Jump to content
  • Kayıt Ol

Karneval

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Comic Natalie'ye göre, Mikanagi Touya'nın Karneval adlı mangasının animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Seiyu Ekibi:

Nai: Shimono Hiro

Gareki: Kamiya Hiroshi

Yogi: Miyano Mamoru

Tsukumo: Endo Aya

Hirato: Ono Daisuke

Seiyu kadrosu bana baya sağlam gözüktü ama serinin türünün shoujo olması ve 1 kız ve 3 erkek karakter arasında olması bana soguk geldi.

Resmi Sitesi:

http://www.ichijinsha.co.jp/special/karneval/

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=432817

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Akuma_Blade

1

• DevilRanger

1

• betten

1

Karakter tasarımları gayet hoş gözüküyor :) Shoujo olacaksa bile umarım güzel bir shoujo olur ve zevkle izleriz :D Paylaşım için teşekkürler ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnşallah istediğim vakitlerde çıkmaya başlar da çevirisine başlasam... :okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

TVアニメ『カーニヴァルã€PV 2"與儀&ツクモ"Ver. - YouTube

Fragman yayınlandı

Manglobe (Deadman Wonderland, Hayate The Combat Butler, House of Five Leaves, Michiko and Hatchin, Mashioiro Symphony, Seiken no Blacksmith, Samurai Champloo, The World God Only Knows, The Unlimited: Hyobu Kyosuke) stüdyosunun bu yeni serisini Eiji Suganuma (Kodomo no Jikan, Ninja Cadets, Onegai Twins, Sasameki Koto) yönetirken Touko Machida (Amnesia, Idolm@ster, Kore Wa Zombie Desu Ka?, Lucky Star, Saiyuki Reload, Saiyuki Gunlock) senaryoyu hazırlıyor. Toshie Kawamura ( Mashioiro Symphony, Jingi, Smile Precure) ise karakter dizayn adaptasyonunu ve animasyon yönetmenliğini yapıyor.

Konusunu yanlış anlamadıysam bir tür Last EXILE ve Horizon in the Middle of Nowhere arasında birşey olacak gibi. Manga'sı hala devam ediyormuş ama takip etmediğimden iyi olup olmadığı hakkında fikrim yok, yine de bu kadroyla her türlü izlenir diyebilirim kendi adıma.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana da No.6 gibi bir şey olacak gibi geldi. Buram buram yaoi kokuyor anime. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

OVAsı yayınlanmıştı. Bir türlü çıkmadı... Çıksa da izlesem diyordum ama seri haberini hemen ardından öğrenmiştim, buna rağmen pek ilgimi çekmemişti tabi başlarda. Sonra biraz araştırınca fena olmayacak gibi bir his uyandırdı. Yine de hala pek seyirlik bir seri değil gibi en azından benim sevdiğim türler açısından. Belki, çerezlik niyetine izlenir. Bunun dışında beklenti içerisine girmemek gerekiyor, yine bir hayal kırıklığı olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

ilginç bir animeye benziyor başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?