Chu!" mangasınında animeye uyarlanacağı haberi yer alıyor.

Konu:

Kagami Yuki Elit bir lisede okumak için burs kazanmıştır.Ne yazık ki isminin kız ismine benzemesinden dolayı öğretmen Kakinozaki Ayana onu kız olarak kaydetmiştir. Kız yurdunda yaşamak zorundadır. Buna itiraz etsede okul müdüresi başka şans bırakmaz. Öğretmen Kakinozaki Ayana'yı da ona göz kulak olması için iki kişilik bir oda ayarlar. Eğer yurtta bir sorun çıkartırlarsa ikiside okuldan ve yurttan atılacaktırlar.Bu yüzden Yuki yurtta kız kılığında gezmektedir.Yurttan kız kılığında çıktıktan sonra elbiselerini değiştirip okula erkek olarak devam etmektedir.Acaba Yuki bu zor şartlara ve sexy öğretmeniyle birlikte yaşamaya dayanabilecekmidir.

Haberden sonra şöyle bir mangasına bakayım dedim güncele kadar gelmişim.Manganın ecchi dozajı bir hayli yüksek To Love Ru okuyanlar varsa ona çok benziyor.Özelliklede başrolumüz Yuki'nin kişiliği nerdeyse To love Ru'daki Rito ile aynı.Serinin sansürden geçileceğini sanmıyorum. AT-X çıkartırsa yada BD'lerini beklemeniz gerek ecchi severler.

Serinin manga türleri: Ecchi, Okul, Romantizm, Komedi, Gender Bender, Yetişkin şeklinde sıralanabilir.

Kaynak:

http://myanimelist.net/manga/19555/Asa_Made_Jugyou_Chu!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• DevilRanger

2

• Aequitas

1

• Sky_King_Goko

1

Ben de ilk iki bölüme baktım da, soft hentai gibi sdfs AT-X şart.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

izlenmelidir diyorsun yani(demesende ben öyle anlıyorum)ve izleyeceğim de en kısa sürede

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yormasınlar gözlerimizi sansürlerle wew445 BD beklemek istemiyorum ben o daha yorucu :( Paylaşım için teşekkürler sallss

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu serininde garantisi var kesin izlerim:) Listeme baya eklendi izlenilecek diyesdsdsdrf

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu haber dolayısıyla mangaya bakayım dedimde daha 15.sayfada hentailiğe ilk adımı attı:mutlulh:. Off şimdi bunuda sansürlerler :sok aglama: ama yinede şu öğretmenden umutluyum daha 2.bölümde atraksyon yaratmaya çalıştı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hentai hentai gibi dediniz merakımdan baktım abartı yapıyorsunuzdur diye de ...... Harbiden de Hentai den pek bir farkı yok gibi :( Düşük bir ihtimal gibi ama Animesinin türü Hentai bile olabilir ^^;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla hentai olup olmaması pek umrumda değil, sadece konusu hoşuma gitti. Baya komedi bir seriye benziyor. ecchi tozajını düşürüp konuya otaklanırlarsa baya güzel bir seri olur bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

mangasına baktığım hentaiye yakın birşeydi

animesini merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Malesef tek bölüm.Ama ilerde devam etme imkanı var.Mangada yeterli malzeme biriktikçe çıkacak bir yapıma benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?