Jump to content
  • Kayıt Ol

Full House

Squaw

Önerilen İletiler

öle iki resimle kandıramassınız beni, ayrıca bahadır gördüm seni çık dışarı :D öle arkalarda saklanıp resimi beğenip kaçmayla olmuyor ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 46
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

12

• Aurora Borealis

12

• Leyl

8

• hione

6

gundamaster

Güzel hatunmuş. Böyle hatunlar varsa ben de izlerim. Fakat şu so jib bi rain muhabbetlerine katılmam bıktım bu adamlardan, her yerde karşıma çıkıyorlar :)

Sen de bizi bu hatunlardan haberdar etsene Besto onu bile bayanlar yapıyor. Birader kendine gel :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

öle iki resimle kandıramassınız beni, ayrıca bahadır gördüm seni çık dışarı :D öle arkalarda saklanıp resimi beğenip kaçmayla olmuyor ...

:) ben bilmem gerisini sen getirir artık. Dizilerde sadece jönler yok. Oldukça usta hoş Aktiristlerde var.:) Bahadırda ağzının tadını biliyor ha bu arada..:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
:) ben bilmem gerisini sen getirir artık. Dizilerde sadece jönler yok. Oldukça usta hoş Aktiristlerde var.:) Bahadırda ağzının tadını biliyor ha bu arada..:D

Bu hatunun dizilerini öner bana Semiha. Aşık oldum:012-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mesela

Yun Eun Hye

101108Cineyeh02.jpg

ve

Son Ye Jin

Son-Ye-Jin-10.jpg

sinema ve dramalrda beğendiğim oyunculardan bilmiyorum siz beğenir misiniz?

Sen dramalrını değilde bece sadece sinema filmlerini izle dramalrda erkek oyuncular çok baskın ama denemelik istersen "iris" "athena" "plan b" "ten" bunlar sana uyabilir keza geri kalan romantık dram, romantik komedi ama beğenirmisin bilmem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@worli

İnşallah canım,olur da gelirsem bir gün dağıtırız o mutfakları elbet.İnşallah o da olur bir gün. :)

Ha atlıyordum,ben bayanlarda şu oyuncuyu da sevmeye başladım.Hong Gil Dong'da yan roldeydi ama tarzı ve tipi çok hoşuma gitti,bilemiyorum belki ordaki rolü de etkilemiş olabilir.Sağlam bir hatundu,tam bir badasstı (yelpaze ile bile adam dövüyordu :D) ve meşhur lafını seviyordum,''Hayat nedir ki zaten?'' diye başlıyor sağlam cümleler kuruyordu.Benim animelerdeki sevdiğim kadın karakter havasındaydı hatta,gerçi ablamızın kendisi de gayet hoş.

Cha Hyun Jung:

Cha-Hyun-Jung-5.jpg

16631803kh2.png

Bu da dizideki görüntüsü:

honggildongthehero5.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
mesela

Yun Eun Hye

101108Cineyeh02.jpg

ve

Son Ye Jin

Son-Ye-Jin-10.jpg

sinema ve dramalrda beğendiğim oyunculardan bilmiyorum siz beğenir misiniz?

Sen dramalrını değilde bece sadece sinema filmlerini izle dramalrda erkek oyuncular çok baskın ama denemelik istersen "iris" "athena" "plan b" "ten" bunlar sana uyabilir keza geri kalan romantık dram, romantik komedi ama beğenirmisin bilmem

Kalpten gideceğim şimdi:962129: Tavsiyeler alındı. Bir süre kendimi kore sinemasına adıyorum. Sizi dizilerinizle baş başa bırakıyorum

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

haa şölee :D oyunculuk fln bilmem ama sadece bir tane yapımını izlemiş olmama rağmen 49 days teki hatunun harbiden yaşayan bir melek olduğu kanısındayım, baya saf bi güzelliği vardı die düşünüyorum ...

edit: üşenmedim baktım Nam Gyu Ri imiş adı ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

haa şölee :D oyunculuk fln bilmem ama sadece bir tane yapımını izlemiş olmama rağmen 49 days teki hatunun harbiden yaşayan bir melek olduğu kanısındayım, baya saf bi güzelliği vardı die düşünüyorum ...

