Jump to content
  • Kayıt Ol

Hastayım ben. İlgilenin benimle.

antioksidan

Önerilen İletiler

3 gündür yattığım yerde kıvranıyorum, kimseden bir ses seda çıktığı yok. Hayata küstüm yemin ediyorum. Gribal enfeksiyon mudur ne dalgadır bir şey olmuş bana. Ağrımayan yerim kalmadı. Öksürüyorum da. Böyle bir halsizlik falan. Muhabbet kuşum Süleyman bile benimle ilgilenmiyor. Kız arkadaşım bile "yeter artık" deyip kapattı telefonu : (

Ölsem kimse umursamayacak. İlgilenin benimle. Hastayım ben.

O değil annem yakında beni gırtlaklayacak, asıl ondan korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• antioksidan

2

• CHOBiTS

1

• smygon

1

• Aequitas

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Zombi Apocalypse başlıyor. Marmara'yı bir elden geçir hacı sana zahmet. Ama yemekhanelere bulaştırmayın. Orada direniş grubu kuracağım. cvdvfd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zombi Apocalypse başlıyor. Marmara'yı bir elden geçir hacı sana zahmet. Ama yemekhanelere bulaştırmayın. Orada direniş grubu kuracağım. cvdvfd

Göztepe yerleşkesinde zombilere karşı koymak pek mümkün değil bence. Alan yeterli değil ve savunma yapmak için uygun bina yok. Yemekhane ve fen-edebiyat geçici süreliğine kullanılabilir ama fazla dayanmaz. Herkes tahliye edilmeli ve zombiler başka alana çekilmeli. Ya da çok büyük bir kuvvet oluşturulabilirse zombiler ablukaya alınmalı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir Hikikomorinin sonu demek böyle.Az dıraşarı çıkıp gezeyim.Şaka bir yana geçmiş olsun.Anime çevirmeye başlarsan düzelir seni daha çok aramızda görmüş oluruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçmiş olsun Okan, asıl antibiyotik haplarına, ben anca öyle iyileşebildim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?