Jump to content
  • Kayıt Ol

Şu an Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

gokcevil

Önerilen İletiler

Jill Hathaway Sırçalan konusu müthiş bir kitap yeni başlayacağım

P.C Cast Efsane Tanrıçası mitolojiyi seviyorum kızıyla yazdığı kitapları sevmiyor olsamda bu serinin takipcisiyim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 341
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• A.U

24

• loykad

21

• martikanadi

17

• Aurora Borealis

14

Elif Şafak- Ustam Ve Ben (bitti. Kesinlikle tavsiye ederim)

Elif Şafak- Şemspare(Bitti. Bu kitabını fazla beğenmedim ve zar zor kitabı bitirdim. Tavsiye konusunda kararsızım tabi ki ben beğenmedim diye sizde beğenmeyeceksiniz diyemem.)

Elif Şafak-Firarperest (bitmesine az kaldı. Köşe yazılarından derlenen bir kitap. Tavsiye ederim.)

Ahmet Batman -Soğuk Kahve( Tavsiye üzerine başladığım bir kitap. Kitaba yeni başladığım için yorum yapamayacağım.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Kenzaburo OE - kişisel bir sorun" bitirdiğimin üzerinden 1 hafta geçti. Şimdi sıra "Robert Louis Stevenson - Dr. Jekyll and mr. Hyde" kitabında. Bu sıcaklarda pek fazla kitap okuyamıyorum :qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Elif Şafak-Firarperest ( Bitti. Daha önceki yorumumda bahsettiğim gibi köşe yazılarından derlenen bir kitap. Tavsiye ederim.)

Ahmet Batman -Soğuk Kahve ( Bitti. Tavsiye üzerine başladığım bir kitaptı. Gitmek, kalmak ve özlemek bu tarz konusu olan bir kitabı seviyorsanız tavsiye ederim. )

Jamie Mcguire - Tatlı Bela ( Yeni başladım sayılır. Tavsiye üzerine başladığım bir kitap. Kitap bittiğinde yorum yapabilirim.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Yusuf ile Züleyha - Nazan Bekiroğlu

Türk yazarlarının genel olarak üslup tarzından pek hoşlanmam ancak Nazan Bekiroğlu aradan sıyrılan isimlerden biri, kitabın her anında hayranlığım bir derece daha arttı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ursula K. Le guin- Malafrena

Yılmaz Özdil-İsim Şehir Artist

George Orwell-1984

Haruki Murakami-Sahilde Kafka

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ursula K. Le guin- Malafrena

Yılmaz Özdil-İsim Şehir Artist

George Orwell-1984

Haruki Murakami-Sahilde Kafka

olur da istanbul'a falan taşınırsam seninle boyna kitap takası yapmak istiyorum.

son okuduğu kitaplar böyle olan birinin kütüphanesinde daha neler neler vardır :D

josé saramago - körlük bitti. 200~250 sayfa boyunca kendimden tiksinmeme sebep oldu.

erbuğ kaya- giddar'a başlayacağım. 3 sene önce kitabı almış, sınafta çantayla beraber unutmuştum. o vakit kitap da gitmişti, çanta da. geçen bir arkadaş bir yerden bulmuş sağ olsun, resmen üstüme atıp kaçtı kitabı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

olur da istanbul'a falan taşınırsam seninle boyna kitap takası yapmak istiyorum.

son okuduğu kitaplar böyle olan birinin kütüphanesinde daha neler neler vardır :D

josé saramago - körlük bitti. 200~250 sayfa boyunca kendimden tiksinmeme sebep oldu.

erbuğ kaya- giddar'a başlayacağım. 3 sene önce kitabı almış, sınafta çantayla beraber unutmuştum. o vakit kitap da gitmişti, çanta da. geçen bir arkadaş bir yerden bulmuş sağ olsun, resmen üstüme atıp kaçtı kitabı :D

:)) Körlük iyi miydi? Okumayı düşündüklerimden de..

