Jump to content
  • Kayıt Ol

Nana ve Paradise Kiss Tarzı Animeler

vis4vanity

Önerilen İletiler

Başlıktan da anlaşılacağı gibi Nana ve Paradise Kiss Tarzı Animeler arıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• vis4vanity

4

• Luna

3

• bedifeci

1

• antioksidan

1

Bu tarzda anime bulmak zor ,bunların dışında bu tarz bende pek seyretmedim.Bakalım öneri yapacak çıkacak mı.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anidb'de "Josei" olarak etiketlenmiş animelere bakabilirsin. Misal Nodame Cantabile iyidir, güzeldir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aradığınız şey tür olaraksa Victorian Romance Emma önerebilirim,eski zamanda geçen bir seridir ama Josei'nin hakkını verdiğini düşündüklerimden biridir.Buna ek olarak Nana sever biri olduğumu da düşünerek Ristorante Paradiso önerebilirim.Restoranda geçen bir hikayesi vardır ama atmosferi oldukça güzeldir.Etiketi Josei olsa da benim bu türe yakıştıramadığım bir isim ama yine de güzel bir hikayesi vardır;Usagi Drop.

Aradığınız şey Josei türü değil de Nana'ya yakın şeylerse,yani Luna'nın da deyimiyle Ai Yazawa tarzıysa eğer şu isimleri önerebilirim:Yazawa elinden çıkma Gokinjo Monogatari var ama henüz izlemedim,dilerseniz bir göz atın.Müziksiz bir Josei olarak da Chihayafuru önerebilirim.Bunu da henüz izlemedim ama kaliteli olduğunu düşünüyorum.Yakın zamanda izlenecek inşallah.Shoujo olarak da Skip Beat önermiş Luna,onun söylediklerinin üstüne bir şey eklemek istemiyorum ama ben de mutlaka izlemelisiniz diyorum.Yine Josei olmayıp da tarzını çok sevdiklerimden bir Shoujo ekleyeyim;Glass Mask (2005).Shoujo'lar içersinde kalitesinden ödün vermeyen nadir isimlerden biri. Skip Beat serisinin daha ciddi verisyonu diyebilirim ve film içinde film izlediğiniz havasına kapılıp seride kaybolabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aradığım şey aslında daha dram yüklü kesinlikle shoujo değil josei tarzı arıyorum ama çoğu josei anime çevrilmiyor galiba bu arada herkese teşekkürler sanırım kuragehimeye başlıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mesela Genji Monogatari Sennenkiyi izlemeyi çok isterdim türkçe altyazılı :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çevrilmiyor değil de josei anime çok çıkmıyor. :D Josei manga bulmak bir nebze daha kolay onunla kıyaslayınca.

Benden sonra yazılan diğer yorumlarda belirtilen seriler de hakikaten haneye katılası, kaliteli işler, birkaçında uzun süredir benim de gözüm var izlemek için ama yoğunluktan başlayamıyorum. Bu yüzden başlıkta adı geçen tüm animeleri sömürmeni öneririm. :D

Keyifli seyirler.

umarım hemen isteklerimi yazmaya başlıyorum o zaman :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?