Jump to content
  • Kayıt Ol

Hanasaku Iroha Home Sweet Home Movie

CHOBiTS

Önerilen İletiler

dsanq.jpg

İkinci sezon haberi hakkındaki bir kesinlik bulamadım ama Filmin geleceği kesin.Herhalde 2 sezon haberi filme çevirildi.Belki ikinci sezonda çıkar bekleyip göreceğiz.

Filmin adı belli oldu Hanasaku Iroha Home Sweet Home adıyla yayınlacak.

Resmi Sitesi:

http://www.hanasakuiroha.jp/

Sitemizdeki haberleri diğer sitelerde yayınlarken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• crows005

2

• Squaw

1

• ishak

1

Çok güzel bir haber. 1. sezonunu hiç sıkılmadan izlemiştim bir çırpıda umarım 1. sezonu çeviren arkadaş 2. sezona da el atar da güzel bir çeviriyle bunu da izleyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzel bir haber.İlk sezona ait olarak,konusu yanında bu seriye dair en çok sevdiğim şeylerden birisi de çizimlerindeki kaliteydi.Konusunda verilen dramı abartıya kaçmadan çok güzel işlemişlerdi, eski kaplıca oteline verilen detaylı çizimler ise seriyi güzel kılan en önemli öğeydi,umarım ikinci sezonunu hazırlarken de biz seyircilerinden bu ayrıntıları esirgemezler.

Aslında öyle bir finalle de kalabilirdi,finali çok yerinde çok güzel abartıya kaçmadan samimi bir şekilde sonlanmıştı ama karakterlerin devam hayatlarını da görmek güzel olabilir.Hatta seriyi bitirince ablamla,''buna ikinci bir sezon yakışırdı aslında'' gibisinden az laflamadık,sanırım yapımcıları bizi duydu. :P Haber için teşekkürler CHOBİTS. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. sezon çok güzeldi abartısız hayatan kesitler iyi oratılamıştı 2.sezonda kesin izlerim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezon hiç beklemiyordum doğrusu. Olursa izlerim ama. Teşekkürler haber için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberi görünce çok sevindim :D Sıkılmadan izlediğim çok güzel bir seriydi rte34

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yabancıların "underrated" tabirine tam anlamıyla uyan bir seri, gereken önemi ve ilgiyi göremeyen harika bir yapımdı bana göre. İkinci sezonu da merakla bekliyorum, haber için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberi görünce direk atladım. Çok güzel bir seriydi. 2. sezon nasıl olacak merak ediyorum. Umarım zorlama bir devam etme olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok sevindim 2. sezonun çıkacak olmasına sevindim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

2. sezon haberini duyurduğumda kaynağıma pek güvenemiyordum ama artık ikinci sezon kesinleştiğini söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anidb'de ikinci sezonun sayfası vardı ama hiç bilgi, poster vs. yoktu. ama burada görünce daha bir emin oldum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İkinci sezon demiştim ama kesinlik yok ama filmin geleceği kesin.Başlıkta değişiklik yaptım biraz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Filmin çevirisine el atıcak arkadaş yokmu acaba ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Filmin çevirisine el atıcak arkadaş yokmu acaba ?

Sıkışık bir dönemde olmasam, konusunu açmıştım şinciye kadar emme şu anda kendime güvenemiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?