Jump to content
  • Kayıt Ol

Son izlediğiniz film v2

Retsamllort

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...

The Avengers valla battelship' e 10 bastı :)) gerçekten çok eğlenceli bir yapım olmuş. efektler göz doldurucuydu 8/10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Avengers valla battelship' e 10 bastı :)) gerçekten çok eğlenceli bir yapım olmuş. efektler göz doldurucuydu 8/10

+1 diyorum ve ben 10-10 veriyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

MAN IN BLACK III -7/10 Yani güzel espirili bölümler vs.. vardı ama elbette bana göre ilkinin ve belkide 2. sinin gölgesinde kalmıştı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Son bir kaç haftada sırf filmlere abandım desem yeridir.

Snatch - 9/10

Baccano'nun bu filmden ilham alınmış olduğunu düşündüren, eğlenceli bir yapım.

Shame - 6/10

Şimdi gelip bana adam playboy falan demeyin, tamamiyle bir Abaza Story.

3 Idiots - 10/10

All is well. :R

Wu Xia - 8/10

Donnie Yen reyiz döndürüyor abi Çin sektörünü, valla bak. Güzel film, izleyin, izlettirin.

Daha izlediğim bayağı film var da, yazmaya üşendim, bunlar yeter şimdilik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 idiots da ki başrolün oynadığı, Başka bir film daha var..

Taare Zameen Par

Bilmiyorum izledin mi ama.. Kesinlikle izle derim.. Konusu komedi değil. Drama ağırlıklı diyebilirim.. Normalde, Öğrenme Güçlüğü çeken bir öğrencinin hayatını ve hayatında ki değişimleri çok güzel anlatmışlar kesinlikle izlemeni öneririm eğer izlememiş isen. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aamir Khan'dan bahsediyorsun sanırım, her türlü filmini izlerim kendisinin. Önerdiğin için teşekkür ederim, sağlam dramaya benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Aamir Khan'dan bahsediyorsun sanırım, her türlü filmini izlerim kendisinin. Önerdiğin için teşekkür ederim, sağlam dramaya benziyor.

O halde Taree Zameen Par'dan sonra bir de Rang De Basanti'yi izle. Hindistan devrimcilerini anlatan güzel bir filmdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O halde Taree Zameen Par'dan sonra bir de Rang De Basanti'yi izle. Hindistan devrimcilerini anlatan güzel bir filmdir.

Devrim konuluysa bunu da izlerim kesin, HDD'deki arşivi bitirdim zaten resmen, izleyecek yeni filmler lâzımdı, iyi oldu bu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kitaplara bakınırken''Açlık oyunları'' adlı kitabın filminin olduğunu gördüm.Bilmiyorum burda bahsedildimi? 3 kitabın özeti midir yoksa tek kitaba ait bir yapıt mıydı bilmiyorum ama ben filmi çok beğendim .) Tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kitaplara bakınırken''Açlık oyunları'' adlı kitabın filminin olduğunu gördüm.Bilmiyorum burda bahsedildimi? 3 kitabın özeti midir yoksa tek kitaba ait bir yapıt mıydı bilmiyorum ama ben filmi çok beğendim .) Tavsiye ederim

İlk kitabın uyarlaması oluyor kendileri. Diğer iki kitabın da (Ateşi Yakalamak ve Alaycı Kuş) filmleri çekilecekti yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk kitabın uyarlaması oluyor kendileri. Diğer iki kitabın da (Ateşi Yakalamak ve Alaycı Kuş) filmleri çekilecekti yanlış hatırlamıyorsam.

Devami gelecekse o zaman süper .) Okumayayım o zaman diğerlerinide okuyunca filmleri beğenmiyorum çok .))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Wrath of The Titans (Titanların Öfkesi) 6/10

- Serinin ilk filmine göre daha iyiydi. Filmin efektleri çok iyi, ama kurgu çok zayıf ve final sahnesi çok yavan. Yine de mitolojik yaratıkların hatrına izlenir...

100 Days With Mr. Arrogant (Bay Kibirli'yle 100 Gün) 9/10

- My Sassy Girl'den sonra daha komik bir Kore filmi izleyemem derken bu filmle karşılaştım. Akşam işten sonraki yorgun, gergin, depresif halime ilaç gibi gelen bir kahkaha tufanıydı :animation732xl9vh: Kesinlikle herkese tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hm şimdik

Prometheus ...!!!

şimdi ben bunu çeviren sayın yönetmene sağlam bir giydirmek istiyorum ama ayıp olur .. Ancak inception gibi bir başarının üstüne sinem Amerikan sinem sektörüündeki beklentilerimi yükseltmişken üst üstte battelship den sonra prometheus gibi yerinde sayan yapımlar izlemek hafiften bir sağdan geliyorlar moduna soktu gene beni bana göre vasattı..

zorla sinemaya götürdüğüm insanlar umarım kulaklarımı çınlatmamışlardır diyerek kendimi avutuyorum... böhüü böhüü

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Wrath of The Titans (Titanların Öfkesi) 6/10

- Serinin ilk filmine göre daha iyiydi. Filmin efektleri çok iyi, ama kurgu çok zayıf ve final sahnesi çok yavan. Yine de mitolojik yaratıkların hatrına izlenir...

