Jump to content
  • Kayıt Ol

Şu an Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

gokcevil

Önerilen İletiler

Çizgili Kenar Notları | Derleyen: Levent Cantek

Yerli Karikatürümüzde, belli çizer ve dergilere dayanarak; derinleşen toplumsal sınıf ayrılığının yansımalarını konu ediniyor.

Muhakkak bir yerden edinip okuyun derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 341
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• A.U

24

• loykad

21

• martikanadi

17

• Aurora Borealis

14

Oğuz Atay - Tutunamayanlar

çok geç kaldım galiba , neyse kitap kötü sayılmaz.ileride ne söylerim oda bilinmez : P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dan Brown - Da Vinci Şifresi

Normalde bitirmem 1 hafta sürmezdi ama kitabın ortasına geldiğim zaman arkadaşla filminiizleyince devamını okuyasım gemiyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Elaine Cunningham-Elf Gölgesi

Pek iyi olduğunu söylemem şimdlik :) Hele ki Buz ve Ateşin Şarkısı, Kara Elf Üçlemesi, Elenium Üçlemesi gibi fantastik eserlerin yanında oldukça zayıf

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dnyannilkgn.jpg

Dünyanın İlk Günü - Beyazıt Akman

Fatih dönemini başından sonuna kadar anlatan belgesel-roman tarzında bir kitap.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ari-kovanina-comak-sokan-kiz20110121010734.jpg

Millennium üçlemesinin son kitabı.(Ejderha Dövmeli Kız ve Ataşle Oynayan Kız ilk iki kitaptı) Yarısına geldim dün , en sonunda ne olcak çok merak ediyorum:s59:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serdar ÖZKAN'ın ikinci romanını okuduktan sonra bunu da okumaya karar verdim. Kayıp Gül, birkaç gün bununla meşgul olacağım sanırım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Klasik, klasik, klasik! Hepinizi seviyorum :bulqdum:

Dostoyevski- Suç ve Ceza

"İnsanlar en çok neden korkarlar acaba? İlk adımı atmak, söylemek.."

Yeni başladım, düşündüğüm kadar çok da sıkılmadım. Hatta sardı, sarmaladı, içine aldı bu roman beni. Bir romanı beğenmek, onda kendimizden bir şey bulmamıza da bağlıdır ya hani..

Henüz bir şey söylemek için belki çok erken ama, bir kitap beni baştan kendine bağlar, sevmezsem eğer, kitabı bitirsem de sevemem ben. Ama Suç ve Ceza sanırım baş köşe kitaplarımdan biri olacak.

Bu arada, Hakan Günday'ın Az'ını okuyan varsa, yorumlarını görmek isterim :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guzel secim kanade. Fyodor Dostoyevsky'den Budala'yi tavsiye ederim.

Krishnamurti - Hakikat Uzerine, ikinci sefere okuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haşlanmış harikalar diyarı ve dünyanın sonu - Haruki Murakami

Aynı anda 2 kitaba birden başlama hatasında bulundum, ama en ağırlık verdiğim bu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(Il nome della Rosa) The Name of the Rose- Umberto Eco. Orjinalini okuduğum için çok yavaş ilerlediğimden (günde 10 sayfa falan) hala bitiremedim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ryu Murakami- Emanet Dolabı Bebekleri

Daha yeni başladım 75 sayfa falan sanırım ama çok hoşuma gitti , devamını baya merak ediyorum :qiyiii:

fft22_mf94017.Jpeg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

EMPATİ. Çok uzun zamandır almak, okumak istiyordum. Bugün sonunda emelime kavuştum. Henüz kitabın girişini (basım tarihi dahil olmak üzere:D) ve arka kapağını okudum. Olasılıksız kadar iyi olmasını diliyorum~~

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

EMPATİ. Çok uzun zamandır almak, okumak istiyordum. Bugün sonunda emelime kavuştum. Henüz kitabın girişini (basım tarihi dahil olmak üzere:D) ve arka kapağını okudum. Olasılıksız kadar iyi olmasını diliyorum~~

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha bile iyi bana kalırsa.

Bernard Cornwell'in Azincourt kitabnı okuyorum şu anda. Diğer kitapları kadar sürükleyici olmasa da fena sayılmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha bile iyi bana kalırsa.

Bernard Cornwell'in Azincourt kitabnı okuyorum şu anda. Diğer kitapları kadar sürükleyici olmasa da fena sayılmaz.

Cornwell sağlam yazardır. Kış Kral'ındaki Arthur yorumuna bayılmıştım :) Ki o seride TV'ye uyarlanabilecek bir potansiyel vardı.

Hangi kitabı okuyorum sorusuna gelince. Hala Murakami'nin Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonunu okuyorum. Biraz yavaş gidiyor. Sevdiğim bir yazar ancak bu kitap beni nedense Zemberekkuşu'nun Güncesi kadar sarmadı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sâdık Hidâyet - Kör Baykuş

İçim karardı yemin ediyorum. Ama muazzam bir eser.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ejderha Dövmeli kız :gul gul:dedikleri kadar varmış

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayrıntı Yayınlarından Çinli yazar HA JIN'in Savaş Artığı'nı okuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?