Jump to content
  • Kayıt Ol

upload sitesi hakkında

Shiniori

Önerilen İletiler

Cümleten S.a arkadaşlar sizlerden bir yardım almak istiyorum acaba bildiğiniz megaupload tarzı bi site varmı acaba linkleri silinmicek diğer sitelerde linkler en aşşa 30 ila 90 gün arası sonra siliniyor o yüzden mega tarzı bir site arıyorum cevaplarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

1

• Shiniori

1

• Retsamllort

1

• u1936443

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

mediafire iyi değil mi? zaten bu megaupload efbiay mıdır siayey midir nedir onun tarafından kapatılınca diğer sitelerde kendine çeki düzen verdiler benim hotfile daki dosyalrımın çoğu silinmiş. kolay indirme olarak rapidshare düzeldi diyebilirim. ama ben o olaydan sonra direk torrrrrente geçtim. uploading dede silinme olayı şöyle eğer dosyanı 90 gün boyunca indiren olmazsa siliyor pek uygun dll barındırıcıda kalmadı diyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zomgupload müthiş ya, ben geçen hafta Bleach'in taaaa 200'lü bölümlerini oradan 800'le falan indirdim. Hala içinde barındırmasına acayip şaşırmıştım yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En iyisi mediafire. İstediğin kadar aynı anda download yapabiliyorsun. Her download 100 KB/sn olduğu için Her indirme hızını istediğin kadar arttırabiliyorsun. (artık en yüksek hızın ne kadarsa)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?