Çok kitabım yok. Sosyoloji, psikoloji ve yer altı edebiyatı içerikli/türün de kitaplar var Genelde verdim mi geri gelmiyor o yüzden tek şartım var kitaplarımı verdiğim gibi aynen geri isterim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hele bir de kitabın neresinde kaldıklarını anlamak için sayfayı kıvırıyorlar ya, katil olası geliyor insanın :(

Dedim ya; gerçekten kendimden tiksindim. Kitaba konu olan insanlar, insanlıktan çok çabuk ve iğrenç durumlarda çıktı.

Chuck Palahniuk'tan Gösteri Peygamberi de aynı iğrençliği nispeten yansıtıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:)) Kıvırmaları neyse de kitabın kapağını yırtandan tutun abuk subuk not alanlar ve ya sayfaları tahrip edenler yok mu aha o an gözlerim kararıyor...

İyice merakımı kamçıladı kitap vallahi... Alayım ilk fırsatta o zaman

Chuck Palahniuk'ın Görünmez canavarlarını, Çarpışma partisi bir de dövüş kulübünü okumuştum. Ama gösteri peygamberini henüz okumadım sevdiğim bir yazar ama Haruda Murakami' nin br kitabında bende dediğin gibi hissetmiştim. eğer okumadıysan tafsiye edebilirim Haruki'den daha sağlam bir yazardır. (Biraz saykodur ama)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

George Orwell - 1984

Haruki Murakami'nin bende iki kitabını okumuştum biri Sahilde Kafka çok güzel bir kitaptı sıkmadan bitirilebiliyor. Diğeri Haşlanmış harikalar diyarı ve dünyanın sonu diye bir kitaptı ve acayip sıkıcıydı, sırf bu kitap yüzünden yazarın diğer kitaplarını okumayı düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

George Orwell - 1984

Haruki Murakami'nin bende iki kitabını okumuştum biri Sahilde Kafka çok güzel bir kitaptı sıkmadan bitirilebiliyor. Diğeri Haşlanmış harikalar diyarı ve dünyanın sonu diye bir kitaptı ve acayip sıkıcıydı, sırf bu kitap yüzünden yazarın diğer kitaplarını okumayı düşünmüyorum.

Haruki sıktı ise Ryu murakamiyi dene derim yer altı edebiyatında sansasyonel bir isimdir. Biraz Palahniuk biraz vian biraz da Bukowski'i andırıyor yer yer ama daha çok gerilim teması var. özellikle çarpıklaşmaya başlamış japonya'yı acımasızca romanlarında eleştiren değişik bir yazardır. Gerçi Türkçeye sadece 3 kitabı çevrilmişti şu ana kadar ama ben 3'ünü de sevmiştim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haruki sıktı ise Ryu murakamiyi dene derim yer altı edebiyatında sansasyonel bir isimdir. Biraz Palahniuk biraz vian biraz da Bukowski'i andırıyor yer yer ama daha çok gerilim teması var. özellikle çarpıklaşmaya başlamış japonya'yı acımasızca romanlarında eleştiren değişik bir yazardır. Gerçi Türkçeye sadece 3 kitabı çevrilmişti şu ana kadar ama ben 3'ünü de sevmiştim.

Palahniuk ve Bukowski'yi bir ara çok okurdum muhtemelen Ryu Murakami'yi de beğenirim, teşekkürler tavsiye için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği - J. R. R. Tolkien

*bir senedir bitirmeye çalışıyorum. Kitap okumayı abartınca ben, sağolsun bir süre annem kitap okumayı yasaklamıştı.*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Küçük Ağaç'ın Eğitimi-Forrest Carter

Sanayi Çağı-Hans Freyer

Allah var Problem Yok Ferudun ÖZDEMİR

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Kinyas ile Kayra -Hakan Günday

Zamanin Kisa Tarihi-Stephen Hawking

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?