100 Days With Mr. Arrogant (Bay Kibirli'yle 100 Gün) 9/10

- My Sassy Girl'den sonra daha komik bir Kore filmi izleyemem derken bu filmle karşılaştım. Akşam işten sonraki yorgun, gergin, depresif halime ilaç gibi gelen bir kahkaha tufanıydı :animation732xl9vh: Kesinlikle herkese tavsiye ederim...

Online izleyebilceğimiz bi site varmı yoksa indirmemiz mi gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Online izleyebilceğimiz bi site varmı yoksa indirmemiz mi gerekiyor?
Online filmlerde görüntü kalitesi-altyazı senkronu vs. gibi sorunlar olduğu için torrent'ten indiriyorum...

Ghost Rider 2 - Spirit of Vengeance (Hayalet Sürücü 2 - İntikam Ateşi) 2/10

Arkadaş, bu nasıl bir filmdir? :033-32:Serinin ilk filmi, o kadar iyi olmasa da seyirlik, hoş bir yapımdı. Bu filmse resmen bir katliam. Oyunculuk, kurgu, yönetmenlik... yani kısaca her şey çok zayıf. Nicolas Cage'in rol aldığı herhangi bir filmde böylesine kötü bir oyunculuk sergilediğini görmemiştim. Eğer ilk filmini izleyip beğendiyseniz, bırakın Ghost Rider, aklınızda o haliyle kalsın. Yoksa ikincisini izledikten sonra tiksinebilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Doomsday Book: Kıyamet kitabı 7/10

3 bölümden oluşan ve yönetmenliini I saw Devıldan tanıdığımız Kim Ji Un' un yaptığı bilimkugu disapocalytik bir yapım. Daha çok sona ilişkin üç ayrı hikaye ile farklı farklı pencelereden farklı görüşlere göre sonların tasviri anlatılmış. ilk hikaye daha güncel, ikinci hikaye daha felsefik üçüncü hikayede ise daha muzip bir uslup ve durumlar kullanılmış.Üstelik Türk sinemalarında Kore yapımı bir film izlemiş olmakda beni mutlu eti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
gundamaster

The Vow

Romantik dram türündeki film, birbirini çok seven bir çiftin başlarından geçen trafik kazası sonucu hayatlarındaki değişiklikleri anlatıyor. Eskiler hala hatırlansa da yeniye dair anılar unutulmuştur. Çiftin birbirine tekrar aşık olma serüvenini anlatan hoş bir film.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Rec3: Genesis 8/10

İlk iki filme göre daha gore, daha vahşi ve kanlıydı. Bu sefer olaylar bir evlenme töreninde geçmekte. Herkes bir tarafa kaçmak istersen evlenecek çiftimiz bu hengame içerisinde ayrı düşmüşken birbirlerinin yolunu bulma çabası içersinde. Bu filmde ilk iki Rec filmine göre çekimlerde de değişiklik var. Filmin ilk 20 dk.sından sonra çekim tekniği el kamerasından çıkıp sinematik kameraya geçiyor. Bunu yine kendi içerisinde güzel bir açıklama ile yapıyor.

Filmde tek hoşuma gitmeyen unsur zombi ve exorsizm öğelerini birleştirmiş olması.

Bir de şöyle bir sebep var bu filmi izlemek için:

Güzellik abidesi hali:

recwed.jpg

Sayko Hali:

rec3-genesis-02.jpeg

rec3.jpg

Yerim ki ben bunu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hatchet II - 0/10

Bu filmin birincisi var mı? Var galiba film açıklamasında yönetmen hakkında bişeyler diyordu. Bir film bu kadar konusuz bu kadar saçma, ve bu kadar komik olabilir. Korku filmi diye geçiyor birde. Tamamen zaman kaybı. Efektler falan çok kötü ve çok saçma diyecek laf bulamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Detachment (Kopma) [2011] - 8.5/10

Adrien Brody'nin son filmi. Oldukça depresif bir film olmasına rağmen tuhaf bir şekilde oldukça sürükleyiciydi. Mantık sorgulamaları, hayatın kötü yanlarına realist bakışı ve Edgar Allan Poe'nin "Usher'ın Evi'nin Çöküşü"nü yorumlayış şekli gerçekten harikaydı. "Into The Wild"daki gibi beni gerçekten sarsan, ilginç sinema deneyimlerimden biri oldu. Filmi izledikten sonra dayanamayıp hemen çevirisini yaptım ve filmi çevirirken yeniden yaşamış gibi oldum (Bu durum beni 2 gün süren bir melankoli moduna soktu). Öğretici-dram türünü seviyorsanız kaçırmayın derim. :goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doomsday Book (7.5/10)

2012

3 farklı hikaye anlatmakta film içerisinde...

-2 Aşık gencin zombiye dönüşmesi

-Budda olduğu inanılan yapay zekaya sahip robot

-Uzaydan sipariş edilen Bilardo topu ve kıyamet

Her hikaye birbirinden güzeldi, en azından ben zevk alarak ve sıkılmadan izledim :)

En çok etkilendiğim hikaye ise robotun hikayesiydi, aynı I Robot gibiydi.

İzlemeyen varsa tavsiye ederim ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?