Jump to content
  • Kayıt Ol

Şu an Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

gokcevil

Önerilen İletiler

Sofinin Dunyasi - jostein gaarder

Pek kolay bitecek gibi gorunmuyo:birsey gelmez:

ve bununla birlikte

besinci tup - michael palmer(daha basindayim ama kitap insani girisinden etkiliyor)

Kalp agrisi - halide edip adivar

kitaplarin 3 u de ayri telden caliyo :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 341
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• A.U

24

• loykad

21

• martikanadi

17

• Aurora Borealis

14

Guest Cheza

Anla Beni ilk günkü gibi- Gülay Atasoy

Evlenmeyi düşünenlerin ve hatta evli olanların okuması gereken bir kitap, (Kitabın sonunda da, 'Bir kadının ibretli öyküsü' gerçek bir hikaye var.) tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ahmet Ümit- Patasana

Yeni başladım o nedenle yorum yapamıyorum ama Ahmet Ümit'i severim :)....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tess gerritson-ikiz bedenler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Offf Tess in iki kitabını okudum çok hoşuma gitti cerrah ve çırak ı almayı düşünüyorum şu aralar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elektronik ölçmeler ve enstrümantsyon.

Bildiğin ders çalışıyorum yani. qdislers

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elektronik ölçmeler ve enstrümantsyon.

Bildiğin ders çalışıyorum yani. qdislers

Matematik ile geometri var,olur mu ? Ben de sadece ders kitabı okuyabiliyorum.Bıktım artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Offf Tess in iki kitabını okudum çok hoşuma gitti cerrah ve çırak ı almayı düşünüyorum şu aralar...

hasat ve yörünge dışında bütün kitaplarını okudum.o iki kitap malesef basım da değil (azimliyim bulacam sahaflardan falan) cerrah, çırak, günahkar ve ikiz bedenler bu sırayla giden seriye dönmüş kitaplardır. diğerleri bağımsız ama cerrahi polisiyeden hoşlanıyorsan bu kadın gerçekten bu konuda iyidir.:s34:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Matematik ile geometri var,olur mu ? Ben de sadece ders kitabı okuyabiliyorum.Bıktım artık.

Aaa niye öyle diyosun ki?

Matematik geometri gibisi var mı?

Yeni okuduğum kitabın adı: Mikrodenetleyici uygulamaları-Ahmet özcerit :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Kordiseps, Metatron:

Statik , Prof. Dr. Mustafa İnan. Bunu bitirdim ama. :D

Şu ara Shannara'nın Çocukları kitabını okuyorum, altı ciltlik serinin ilk kitabı. Başlarındayım, fantastik bir kitap. Terry Brooks'un eseri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu ara Shannara'nın Çocukları kitabını okuyorum, altı ciltlik serinin ilk kitabı. Başlarındayım, fantastik bir kitap. Terry Brooks'un eseri.

Shannaranın mirası serisi 4 kitap olması lazım :S bende 4 kitabı var yani ve devamı gibi bir şey okumadım hiç... Ben ilk 4 kitabı okuyup bırakmıştım shannarayı, yani sıradaki kitap Shannaranın çocukları :D okuduktan sonra yorum yazarsan sevinirim, önceki kitaplardan bir farkı var mı vs vs diye :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, ben kütüphaneden aldım kitabı, orada 6 tane kitap vardı, demek başka serilere ait kitap veya eski/yeni basım olabilir. Bilgi için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Gedik savaşları efsanesi 1. kitap - Büyücü - Çırak

Raymond E. Feist

Son zamanlarda bu fantastik kurgular çok sardı ya, dur bakam sonumuz ne olacak???

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ejderha dövmeli kızı okuyan var mı.Yorum yapabilir mi :qalkis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şu an 4 kitasa saşladım

Bizans Eltınları

Kızıl Nehirler

Sina Dağı Sırrı

Kuşçu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zâhir - Paulo Coelho

Henüz 50 sayfa kadar okuyup bir başlangıç yaptım.Şimdilik kendine bağlayıcı bir yanı yok,ana karakter sığ biri ama yazara güvendiğimden ve o karakteri yavaş yavaş olgunlaştırıp,derinleştireceğine inandığımdan sabrediyorum.Ne de olsa kitaplar da insanlar gibi;bu kitap da yeni tanıştığı birine biraz mesafeli duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aşk-ı Memnu ; Ziya Uşaklıgil

Dizisi hiç ilgimi çekmedi fakat kitabı okumaya değer gördüm nedense. Bitirdikten sonra bakalım görüşüm ne olacak...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

William Shakespeare - Romeo ve Juliet

Uzun zaman önce animesini izlemiştim.Okurken anime ile eser arasındaki bağlantıları ve farkları görmek hoşuma gidiyor.Tek olumsuz tarafı,karakterleri her düşündüğümde gözümün önüne animedeki çizimlerinin gelmesi.:dft005: Henüz kısacık bir başlangıç yaptım ve ilginç bir tirada rastladım.

Aşk çok narin olabilir görünüşte

Ama sert ve zalimdir tecrübe edildiğinde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Adam Fawer - Olasılıksız.... Çok güzel bir roman, okumanızı kesinlikle tavsiye ederim... İkinci kez alıyorum bu romanı... İlkinin üzerine su dökülmüştü... tekrar kitapçıda görünce hemen aldım...

Geri dur, geri dur artık bittim

Bir arabanın önüne seni ittim de gittim

Bu devran adı hüsran gelen gitti

Gidenler varı yoğunu bırakıp gitti :qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanja Heitmann - Ölümsüz

kızımız üniversite çağında. yazarın dili, betimlemeleri çok güzel. Okunabilir bir şeye benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fantastik ve Bilimkurgu roman arşivime en sonunda 'Warcraft : War of the Ancients'ı katmanın sevinci ile okuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?