Jump to content
  • Kayıt Ol

Robotic; Notes

Squaw

Önerilen İletiler

Başlığı daha önce açmıştım ama yeniden açayım istedim.Böyle bir haber kaybolanlar arasında olmasın diye düşündüm. :P

Steins;Gate yapımcılarından yeni bir anime geliyor.Yine bir Visual Novel uyarlaması olan bu yapım 2012 tarihinde gelecek.Adı da yine noktalı virgül furyasından:Robotic;Notes.

Bu kez olaylar 2019 yılında geçiyor,yani yine Sci Fi (Bilimkurgu) etiketinin hakkını verecek bir yapım geliyor.Umarım iyi bir seyirlik olur.

Kaynak:

MyAnime List

Seriye ait olan MyAnime List sayfası:

Robotic;Notes

Açılış Şarkısı

Oyuna ait bir Trailer:

Pv:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• Unbreakable

2

• crows005

2

• u1936443

1

Ekim ayında yayınlanıyormuş. Diğer nokta virgülü animeleri izledim.:qyuz kizarma: Bu da güzel olacağa benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Steins;Gate çok sevdiğim bir yapımdı. Bu yapımcılardan gelekcek bu animeyi de izlemeyi düşünüyorum. İyi olur, kötü olur bilmem izleyip göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

5pb ve Nitro+'ın takip ettiği 3. projesi.

Mangası yayınlanmaya başladı, animesi de ekim ayında yayınlanacakmış.

Hikaye, Steins;Gate ile aynı yerde, bahsedilen gerçek son, ulaşmaya çalıştıkları Dünya yani 1.048596 dünya çizgisinde geçecek. Bu açıdan çok ilgi çekici olduğunu kabul etmeliyim. Steins Gate animesini severek izleyen biri olarak plan listesine aldım.

Bu arada, bu ekip "Psycho-Pass" animesi de yayınlayacakmış o da cidden iyi olacağa benziyor. Onu da listeye almak lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin açılış şarkısı eklenmiştir.Steingate yada chaos Head serielrinden son derece uzak bir yapım olacak gibi duruyor.Oyun üzerine kurulu bir yapım.Buna benzer çok seri var bakalım bu nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyun değil de bana daha çok hackerlık üzerine kurulu gibi geldi. Tabii lise içerisinde geçiyor olması ümitlerimi biraz azaltsa da beklemedeyiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
Yeni pv ekleyeyim. Robot yapıp onu arenada çarpıştırma gibi bir şey olabilir gibi geliyor. Beklentilerim biraz düşse de yine de bekleyip göreceğiz.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

pv için teşekkürler painscream, ilk mesaja ekliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu Real Steel filminin anime versiyonu olacak sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Real Steel mi ?!?! Peeeeh... Plawres Sanshiro'yu duyanınız hiç olmadı mı ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Real Steel mi ?!?! Peeeeh... Plawres Sanshiro'yu duyanınız hiç olmadı mı ?

Yok, duymamız mı lazımdı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok, duymamız mı lazımdı?

Yaş 22. Bilmemen normal... Bizde bir dönem TV'de de gösterilmiş. 80'lerin animelerinden. Klasiktir. Robotic Notes'un konsepti Sanshiro'ya oldukça benziyor. Neyse...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?