Jump to content
  • Kayıt Ol

Twitter Hesabı

gokcevil

Önerilen İletiler

Bu düşüncemi birkaç saat önce Bedifeci'ye ilettim. Kendisinin buna zamanı olmadığını, başka kişilerin açabileceğini söyledi. Yetkili kişiler bu konuyu es geçmese gerçekten iyi olur. Henüz Twitter hesabına sahip çok fazla Türk yok. Ancak gelişmeye ve Türkler tarafından tanınmaya başlıyor bu mikroblog uygulaması. Kısa bir süre içerisinde çoğu kişi, basitliği ve kullanışlılığından dolayı Twitter'ı (yada tüm hesapları birden idare edebilen friendfeed'i vs.) tercih etmeye başlayacak. Güncellemeleri oradan takip etmek güzel olurdu. Hem telefon için sms desteği de mevcut. Her an haberdar olabiliriz. Kısacası, en azından projeler için bir düşünürsünüz umarım. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 21
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki_cross

3

• Çubuk Kraker

3

• şahMath

3

• gokcevil

2

nasıl kullanıldığını ve ne işe yaradığını pek anlayabilmiş değilim aslında. geçen hafta çıkmıştı ekranın sol tarafında ona benzer bir şey. yani ben oraya gidip şu projenin bilmem kaçıncı bölümü eklendi yazınca ona abone olan üyelere sms mi gelecek?:haze:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Twitter aslında şu şekilde:

Sen yaptıklarını yazıyorsun. (Şuan şu animeyi iziyorum =) gibi bir mesaj attın.)

Senin twitter'ını takip edenler bu yazıyı kendi profillerinde görüyorlar.

İsterlerse yorum yapabiliyorlar.

Bunu bir siteye uyarlarsanız. Örnek yeni bir anime eklendi. Onu twitter'a yazdığınızda sizin profilinizi takip eden herkes profilini açtığında bu mesajı görücek ve haberdar olmuş olucak.

Benim bir twitter hesabım var ve NFL olsun takip ettiğim bir müzik sitesi oldun bunlarda yeni haber olduğunda ya da yeni bir albüm eklendiğinde direk olarak haberim oluyor. :) Aslında siteler için yararlı bir kaynak olabileceğini düşünüyorum.

www.twitter.com/BladeJack bakmak isteyenler profilimi inceleyebilir :mutlu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Penguen deki yazarların twitter'larını hep takip ediyorum bende çok hoşuma gidiyor xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim duyduğum kadarıyla Türkiyeden bağlananlar için sms desteği kapalı. İlk çıktığı zamanlarda bedava sms ler hadi kullanalım deyip aynı sms li binlerce defa atanlar yüzünden adamlar bizim IP leri banlamışlardı şu an durum ne bilmiyorum.

Twitter güzel gerçekten ama belli bir takipçi sayısı olması gerekiyor yoksa kendi kendime yazıyorum ben havasına giriyor insan. Belli bir çevre oluşursa gerçekten güzel olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende aldım bir tane ama güzel vakit geçirmemiz için birçok üye lazım :asker:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sms haberlerine en son birkaç ay önce bakmıştım. Avea hattından kontrol edebileceğimiz yazıyordu. Son durumun böyle olmasını beklemiyordum. Hala herhangi bir operator desteklemiyor.

Yine de ben yararlı olacağı kanısındayım. Henüz büyük bir kitle yok ama kullananlara büyük yarar sağlayacak. Ve bu gibi nedenlerle insanlar hesap edinme yoluna da başvuracak ve üyeler de artacak. Bilmem artık, iş yöneticilere kalmış :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde Twitter hesabım var ama şifresini unutmuştum.Şimdi başka bir adla Twitter alıcam.Zaten pek türk olmadığı için giremiyodum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

twitter sana sms gönderemiyor ama sen sms ile güncelleme yapabiliyorsun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Twitter saçma birşey aslında. Msn iletilerinin siteleşmiş hali. Ama üye miyim? Evet. Niye? Çünkü Shean olmuş, merak ettim bende baktım. XD sonra ordan burdan toplayarak bi kaç kişiyi daha gördüm falan. Öyle bende yeniyim yani. isteyen ekleyebilir, follıv edebilir :3

https://twitter.com/Nishiji

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

teknolojiyi biraz geriden takip eden birisi olaraktan yeni keşfettim!!:Dwalla 1haftada yeni gözdem oldu!!msn benim için bitmiştir!!!:P