Asya kültüründe kadının bakımlı, güzel olması gerekli bir zorunluluk. Biblo gibi.. bu mantalitelerinden pek hoşlaşmasam da böyle bir gerçekleri de var malesef.

Baş roldeki ölen hatunumu diyorsun çok yapmacık gelmişti bana mıy mıy bır şey ama diğer kız hakkatten iyi bir oyuncudur. bedenini kullandığı..

Oyunculuklarını biliyorsundurda sadece dikkat etmiyorsundan:D

@ squ; ne zaman istersen bebeğim seve seve seni misafir ederim. ve ben bu hatunu bir tek Five Senses of Eros da izlemiştim gerçi yapım pek bir acaipti herkesin zevk alabileceği bir yapım değildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O diziyi de merak ediyorum Best,şu an başroldekilerden biri olan Jo Hyun Jae'nin iki dizisini (Three Dad One Mom ve Ballad of Seo Dong) izliyorum,ikisi de çok farklı roller ama üstesinden gelmeyi başarmış eleman.49 Days de dikkatimi çekenlerden,konusunu beğenmiştim baya.Bahsettiğin hatunun rolünü bilmem ama görüntüsü bile hoş :)

@worli

Teşekkür ederim canım,olur da bir gün gelirsem başına ekşiyeceğim ilk kişilerden birisin zaten. :)

Sıkılmam dersen Hong Gil Dong'u izle bir ara,eğlenceli bir Robin Hood olmuş.Güneş gözlüğü takan bir Robin Hood karşılıyor seni. :D İşin ciddi kısımları da var tabii, araya esprili sahneler atılmış ama arka plan gibi duran asıl hikaye güzel.Bu hatun da hırsızlar çetesinin azılı elemanlarından biri.Yeri geliyor bir eğlence evinde erkeklere hizmet eden biri oluyor,yeri geliyor en iyi dansçılardan biri oluyor,yeri geliyor ekibin en sağlam hırsızı oluyor ama huyu hiçbir zaman değişmiyor.Neşeli,lafını esirgemeyen, erkeklere kendini ezdirmeyen,esprili ve sevmediği kişiye laf sokan.Ben bu tip kadın karakterleri ayrı seviyorum, bu nedenle de hatun bu dizide çok hoşuma gitmişti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uuu bi dolu kaynatmıssınız .)) bende yazim bişiler Hong gil Dong daki Heo Yi Nok ve Boys Over Flowers daki Kyo Hey seon veeee City Hunter dan Park min young u çok beğeniyorum..Geun-Young Moon unda bir kaç filmini izledim oyunculuğu muhteşem. Yun eun hye ismini gördüm bu arada evet kız çok güzel oyunculuğuda öyle ama aysu kayacı modunda olduğundan sevemedim o hatunu ben bi türlü .)

Worless Geon Seok u neden sevemediğini ben anladım sanıyorum. .) You r beatiful da etkilenmiştim ama sonra bir çok dizisini izlediğimde biraz feminen geldi bana,o yüzden pek tercih etmiyorum dizilerini artık belkide sende bu yüzden sevememiş olabilirsin.Ama şu bir gerçek yüzü gerçekten güzel ses tonuda etkileyici oppanın .)

Bu arada bu oppa lafınında ne zaman abi ne zaman aşkım anlamına geldiğinide halen çözebilmiş değilim..

Squaw şuan Kingheart2 diye bi diziye devam ediyorum o bitsin. mygirl son 2 bölüm iniyor az kaldı bu dizimden sonra ona geçip yorumumu yapıcam .) Bu arada donk wook lee nin şu my girlde oynayan oppamızın en son 2 dizisini izlemiştim wild romance ve scent of woman..Wild romance tavsiyemdir kız oyuncusuda çok şekerdi ve sonunda bir final sorusu vardı oppanın hanım kıza ..1 hafta çıkmadı aklımdan vayy vayy deyip durdum .)Scent of woman'ı worless de tavsiye etti demiştin,Ona hafta sonunu ayır kesin misa tadında gözler balon olmasın.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yun eun hye ismini gördüm bu arada evet kız çok güzel oyunculuğuda öyle ama aysu kayacı modunda olduğundan sevemedim o hatunu ben bi türlü .)

