Jump to content
  • Kayıt Ol

En Son Hangi Anime(leri) İzlediniz?

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Hehe ben karıştırmışım. Üzgünüm millet :)

Kami-sama Hajimemashita 1-12 bölüm. İzlenmeye değer . Tomoe için heleki...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto: Shippuuden / 35-36-37-38 ve39. bölümler

Bleach / 10 ve 11. bölüm

Highschool of the Dead / 1-2-3-4. bölümler

Geceyi iyi değerlendiremedim, daha fazla olabilirdi:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rurouni Kenshin 65, 66 [Gerçi 63'ten 95'e yani animenin sonuna kadar tamamı filler ve ben filler bölümleri üstüne para verseler izlemem ama Kenshin'in o kadar ayrı bir "tadı" var ki bende filler ya da değil her şeyi izliyorum, tadını çıkara çıkara.]

Bleach 19, 20 [bu animeye yeniden başladım, filler bölümleri çıkarınca 170 bölüm var. Bu 3'üncü ve son izleyişim olacak, favorim.]

Hellsing 10, 11, 12, 13

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Berserk Golden Age Arc 2; savaş sahneleri çok iyiydi ama ben hala animasyon tekniğine ısınamadım.

Aoki Densetsu Shoot 15-20; :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uchuu Senkan Yamato 2199 1-2

Naruto 298

Gintama 260

Bütün bölümler vasatın üzerindeydi.:qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Outs 1-10 (Bu ikinci izleyişim bu anime bir harika :962129: )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kotoura-san 1-4 bölüm. Anime şuan için iyi başladı ve devam ediyor. Biraz Kimi ni todokeye benzesede bunda bazı şeyleri uzatmadılar ^^ . Ve Manabe'yi çok süper yapmışlar. Bakalım ilerleyen bölümlerde ne olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gintama 260 Gene muhteşem bir bölümdü, bitmese ya bu arc. :mutlulh:

Shouyo'nun yüzünü ilk defa gördük sanırım. Hijikata kendini kaybetmiş. :D Sougo ve Kagura birbirleriyle tartışmadan duramıyorlar. :011: Matsudaira. :gul gul: Shogun'un gelmesiyle dengeler değişti, Sadasada ve Oboro'dan da kurtulduk sanırım.

Tendoushu da olaya karışacak büyük ihtimalle, iyice arap saçına dönüyor olaylar. Bu arcın sonu mutlu bitmeyecek gibi gözüküyor fragmandan, izleyip göreceğiz. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mawaru Penguindrum 07 Bu anime nereye doğru gidiyor hiç kestiremiyorum. Şaşırtmaya devam ediyor ve daha da şaşırtacak gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mawaru Penguindrum 07 Bu anime nereye doğru gidiyor hiç kestiremiyorum. Şaşırtmaya devam ediyor ve daha da şaşırtacak gibi.

İnanın bana çift rakamlı bölümlere geldiğinizde ağzınız tabana kadar açılacak :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 583

Yine komik bir bölümdü. Çocukların Franky'yi gördüklerinde verdikleri tepkiler iyiydi ve Brook'un can sıkıntısı maceraları :D .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Amnesia 2 ve 3.bölüm. Çizimleri ve seslendirmeleri süper. Hatta bol bol hoş varlıklarıda görmenize rağmen herkesin gözleri gök kuşağı gibi. Sırf bu yüzden izlemiyorum yav dedirtti. Ama başladığım seriyi yarım bırakamama gibi garip bir huy yüzünden seriyi takip etmeye devam edicem :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aoki Densetsu Shoot 26

Gintama 119-120 _ Bir gün ben de güncele yetişebilecek miyim? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Ball Kai 6-11

Yavaş yavaş ısınmaya başladı seri, güzel dövüşler geliyor.

İlk seriyi izleyeli epey olmuştu. Özlemişim Goku ve arkadaşlarını :D .

Gintama 74-79

Uzun bir aradan sonra Gintama izlemeye de devam etme kararı aldım. İyi ki de almışım. 79. bölüm izlediğim en komik Gintama bölümü olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kissxsis oav 8 (sınırda hentaiye devam):D ohaaaaa o neydi öyle ovvv.....:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ao No Exorcist serisinin ilk 5 bölümünü izledik bakalım şimdilik idare ediyor ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Prince of Tennis 1'den 13e kadar.

Konuyu çok çabuk ilerlettiler gibi görünüyor. Kalan 165 bölümde ne işliyorlar çok merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Magi - 16-17-18

Gerçekten shounen türü için taze kan misali oldukça iyi gidiyor. Normalde uzun soluklu shounen serileri takip eden birisi değilimdir. Fakat anime o büyüleyici havası, renkli animasyonu ve müzikleri ile beni kendine çekti. Müzik demişken öyle ki Sagisu Shiro' nun tınıları hemen fark ediliyor. ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakuman 2 1-6. Seri kaldığı yerden devam ediyor ama Mashiro' da aksaklıklar var. Bakalım neler olacak ilerleyen bölümlerde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Blade of the Immortal 1-3

Elimde olmasına rağmen, nedense izlemek istemiyordum. İyi gidiyor şimdilik, hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Code Breaker OVA 1

Fanservis, gereksiz espriler ve boş iki hikayeden oluşan bir ova bölümüydü. 3. hikaye biraz daha iyiydi o da Hitomi odaklı olduğu için. isterdim ki, sırf Hitomi'yi anlatan OVA bölümleri olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 331-338

Çooook ağırdan alıyorum, sonunda Brook'u gördüğümde bayağı bir heyecan yaptım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

gintama 273

gintama gene sona erecek ama son 10 bölümü izleyin,yeni arc ta STAR WARS

esintileri süperdir eheheeeee,g.te sokulan ışın kılıçları ile gintama tarih yazıyor bölümde:fff::023::qzirvede:

ilerleyen zamanda ginin g.tünden kılıç çıkarıyor manga gülmekten ölürsünüz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shinsekai Yori 22

seri 13-14. bölümler gibi baya bi yavaşlamış ve bunları neden seyrediyoruz demiştim. doğrusu bazı bölümlerin ve bazı karakterlerin ne işe yarayacaklarını ve sona doğru tekrar çıkıp çıkmayacaklarını merakla bekliyorum. Ama şu anda seri son derece hızlı ve sona doğru gidiyor bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bungaku Shoujo: Memoire

2. Bölümdeki kız boşa intihar etti. Çocuk kitap yazdıysa yazdı bu kadar tepkiye ne gerek var:neqoluyor:

Denpa teki na Kanojo

2 bölüm çok az ya:( çok hoşuma gitmişti konusu, seri katil falan iyiydi. Serisi olması gerekiyordu ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?