Jump to content
  • Kayıt Ol

Kokoro Connect

Squaw

Önerilen İletiler

Yeni sezon animelerinden biri olup da en çok merak ettiklerimden bir yapım Kokoro Connect. Olay örgüsü de eğlenceli bir işlenişte olacak diye düşünüyorum.Çizimleri ise Slice of Life (Günlük Yaşam) türüne en çok yakıştırdıklarımdan.Şu etiketi gördüğüm zaman bu tarz çizimlerle karşılaşıyorsam aldığım keyif ikiye katlanıyor.

MyAnime List sitesinde verilen konu özetinde ise olay örgüsüne kısaca değinilmiş:

Yamahoshi Akademisi Kültür Kulübü'ndeki 5 erkek ve 5 kızın, vücutlarının yer değiştirmesi ile başlayan garip olayları izleyen aşk ve gençlik eksenindeki olayları işleyen bir komedi dizini ele alınıyor.

Seri,2012 Temmuz'unda gösterime girecek olan yapımlar arasında.

Kaynak:

MyAnime List

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• wizardsky

1

• Squaw

1

• CHOBiTS

1

• crows005

1

konusu değişik güzel bir şeye benziyor. pv'deki şarkı da favorimdir direk kendine çekti beni...tanıtım için teşekkürler..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberini yapacaktım eski sitedeyken siteyi öyle görünce bekliyeyim demiştim.eline sağlık pv yi yeni izledim. Karakterler güzel müzikte sıcacık bir romantizm havası var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eline sağlık ıtır, çizimleri hoşuma gitti, günlük yaşam hep ilgi çekmiştir saten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şu ön taraftaki uzun saçlının kaşları biraz kalın olsa aynı k-on! daki mugi-chan olur valla :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kapak görüntüsünden beli ediyor günlük yaşam ve hayatan kesintilerle olması da bir artı abartısız düzeylı anime izlemek istiyenler kesin izler ve bende

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını bir süre için takip etmiştim. Eğlenceliydi ve böyle bir olay başıma gelse diye düşündüğümde daha da eğlenceli olmuştu ve biraz da garip...

Animesinin keyifli olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Bu animenin ilk bölümlerini izledim ve oldukça eğlenceli geldi. Öyle çok espri veya bir şey olduğundan değil, karakterler güzel. Yanlız herkesin sürekli vücut değişmesi yüzünden daha isimleri öğrenemedim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?