Jump to content
  • Kayıt Ol

Arve Rezzle

CHOBiTS

Önerilen İletiler

appfullproxyphp640x480h.jpg

Niconico Live'in canlı konferansında, Yamaguchi Yu'nun bilim kurgu light novel "Arve Rezzle -Kikaijikake no Yoseitachi-" nın TV serisi olarak animeye uyarlanacağı duyuruldu. Bu yaz gösterime girmesi bekleniyor.

Konu:2022 yılında, kuantum bilgisayar teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak insanlar zihinlerini siber uzaya aktarabilmeye başlamıştır. Remu'nun üvey kız kardeşi Shiki yüksek notları sayesinde 14 yaşındayken sınıf atlayarak akademik bir şehir olan "Okinotori-adası Mega Float City (OMFC)" adlı bir liseye girer. Bir gün, Shiki doğrudan siber uzay üzerinden abisine onun gerçek bedeninin vücut kültür ortamı ile dolu bir havuzda tutulduğunu itiraf eder. Bu vücut havuzunun içinden Shiki beynindeki nanomakineler ile ağa bağlanabiliyordur. Remu ilk başta şaşırır ama kardeşinin kararını kabul eder taki "Erken Çarpma" olarak adlandırılan kaza olana dek. Ağ sunucusunun aşırı yüklenmesi sonucu kullanıcıların zihinler siber uzayda kayboldu ve bedenleride vücut havuzlarında ruhsuz bir şekilde tutulmaktadırlar. Remu, Shiki'nin zihnini geri getirmek için onun OMFC'deki apartman dairesini ziyaret eder ve orada Shiki ile karşılaşınca onu hastahaneden kaçırmak ister. Ama kız kendisinin Shiki olmadığını onun vucudunu devraldığını söyler. Remu duruma anlam vermeye çalışırken, daire şiddetli bir saldırıyla vurulur.

Kaynak:

http://live.nicovideo.jp/watch/lv75085341

http://www.bookclub.kodansha.co.jp/kodansha-box/boxair/

Alıntı yapacak arkadaşlar sitemizin adını belirtmeyi unutmasınlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• darkness167

1

• JNXL

1

• mustx

1

En Çok Yazanlar

Anlaşılan Mangalardan sonra yeni potansiyel olarak Light Novellere el attılar Japonlar.

Kurgu ve konu da sıkıntı yok. Ama şüphem çizimler de.

Bakalım ne olacak:007a:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Light Novel çoğu önce mangaya sonra animeye aktarılıyor.Fazla resim olmasada bölüm başlarında falan daha çok ana karakterlerin tasviri yer alıyor.Artık gerisi yapımcı stüdyonun becerisine ve tasvirine kalmış.Bu konuda Akuma arkadaşımız ayrıntılı bilgi verebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusu baya ilgimi çekti bakalım nasıl bir anime olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir konuya benziyor şimdilik, umarım en yakın sürede çıkarda izlemeye başlarız :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilgi çekici bir şeye benziyor.hele bi çıksın o zaman kesin ifadelerde bulunabiliriz.şimdilik beklemedeyiz:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guilty Crown'^dan sonra bu iyi gider ne güzel. Kızda güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir seri olacağı kanısındayım genelde light novel ve visual novel den uyarlanmış serilerin konuları daha iyi oluryor mangalara göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu nasıl konuymuş arkadaş kafamda toparlayana kadar beynim buhar oldu :D Güzel seriymiş 1-2 yıla kadar çıksa da izlesek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu yaz çıkıyor araştırdığım kaynaklara göre. Tanıtımını yazmak baya zor oldu verdiğim anlam bana pek mantıklı gelmiyordu.Zar zor toparladım bu şekilde.Bu yüzden tanıtımda hata olması mümkün.Aslında ingilizce vermem gerekirdi ama üşenmedim çevirdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yeni bir anime türü doğuyor denebilir eerwwere5 ama jinxleus söyledi gibi tasarım ve genel çizimler ne olacak ???

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?