Jump to content
  • Kayıt Ol

Gintama' 27 Martta bitiyor

zero

Önerilen İletiler

Gintamanın 2.serisi olan Gintama' 27 martta bitiyor, aynı gün Bleach ve Beelzebub da bitecek.

Kaynak:

MyAnime List

NOT:

Haber paylaşımlarına kaynak göstermeye dikkat edelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 19
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zero

3

• DevilRanger

3

• safirland

2

• hudaim

2

Beelzebub bitecek derken sezonmu bitecek yoksa tamamen mi biticek?:007a:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sadece bitcek yazıyodu büyük ihtimalle ara verirler çünkü tam asıl savaşa girmeden önceki bölümler yayınlanıyor şuan yaza doğru yada sonbaharda devam edebilir henüz tam açıklama göremedim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zero Bleach içinde söylediklerin geçerli olabilirmi aramı yoksa sonmu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach kadar ülkemizde bilinmesede bu uzun serilerin alayının bitmesi taraftarıyım.Yüzlerce güzel anime varken ülkemizde 2-3 uzun animeyi izleyip kendine animeci diyenlere yeni bir pencere açılırda.O mağaradan kafalarını çıkartıpta dünyaya bakabilirler belki.6t43w

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O mağaradan çıkmaları için bunların bitmesine gerek yok ki. Alışkanlıklarından kurtulsunlar yeter. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@chobits

Ya da anime izlemeye sadece o seriler sayesinde devam eden animeciler de elini ayağını tamamen çeker bu camiadan. Haftada 3 bölüm anime izliyorum zaten :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach kadar ülkemizde bilinmesede bu uzun serilerin alayının bitmesi taraftarıyım.Yüzlerce güzel anime varken ülkemizde 2-3 uzun animeyi izleyip kendine animeci diyenlere yeni bir pencere açılırda.O mağaradan kafalarını çıkartıpta dünyaya bakabilirler belki.6t43w

Diğerlerini bilmem, ama Gintama'yı izleyip de anlayan adam zaten animecidir. Gintama'yı tam anlamıyla herkes izleyemez, böyle bir gerçek var. Senin de buradan Gintama izlemediğini çıkarıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence bırakın herkez sevdiği animeleri seyretsin eleştri okları havada uçuyo açıkcası Bleach bitmesin ben seviyorum Gintama bitmesin bence kaliteli seriler pokemonu bile seyredin arkadaşlar :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gintama izlemek nefes almak gibi bir şey. Nefes almadan nasıl yaşayacağız ah ftredr535 CHOBiTS-samanın dediği gibi 3 büyük shounen Animesini izleyipte etrafta "Animeceiyim beeenn !!! " diye dolaşan çok kişi varete445:00a52f5e14511365f5a Ama Gintama kesinlikle bunlardan biri değil. SyLar_54'ün de dediği gibi Gintamayı izleyen Animecidir zaten . Çünkü Anime bilgisi az olan kişilerin fazla anlayamayacağı ve zevk alamayacağı tarz da bir Anime Gintama. Bilgisi fazla olanların da çok büyük bir zevkle izlediği bir seri :D Filler bölümlerini bile büyük bir zevk ile izliyorum yani o kadar artık ^^ Umarım sadece ara veriyorlardır. Gintama 3. sezonunun çıkmasını en çok istediğim Animelerden biri :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach Bİtmesi Doğru Bir Karar olur Her hal.. SAten uzattıkça.. uzattılar.. pek bir görecegımız birsey kalmadı.. Ama Gintama Bitmesin:D saten :D adamlar Bir Yoldan gıtmedılerkı son bulsun:D Her gintama Bölümü Bir Cem yılmaz Stand up ı Gibi:D Verilen mesajlar konusma tarzları falan:D bambaska bır boyut:D Gintamada SAten HEr sezon sonunda Bitiyor Dıe Haber verıp ondan sonra devam edıolar umarım öyle olur buda..qdisler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gintama'nın -genel- espri anlayışını bir tek ben sevmiyorum sanırım. Hayır, gerçekten sağlam birçok esprisi var fakat bölümün genelinde -kendi adıma konuşayım- parodi bile olamayan durumlara -ki bildiğin ortaokul tuvaleti edebiyatı- öyle dümdüz bakmakla yetiniyorum. İlla bir karşılaştırma yapmak gerekirse Keroro Gunsou yada Tentai Senshi Sunred çok daha sağlam parodi serileriydi benim açıma. Ayrıca Project ARMS yada Yu Yu Hakusho varken Gintama'nın aynı kulvarda bir "shounen" olarak değerlendirmek -yine kanımca- bana fazlaca haksız bir yargı gibime geliyor.

Her shounen bitebilir. Bitmeli ki bizlere daha farklı şeyler yaşatabilen başka shounen'lere yer açılsın. "Tüm Anime'ler bitsin, Gintama bitmesin" tarzı tepkiler biraz ölçüsüz gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En azından yarım bitmesin :( Tam bitirsinler . Seriyi yarıda bıraktıklarında insan meraktan deliriyor:000200690jk0xd:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüm seriler biterse Gintama'nın bir esprisi kalmaz. :D

Ama Gintama'nın arka planındaki konunun kalitesini tartışmaya bile gerek yok. Bu saatten sonra bir dakika bile komedi işlemesinler; arka plandaki konuyu işlesinler bana uyar. 250 bölüm komedi yeter. :) Bir 250 bölüm de arka plandaki konuyu işleseler tadından yenmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gintama animesi konu olarak manganın dibine geldiğinden bitiyor 3. sezon olarak muhtemel önümüzdeki sonbahar da çıkar bleach te aynı şekil :D beelze de ise biraz daha ara verip anime manga arasını açarak savaş bölümlerini dolu dolu vermeleri muhtemel :D gerçi manga okuyan bilir aslında o kadar da bomba bi savaş olmadı ya neyse :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gintama'nın zaman diliminde Gon başlayacakmış. Söyleyeyim dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Gintama iyidir iyi...Bence böyle arada bi nefes almaları bizim içinde iyidir bence.Devam edeceklerdir 1-1,5 sene sonra :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Gintama'nın yönetmeni Shinji Takamatsu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Gintama'nın Mart sonundaki bitişini doğruladı. Kendisi seriyi yaza kadar uzatmak istemiş fakat TV Tokyo yapımcıları kendisine Nisan'a kadar devam edebileceğini söylemişler. Twitter hesabında serinin ne zaman yeniden devam edeceğine (yada devam edip etmeyeceğine) dair bir açıklama yok. Ayrıca bu açıklamadan kısa süre sonra yönetmen Twitter hesabından bu açıklamayı silmiş.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?