Jump to content
  • Kayıt Ol

Forum resmi ve logo olabilirliği hakkında

fishéyé

Önerilen İletiler

Böyle bir düşüncem var paylaşmak istedim görsel şeylere önem veren biri olduğum için merak ettim şu an forum resmi eski haline dönmüş eminim ki rötuş yapılcaktır hatta forum mavi ve gri karşımı olmuş : ) Yetkililer düzeltecektir belirtmek istediğim görsel tasarım yapan arkadaşlarımız varsa ki var olmalılar : ) bu arkadaşlarımız forum resmi yapıp beğeniye sunabilir mi? Yarışma gibi en çok oyu alan forum resmi olsun bu şekilde bir işe nasıl bakılır bilmiyorum halihazırdaki resimler yetenekli bir arkadaşımızca yapılıyor harikalar ama bir hareketlilik ve çeşitlilik belki potansiyel yetenekler vardır :) Bunun yanında AMT logosu bile yapılabilir bu fikre nasıl bakıyorsunuz...ve bu resim yine belli aralıklarla yeni çalışma ve oylamalarla değiştirilebilir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

1

• Ryuga

1

• betten

1

• fishéyé

1

En Çok Yazanlar

begen butununu kaldirmasaydim begenirdim :D saka bir yana dedigin olabilir her ay yada belli zaman araliklariyla yarisma gibi birsey olur logolar eklenir ve birinci olan logo eklenir vs.. tabi buna yonetim karar verecek.. bu arada temayla ilgilenen kimse yok arayislar suruyor tabi her onune gelenede buyur admin panel senin diyemiyoruz mirac orneginden sonra :):):):)

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence de mantıklı bir düşünce. Logo yapılması için bir yarışma açılabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçekten de şu resimlerde bir değişiklik yapılmasının vakti geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tl bile simge verildi bizim neden özel logomuz olmasın? bir yarışıma iyi olur bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Logo gerekmi tartışılır ancak Banner kesinlikle gerekli bencede.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

AMT, AMT olarak logo haline geldi bence zaten ama özel bir tasarım gerekir mi!? bende bilmiyorum... Ancak şu bannerların değişmesi taraftarıyım ve güzel bir öneri olmuş bu her hafta yada ay oylama yapılıp seçilen banner kullanılabilir bence de güzel bir fikir..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?