Jump to content
  • Kayıt Ol

Rinne no Lagrange

bedifeci

Önerilen İletiler

top_main02.jpg

Kyouna Madoka başarılı ,birazda tuhaf bir öğrencidir.Okulunda popüler bir kız olan ve ayrıca klüp başkanı olan madoka birgün Fin Ay Ludo Sui Lavinty adlı bir kızla tanışır ,madokaya beklemediği bir teklif yapar, Robot kullanabilir misin?Tabi bu teklif modokanın geçmişiyle bağlantılıdır.Karşı tarafta da düşman olarak şimdilik erkekler görülüyor ,Demetria adlı gezegenden gelen rakipler kızlarımızla mücadele edecektir.Tabi mücadele hem komik hemde baya eğlenceli geçecek gibi.Vaadedilmiş topraklar mantığını bu seride görmek ilginç oldu. İlk bölüm itibariyle seride echide belli bir yer tutuyor ama düzeyi animenin konusunu almıyor gibi.

Takip etmeye devam bakalım diğer bölümlerinde neler olacak.Seyredenleri bu başlıkta bundan sonra görüşleri belirtmeye davet ediyorum.

Rinne no Lagrange - Anime Game Trailer - JAPAN - HD - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
  • İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• Qmandan

1

• ShinigamiKhan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

sanırım kimse izlememiş hiç yorum olmadığına göre :S

11 bölümün alt yazısı var 12. bölümün yok çok enteresan. Bugün indirip ilk fırsatta bakmayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sanırım kimse izlememiş hiç yorum olmadığına göre :S

11 bölümün alt yazısı var 12. bölümün yok çok enteresan. Bugün indirip ilk fırsatta bakmayı düşünüyorum

12. bölümün altyazısı olsa bile 24 bölümlük bir seri zaten, iki sezon olarak geçiyor ama direk devamı diğeri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?