Jump to content
  • Kayıt Ol

Moyashimon 2

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Resmi sitesine göre Moyashion 2. sezon temmuz ayından itibaren yayınlanacağı duyuruldu. Sezon adı "Moyashimon Returns" olacak ve noitaminA programlama bloğundan yayınlacak.

Tanıtım:

Tadayasu Sawaki en iyi arkadaşı Kei ile birlikte ziraat üniversitesi birinci sınıfına başlamaktadır. Fakat Tadayasu’nun normal öğrencilerden ayrılan garip bir özelliği vardır. O, mikroorganizmaları herhangi bir alet kullanmadan çıplak gözle görebilmekte, hatta onlarla iletişim kurabilmektedir.

Tadayasu ve Kei, ilk olarak Profesör Itsuki ve bayan asistanı Haruka ile karşılaşır. Profesör aynı zamanda büyükbabasını tanıdığı Tadayasu’nun yeteneğinden haberdardır. Tadayasu, okulda tanıştığı diğer öğrenciler Hazuki, Kaoru ve Takuma ile birlikte profesörün tarım deneylerine katılırken bir yandan da yeteneğinin yardımıyla yeni okulunda, bakterilerle ilgili çeşitli maceralar yaşayacaktır.

Tanıtım anime.gen.tr'den alıntıdır.

Resmi Sitesi:

http://kamosuzo2.tv/

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=416795

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• crows005

2

• Soulbreaker

1

• DevilRanger

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

imzandaki resim hangi animeye ait ve yanıtım için saol

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He he çok güzel bir Animeye benziyordu bunun ilk sezonu ^^ İkinci sezon haberi güzel oldu :qalkis: Aslında bu serinin ilk sezonunu çevirmeyi düşünüyordum ama softsub bölümlerini bulamamıştım softsublarını bulabilirsem çeviririm :D :D Paylaşım için teşekkürler CHOBiTS-sama

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

2. sezonun çevirisini nereden bulabilirim ??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezonun çevirisini nereden bulabilirim ??

Divxplanet'de 3 bölümlük altyazısı mevcut devamı yok sanırsam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu animeyi çevirmek gerçekten bilgi birikimi istiyor bana göre çünkü açiklamalar, detaylandirmalar yer yer cidden izlerken bile yoruyor. 2. sezonun ilkine göre daha sönük olduğu gerçeğini de es geçmezsek, bunu çevirmek için ciddi anlamda motivasyon lazim. Ya da seriye aşik olmak gerek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seriyi hakkını vererek, çevirse çevirse bizim @fudy üstad çevir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?