Worless Geon Seok u neden sevemediğini ben anladım sanıyorum. .) You r beatiful da etkilenmiştim ama sonra bir çok dizisini izlediğimde biraz feminen geldi bana,o yüzden pek tercih etmiyorum dizilerini artık belkide sende bu yüzden sevememiş olabilirsin.Ama şu bir gerçek yüzü gerçekten güzel ses tonuda etkileyici oppanın .)

Bu arada bu oppa lafınında ne zaman abi ne zaman aşkım anlamına geldiğinide halen çözebilmiş değilim..

Squaw şuan Kingheart2 diye bi diziye devam ediyorum o bitsin. mygirl son 2 bölüm iniyor az kaldı bu dizimden sonra ona geçip yorumumu yapıcam .) Bu arada donk wook lee nin şu my girlde oynayan oppamızın en son 2 dizisini izlemiştim wild romance ve scent of woman..Wild romance tavsiyemdir kız oyuncusuda çok şekerdi ve sonunda bir final sorusu vardı oppanın hanım kıza ..1 hafta çıkmadı aklımdan vayy vayy deyip durdum .)Scent of woman'ı worless de tavsiye etti demiştin,Ona hafta sonunu ayır kesin misa tadında gözler balon olmasın.)

hahah Aysun kayacı ha:) çok yaşa emi valla hiç o açıdan bakmamıştım ama Lie to me de zilemiştim o kızı kalıp oyunculardan olmadığı için hoşuma gitmişti:) ama bu aysun kayacı takma adını unutmam atık:)

Geon Seok konusunda haklı olabilirsın you are beatifuluda sevmemiştim ve ilk orda izlmemiştim. Ordan etkili olabilir. Eğer alıcı gözü ile bakıcak olursam, sıralamaya girmesi olanaksız:)) " oda illa beni al diyodu ya sanki:D"

Oppa lafıda şimdi şöyle az kırıtkan nazlı diyorsan, o oppa, abi değildir. Misal, ben Rain veya won bin' e oppa diyorsam hiç de masum değildir o deyişim:))

Wild romance o kadar iyi ha merak ettim bir kaç dizi var elimde izlediğim onlar bir bitsin onuda bir haftasonu oturup izleyeyim madem merakımı acaip kaşıdın şimdi. Ha bu arada scent of woman' ın müzikleride oldukça iyidir. gerçi latin ve klasik tango müziklerini seviyorsanız. Baş roldeki hatunuda severim iyi bir oyunculuk çıkarmıştı. hastanede ağladığı sahne düşüp bayıldığı etkileyici idi..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hahah Aysun kayacı ha:) çok yaşa emi valla hiç o açıdan bakmamıştım ama Lie to me de zilemiştim o kızı kalıp oyunculardan olmadığı için hoşuma gitmişti:) ama bu aysun kayacı takma adını unutmam atık:)

Geon Seok konusunda haklı olabilirsın you are beatifuluda sevmemiştim ve ilk orda izlmemiştim. Ordan etkili olabilir. Eğer alıcı gözü ile bakıcak olursam, sıralamaya girmesi olanaksız:)) " oda illa beni al diyodu ya sanki:D"

Oppa lafıda şimdi şöyle az kırıtkan nazlı diyorsan, o oppa, abi değildir. Misal, ben Rain veya won bin' e oppa diyorsam hiç de masum değildir o deyişim:))

Wild romance o kadar iyi ha merak ettim bir kaç dizi var elimde izlediğim onlar bir bitsin onuda bir haftasonu oturup izleyeyim madem merakımı acaip kaşıdın şimdi. Ha bu arada scent of woman' ın müzikleride oldukça iyidir. gerçi latin ve klasik tango müziklerini seviyorsanız. Baş roldeki hatunuda severim iyi bir oyunculuk çıkarmıştı. hastanede ağladığı sahne düşüp bayıldığı etkileyici idi..

hahahah desene oppa derken aaa larıda uzatırsak anlaşılır abi demediğimiz .)) Wild Romance komedi bir dizi aslında ama dediğim gibi o soru cevap kısmından çok etkilendim bütüne bakarsan komedi bir dizi kızda çok sevimli o hatunda you'r beatifulda okul arkadaşı idi geum jan dinin onuda baya bi uğraştıktan sonra kim olduğunu hatırlayabildim .)

