Jump to content
  • Kayıt Ol

pungsangae

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Nefret etmek neden bu kadar kolay?

Filmin sonunda aklımdan geçen tek soru bu oldu. Dışardan bir şeyleri izlerken ne kadar kolay değerlendirme ve yargı çıkıyor değil mi? İyiler sizin için iyi, kötüler sizin için kötüdür. Olaylara bakıp " ben olsam böyle yapardım" " yok ya bu abartı olmuş".. Ama gerçekten yaşayan sizler, bizler olsaydı ah.. pardon siz, biz dedim galiba.. İşte film tamda bunu anlatıyor Kuzey Kore ve Güney kore arasındaki sınırı...

Poongsan; Kuzey ve Güney Kore arasında geçilmesi en zor sınır bölgesini geçip sevdiklerine bir şeyler ulaştırmak isteyenlere, aracılık yapmakta olan biridir. Bir gün ondan bir kadını Kuzey Koreden Güney Koreye getirmelerini isterler. Zor ama onu için yapılması mümkün bir görevi 3 saat içinde bitirir. Ama bunun aslında aldığı en zor görev olduğunu daha sonra fark edecektir...

İyi veya kötü kimdir aslında !? .. Nefret etmek neden bu kadar kolay? Senden önceki veya sonraki veya bir öteki diye mi?

Not: Tabiki aksiyonu barındıran bir film olduğu için şiddet öğeleri işkence sahneleri var genç arkadaşlara önerilmez

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 0
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?