Jump to content
  • Kayıt Ol

Şu an Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

gokcevil

Önerilen İletiler

natsuo kirino - çıkış

aldığı gerilim ödülüne layık bir kitap, tavsiye ederim :guzelim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 341
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• A.U

24

• loykad

21

• martikanadi

17

• Aurora Borealis

14

Peter Pan okuyorum lan.

Bildiğin süper :D Uzun zamandır masal ve masal tarzı bir kitap okumamıştım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ünlü ''Gilgameş'' destanını okumaya başladım,umuyorum ki güzel bir kitap çıkacak karşıma çünkü daha önceki bu destanı anlatan kitapların hiçbirinde yayınlanmamış olan ''12. Tablet'' in de yer aldığı notu düşülmüş,bu nedenle karşıma iyi bir kitap çıkacak düşüncesindeyim,daha ilk bölümünü okudum umarım hayal kırıklığı yaşamam...
Harald Braem'in yazdığını mı okuyorsun ? Ben onu beğenmiştim aslında, hele kitabın ortalarına doğru bir bölüm vardır ki şimdi bile heyecanlanırım. Fakat, sonlarını çok iyi hatırlamıyorum, sonlarına doğru biraz sıkıldığımdan olsa gerek :P (Not: Gilgameşi tabi ki FSN'deki gibi canlandırmıştım :P )
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yüzüklerin Efendisi - Tolkien

6 ay gecikmeyle başlıyorum doğum günü hediyemi okumaya başlamama:spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Harald Braem'in yazdığını mı okuyorsun ? Ben onu beğenmiştim aslında, hele kitabın ortalarına doğru bir bölüm vardır ki şimdi bile heyecanlanırım. Fakat, sonlarını çok iyi hatırlamıyorum, sonlarına doğru biraz sıkıldığımdan olsa gerek :P (Not: Gilgameşi tabi ki FSN'deki gibi canlandırmıştım :P )

Türk bir yazara ait adını hatırlayamadım şimdi evden de girmediğim için nete bir ara bakınca sana bildiririm hangi yazar olduğunu Dilek'çiğim ama beni kitap hakkında asıl etkileyen not,şu 12. tablet.in de kitapta yer almış olması ve şu ana kadar okuduğum bölümlerde Gilgameş'in kişiliğini öğrendikçe F/S N'deki Gilgameş melek gibi kalıyor inan bana :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vaov, onu okumalıyım o halde yazarını söylediğinde alırım (: Benim okuduğumda da benim Gılgameş FSN'dekinin yanında melek kalıyordu, yine en iyisi FSN'deki :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest Cheza

Tess Gerritsen-Çırak... Öneri üzerine başladım, memnun kalacağıma eminim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

P.c Cast-Kristin Cast "İşaret"e başladım.Oldukça sürükleyici bir kitapmış,elime geçmişken bir göz atayım dedim,beğenirsem okumaya devam edeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jean Christophe Grange - Siyah Kan. Tek kelimeyle süper.Çok sürükleyici ve düşünüdürücü.İlk defa bir kitabı 4 saat ara vermeden okuyabildim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1281-Prestij.jpg

Evet prestij filminin esinlendiği kitap ;) Okumaya yeni başladım ama şunu söyleyebilirim ki Christopher Nolan baya farklı bi kitap uyarlaması yapmış :dusuneyim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alacakaranlığın ilk kitabı bitti şimdilik Tanrı Seni Unutmadı die bi kitaba başlayacağım ayriyetten Kur-an ve Kuantum adlı kitabıda bitirmek üzereyim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen gün büyük bir hevesle Turgut Özakman'ın yeni kitabını aldım ama bir türlü başlama fırsatım olmadı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lojistik Destek kütüphanesinden(sadece bir dolap var) Dünya klasiklerinden Ugultulu Tepeleri alıp okumaya başladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

natsuo kirino - grotesk

"çıkış" ın ardından başka bir şaheser daha ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gece Evi serisinin 2.kitabı "İhanet"e başladım.Eğer sıkmazsa ki şu an sıkmayacak gibi görünüyor belki tüm seriyi okurum.Alacakaranlık serisiyle kıyaslamak gibi olmasın ama o kitaplar çok sıkmıştı,umarım bunlar da öyle olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alacakaranlık'tan çok daha iyi, ben de Alacakaranlık serisinde epey sıkılmıştım, bu seri epey farklı. Devam etmeni öneririm, Metatron (: [[Ek: Bazı yerlerde "öf, bu ne saçmalık" diyebilirsin, ana karakterden de nefret edebilirsin belki ama yine de güzeldir : ) ]]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Michael Ende - MOMO

Bitmeyecek Öykü'sünü okumuştum bu yazarın. Aşırı güzeldi, inşallah bu da öyledir :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alacakaranlık'tan çok daha iyi, ben de Alacakaranlık serisinde epey sıkılmıştım, bu seri epey farklı. Devam etmeni öneririm, Metatron (: [[Ek: Bazı yerlerde "öf, bu ne saçmalık" diyebilirsin, ana karakterden de nefret edebilirsin belki ama yine de güzeldir : ) ]]

Dünyadan koparıp,düşüncelerimden uzaklaştırsa yetecek aslında.Şu an bir kitaptan en beklediğim şey bu.Gece evi de şimdilik bunu başarıyor bazen.Beni,bu dünyadan tatmin edici bir şekilde soyutladığı sürece bu kitapları okumaya devam ederim gibi görünüyor.Alacakaranlık sıkıcılığıyla bunu başaramadı,bu kitaplardansa daha zengin bir öykü çıkacakmış gibi görünüyor.Anlatımı yüzeysel olsa da sürükleyiciliği yok diyemem.Önerin için teşekkürler Undermine.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alacakaranlık-Yeni Ay a başladım ama seri hala sıkıcı gidiyor neden bu kadar övülen bi seri bu kadar kötü gözümde bilmiyorum belki diğer kitaplarda telafisi olabilir...Kur-An ve Kuantum bitti güzel bi bilgi kitabı Kuantum Fiziği ile Kur-an arasındaki benzerlikler güzel anlatılmış tavsiye edilir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece aptallar 8 saat uyur-erdal demirkıran (sonunda nereye varacak çok merak ediyorum) birde ''Zebani'' andrew davıdson

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?