Jump to content
  • Kayıt Ol

Şu an Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

gokcevil

Önerilen İletiler

Gece evi serisi seçilmiş..gerçekten sürükleyici bir seri..^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 341
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• A.U

24

• loykad

21

• martikanadi

17

• Aurora Borealis

14

Kör Saatçi - Richard Dawkins

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sofi'nin Dünyası.

Felsefe'ye giriş yapmak için bir nebze iyi olabilir ama bu kitabı bir roman olarak değerlendirmeye kalkarsanız vasatın çok altında kalır.

Ekleme: Kitabı sonuna kadar okumak gerekiyormuş; artık kötü olduğunu düşünmüyorum (çünkü saçma bulduğum her şeyin mantıklı bir açıklaması vardı). Hoş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dosteyevski-Öteki ben

Fena diil. Anlatımı çok hoş.

Adam odasından mutfağa gidişini bile 1 sayfa anlatıyo. :ozgurluk:

Ama öyle bi anlatıor ki,sıkılmıyosun...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ravenloft: Ben Strath, Azalin le savaş

Beklentilerimin altında ama yine de iyi denebilir. gerçi 200 lü sayfalara geldim, hala aralarındaki savaş başlamadı :D daha birbirlerini yeni tanıdılar gib bişey :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

J.R.R Tolkien- Hobbit bitirdim şimdi de Yüzüklerin efendi serisine başlayacağım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gülün Adı'nı okumaya çalışıyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün bereketli bir gün!

"Dostoyevski - Beyaz Geceler"i bitirdim ve şimdi de şuna başladım:

"Tolstoy - İnsan Ne ile Yaşar"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Terry Brook - Shannara'nın Çocukları :D

Helal olsun beni geçmişin :D ben ilk 4 kitaptan sonra diğer 4 kitaba geçmeye korktum ( pek beğenmedim de :) ) bitirdikten sonra bi yorum yazarsın; önceki kitaplardan farkı, işlenişi fln hakkında :D

Prestij i okuyorum, daha doğrusu okuyacapım :D 2 gündür masada duruyoır ama başlamaya fırsat bulamadım henüz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sema Maraşlı - eşimle tanışmayı unutmuşuz.

Genel olarak kadın erkek ilişkilerini ele alan, karşı cinslerin birbirlerini nasıl yanlış anladıkları üzerine kısa öyküler sunarak, hatalarımızı bize göstererek, birlikte nasıl daha mutlu yaşayabileceğimizi anlatan güzel bir eser. Hem kadınların hem de erkeklerin okuduğu takdirde, anne babalarımızın, öğretmenlerimizin anlatmadığı hayat derslerine ulaşabileceği bir kitap.

Ben bu akşam saat beş buçukta okumaya başladım ve az önce bitirdim. Evli bekar, kadın erkek herkese tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

PC Cast & Kristin Cast - Betrayed

Bitmek üzere. Bundan sonra da LOTR'a başlamak istiyorum bi ara.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

PC Cast & Kristin Cast - Av

Gece başlıyorum gerçi ama..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soner Yalçın - Bu Dinciler O Müslümanlara Benzemiyor. Yeni çıktı belki sağdo solda billboardlarda görürsünüz:mutlu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ünlü ''Gilgameş'' destanını okumaya başladım,umuyorum ki güzel bir kitap çıkacak karşıma çünkü daha önceki bu destanı anlatan kitapların hiçbirinde yayınlanmamış olan ''12. Tablet'' in de yer aldığı notu düşülmüş,bu nedenle karşıma iyi bir kitap çıkacak düşüncesindeyim,daha ilk bölümünü okudum umarım hayal kırıklığı yaşamam...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunu söyleyince şu lafı eklemeden edemedim : Büyük beklentilerin olduğu yerde hüzün kardeştir. Ayrıca bu lafı söyleyincede aklıma şu söz geldi : Hüzünün toprakları arasında umut öyle bir doldurmuştur ki boşlukları, pişmanlığa yer kalmamıştır. İşte bir insanın kendiyle çelişmesi :haze:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Platon-Şölen

Daha önce başlamıştım ama bir sebepten yarım kalmıştı, şimdi yeniden başladım ve kesinlikle harika!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?