Jump to content
  • Kayıt Ol

Shinsekai Yori

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=595]http://d1202.hizliresim.com/u/v/32219.jpg[/bimgx]

Mainichi habere göre, Yusuke Kishi'nin bilim kurgu romanı "Shinsekai Yori -From The New World-" anime TV serisi olarak uyarlanacağı duyuruldu. Roman 2008 yılında Japonya'nın en iyi bilim kurgu romanı ödülünüde kazanmıştır

Çizimleri Key tarafından yapılacaktır.

Staff

Director: Ishihama Masashi

Series Composition: Sogo Masashi

Production Studio: A-1 Pictures

Cast

Watanabe Saki: Taneda Risa (newface)

Asahina Satoru: Tojo Kanako

Akizuki Maria: Hanazawa Kana

Aonuma Shun: Todo Mai

Konu: Gelecek bin yılda, medeniyet retrograd (Bu kelimenin bir karşılığını sözlüktede bulamadım) edilmiş ve insanlar küçük topluluklar halinde dağınık yaşamaya başlamıştır.Bu çağdaki insalar "Juryoku" adı verilen psişik güçlere sahiptir, bu güçle hayal ettikleri nesneleri maddeleştirebiliyorlardır.Gelişmiş bilimsel teknolojinin yokluğunda, bu güç enerji kaynağı olarak kullanılmaktadır.

Bir gün Saki ve arkadaşları kasabanın dışında küçük bir arşiv robotu bulurlar.İnsanlık tarihinin kayıtları bu robotta bulunmaktadır.Kayıtlara göre insanlık 21. yüzyılda "Juryoku" gücünün keşfinden sonra psişikler ve psişik olmayanlar arasında bir dünya savaşı yasandığını göstermektedir.Dünya psişiklerin hakimiyetine girmiş ve böylece terör saltanatı başlamıştır.

Bu yasak bilgiyi, kasabadaki yetişkinler, çocukların "Juryoku" larını mühürleyerek saklamışlardır. Saki ve diğerleri ıssız bir ormanda tüysüz dev bir fare ile karşılaşırlar "Bakenezumi". Böylece onlar iki ayaklı yürüyen yaratıklar arasındaki bir savaşa dahil olurlar.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=408077

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• darkness167

1

• JNXL

1

• KirikAlita

1

İlginçmiş. Key yapacaksa çizimleri daha da ilginç olacak bu yapımın.

Merak ediyorum doğrusu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusu biraz ilgimi çekti bakalım çıksında izleyelim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Key yapacak demek :qalkis: Tamamdır çıksın kesin izliyorum :sikintili:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Anime güz döneminde çıkacak ve pv videosu eklenmiştir.Karekter çizimlerini pek begenmesemde oldukça ilgi çekici bir yapım gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bundan harika şeyler çıkabilir. Beklemedeyim.

Bu arada güz döneminde o kadar çok güzel anime var ki ne izleyeceğimi şaşırmış durumdayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merakla bekleyenlerdenim. Ortaya harika bir şey çıkacak gibi. ^o^

Bu arada, "Retrograd: Olduğundan daha kötüye, Kötüleşen, Gerileyen" anlamı vardır.

Haber için teşekkürler, listeye aldım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?