Jump to content
  • Kayıt Ol

Area no Kishi

bedifeci

Önerilen İletiler

[fieldset=AGT]Aizawa Suguru Japoyanın futbol geleceği parlak futbol yıldızıdır. Oldukçada iyi bir futbolcudur. Okul takımının beynidir. Aizawa Kakeruda suguru nun erkek kadeşidir. ancak abisi gibi bir oyuncu değil sadece futbol menejeridir. Suguruya göre kakeru oldukça yetenekli bir futbolucudur. tek eksiği özgüvendir. Ancak kakeru abisinin onun için böyle düşündüğünü bilmemektedir. Dahası suguru kendisinin nasıl futbol kralı olarak düşünüyorlarsa kardeşini de o, futbolun şövalyesi olarak görmektedir. Ancak iki kardeş birbirlerine mesafelidirler ve suguru kakeruyu oynamadığı için kaçmakla suçlamaktadır. AGT[/fieldset]

areakishi.png

Birinci bölüm itibariyle, ilgi alanıma giren bir seri oldu ,tabi bunda spor animelerini her zamna için takip etmiş biri olduğumu belirteyim. Ayrıca bu animenin mangasınıda okumaya devam ettiğimi belirteyim.

Bu başlıkta sizlerinde bu anime ile ilgili görüşlerinizi paylaşmanızı isteriz.

Animeyi iki Türk ekibi çeviriyor ayrıca altyazı olarak da bulabileceğinizi belirteyim.

Anikeyf Fansub

soutensubs/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

2

• bedifeci

1

• CHOBiTS

1

• painscream

1

Spor animeleriyle pek alakam yok. ( Nasıl alakam yoksa Slam dunk ve Inazuma Eleven izliyorum.) Hep ilk önce geriye düşüp gaza gelip yenmek sıkıyor beni. Slam dunk komedi için başladım, inazuma fantastik olduğu için başlamıştım. Buna başlar mıyım bilmiyorum. Romantizm var gibi belki onun için başlarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bölüm 2

Şimdi Suguru öldü ve Kakeru'da onun yerini mi alacak? Böyle bir drama içerisine girmeseydi keşke. İzlediğim iki bölüme bakarsak yine de ilgiyle izleyeceğim bir anime olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 2

Şimdi Suguru öldü ve Kakeru'da onun yerini mi alacak? Böyle bir drama içerisine girmeseydi keşke. İzlediğim iki bölüme bakarsak yine de ilgiyle izleyeceğim bir anime olacak.

Mangasını 24 bölüm kadar okudum ama mangada futbol zevkli gelmeyince bırakmıştım.

Onun yerini almak değilde olmasını istediği kişi olma yolundaki mücadelesini anlatıyor.Tabi bunda abisinin ona vermiş olduğu son pas sağlıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Mangasını 24 bölüm kadar okudum ama mangada futbol zevkli gelmeyince bırakmıştım.

Onun yerini almak değilde olmasını istediği kişi olma yolundaki mücadelesini anlatıyor.Tabi bunda abisinin ona vermiş olduğu son pas sağlıyor.

Onun yerini almak derken direk abisi olacak demek istemiyorum zaten. Abisi artık var olmadığından Japonya'nın 15 yaşş altı en iyi Ace'i kendisi olacak. Ben isterdim ki böyle bir twist yerine ikisi birden top koştursunlar. abisinin asıl hayali buydu zaten. Kendi kalbini ona verip kardeşinin futbol için zayıf olan kalbinden kurtulmasına ve başarılı olmasına sebebiyet verecek. Bir spor animesi için bu kadar büyük trajedinin olması beni şaşırttı. Böyle bir kurgu beklemiyordum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tam benlik seri bunu riplerim + bluraylarınıda riplerim fansublamak size kalmış :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Abi ne olursa olsun fazla bel bağlamıyacaksın,

Komedi tadında gidiyor seri sanki, tamam komedi tadında gitsinde yok ki bi sakuragi hanamichi, komik olsun dimi ama? Ne yapmaya çalıştıklarını anlamış değilim, gerekte yok zaten anlamasam da olur ama maç neden o kadar donuk geçti onu da anlamadım, hani korner kullanılıyor 3. sınıf japon korku filmlerindeki müziği neden koyuyorsun? sedeyeee (area no kishi episode7 part1 - YouTube 13:15)

Çok umutluydum, yazık olacak galiba.tertew

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

hala severek takip ediyorum, uzun süreden beri ilk kez sporla ilgili bir animeyi haftalık takip ediyorum. her ne kadar manga takipçileri pek hoşnut görünmese de başarılı bir seri olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Geçen sene beğeniyle takip etmiştim mangasını. İş nedeniyle ara vermiştim, 100'lere kadar gelmiş çeviren grup, doya doya okumaya devam edeceğim.

Bana göre mükemmel bir futbol mangasıdır.

Raw manga sitelerinde gezerken animesinin çıktığını gördüm, meğer Türkçe'ye çevirenler de varmış, animesini de kaçırmamak lazım tabi ama bence her zamanki gibi mangası daha iyidir.

Uzmanı değilim ama bu serinin çizimleri, renkli sayfaları, detaylarını baş döndürücü güzellikte buluyorum, okurken bambaşka bir keyif veriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?