çok hoş bir şey aracısız haberleri 1.ağızdan almak!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vallahi ben de yeni aldım dün bi hesap. Açıkçası zevkli geldi ama sahiden takipçi olmayınca kendı kendıne takılıyorsun :D Almamın sebebi ünlülere giden en kısa yolun twi olması. Super juniorun beyaz showa çıkabileceği haberini alınca direk twi açmaya gittim xD Güzel oluyor ya ünlüleri dk dk ne yaptıklarını izlemek falan :D Anında yaptıkları şeylerin resimlerini de çekip atıyorlar güzel yani çok sevdim :3 Aradaki mesafeyi sıfırlıyormuş gibi hissediyorsun.

Amt de pek işe yarar mı biliyorum burda çok takipçi olmasına rağmen twi hesabı yok çoğu kişinin. Bakalım fallowladım daha da ilerler umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç kullanmadım, merak da etmiyorum açıkçası ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vallahi ben de yeni aldım dün bi hesap. Açıkçası zevkli geldi ama sahiden takipçi olmayınca kendı kendıne takılıyorsun :D Almamın sebebi ünlülere giden en kısa yolun twi olması. Super juniorun beyaz showa çıkabileceği haberini alınca direk twi açmaya gittim xD Güzel oluyor ya ünlüleri dk dk ne yaptıklarını izlemek falan :D Anında yaptıkları şeylerin resimlerini de çekip atıyorlar güzel yani çok sevdim :3 Aradaki mesafeyi sıfırlıyormuş gibi hissediyorsun.

Amt de pek işe yarar mı biliyorum burda çok takipçi olmasına rağmen twi hesabı yok çoğu kişinin. Bakalım followladım daha da ilerler umarım.

whaaaa!!!ELFsiniz!!walla hemşehrimi görmüş gibi sevindim!!^^

bende sırf SuJu için açtımmm!!!:qyuz kizarma:

gerçi bende yeni açtım1hafta oldu!! aynen kendi kendime takılıyorum ama olsun o da zevkliii!!:P takip ettiklerime mesaj atıyrm ne yapıyım artık!!:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen öyle ELFim :qask:

Bu arada Twitter'a giremiyorum son bir saatten beri :/ Youtubada bişeyler oldu giriyorum ama videolar açılmıyor. Twitter sorunu sadece bende mi böyle?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yuuki merak etme senn bilg.sorun yok!!bende giremiyorum:002:!!muhtemelen yoğunluktandır!!geceye doğru ferahlar!!!o zaman rahatça girebilirzz umarım!!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk aldığım hesabı ellerimle kapamıştım.

Ne saçma iş abi. Zaten karakter az. ben susturulamam. olmuyordu. Zaten Emre AYDIN bana cevap vermiyordu =/ kapamıştım.

Blogdan ötürü tekrar açtım. Hala kimsen yoksa sıkıcı hala saçma ama bloga acayip bir gelir sağlıyor sağolsun :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kızım Emre Aydın cevap vermese ne yazar xD Korenin tamamı orda, japonyanın tamamı orda, oppalarımız orda xD Sırf onlar için bile alınır :D kötü örnek olma millete ahah xD

Ya insan düşününce sahiden işlevsel olarak çok geliştirilmesi gerekiyor pek bi numarası yok. Nedendir bilinmez ünlülerin twittera olan zaafı. Bi dönem aşırı ün yapınca adam adamı çekti şimdi ondan daha iyi arkadaşlık siteleri olsa da twitterdan vazgeçemiyorlar. Kaldı ki ünlülere ulaşabileceğin en güvenilir yer orası. Twiye kapılmanın en büyük etkilerindne biri de bu. Fake olayı falan çok var mesela myspacete.

Belki ilerde daha adam gibi bi hal alır :ssok: Türklerin yaptığı son 'accept @xxxxxx' durumuda tüm ünlülere oh olsun xD

Twi amt hesabının bence tüm üyelere yayılması bu şekilde yetersiz olacaktır toplu bi özel mesaj atılsa daha etkisi olur. Sadece 4 kişi followlamış o.0 biri de benim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?