Scent of woman evett müzikler güzel ama Lee Dong sanki dansta iyi değilmiş gibi geldi bana .) Ama hani ceketi çıkarıp dans etmek için gidiyorya kim seon ah ın yanına waaaaa süperdi o kısım .) Yinede izlerken mutlu sahnelerde bile insanın içinde bir hüzün oluyor konu itibariyle. Kim seon ah ı ben en çok My name is Kim sam soon da beğendim süperdi o dizide ama bu dizide fena halde zayıftı birde konuşurken şu dudaklarını biraz daha oynatabilirse dahada süper olacak .) Gözüme batan tek yan bu.

Bu arada Worless tebrik ediyorum seni won bin i keşfetmişsin..Gözlerim parladı valla :))) Bende The man from nowhere de aşık olmuştum ona.. Filmi belki 5 kere izledim diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben yokken de iyi kaynatılmış ama şimdilik başlığı bu alanda açtım arkadaşlar,dilerseniz ordan devam edelim.Ben de bir şeyler karalayacağım ama şimdi çarşıya çıkmam lazım, dönüşte görüşürüz. :D

Başlığımız; Drama Kafe

Yalnız Leyl gözümden Aysun Kayacı sıfatı kaçmadı değil,akşama buna değineceğim. Şimdi kızı sevesim varsa bile bundan dolayı soğuyacağım kendisinden. :P:D

Bekleyin beni anacım. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Bi Rain Diyince Önce Bir Durup Soluklanacakmışsınız Ben Bunu Öğrendim Bu Adam Sadece Kore'de Değil Asyada Bir İlah Şuana Kadar 7 Korece 1 Japonca Albüm Çıkarmış Ve Toplam 15 Milyonun Üzerinde Albüm Satmış 3 Dünya 8 Asya Turu Düzenlemiş İspanyasından Amerikasına Her Yeri Dolaşıp Konser Vermiş Kendisi Kore'nin En Çok Servete Sahip Olan 2.Ünlüsü (1. SM Entertainment'in Sahibi Lee SoMan) Yani Voliyi Vurmuş Bir Ünlü Büyüğümüztür Kendisi Ayrıca Diğer Sanatçılar Tarafından Çok Saygı Görür Yani Bi Rain Deyince Onlarda Durur

Bununlada Yetinmeyip 2003'de Sang Do Let's Go To School'u Çekti Dizi 33.3 Ortalama Reyting Aldı Ki Hala Kore Tarihinin En Çok Reyting Alan Dizilerinden

2004'de Full House'u Çekti Ki Bu Dizide 34.5 Reyting Ortalamasına Sahip Kore Tarihinin En Çok Reyting Alan Dizilerinden Bir Tanesi Dünyanın Dört Bir Yanınada Pazarlanmış Amerika Dahil

Ayrıca Rain Bu İki Diziylede En İyi Oyuncu,En Popüler Oyuncu,Mükemmellik Ödülü,En İyi Çift Dahil Bütün Ödülleri 2'şer Kere Kazandı

2006'da Old Boy'un Usta Yönetmeniyle I'm Cyborg But's Thats OK Filmini Çekip Bu Filmle Berlin Film Festivalinde Boy Gösterip Birde Ödül Kazandı Bundan Sonrada Zaten Hollywood'un Matrix'in Yapımcıları Ve Yönetmenleri Olan Wachowski Kardeşlerin İlgisini Çekti Önce Speed Racer Filminde Mathew Fox(Lost) İle Başrollerden Birini Paylaşıp Hollywood'ada Adım Attı 2009'Da İse Ninja Assasin'de Tek Başrol Olarak Oynadı Bu Filmle MTV Ödüllerinde Angelina Jolie,Sam Worthington(Avatar) İle Yarıştığı Kategoride Ödülü Kazanıp MTV'Den Ödül Alan İlk Koreli Oldu

Ayrıca Bizim Ülkemizde Başbakanımızın Girdiği İçin Haftalarca Tüm Haber Bültenlerinde Baş Haber Olan Time Dünyanın En Etkili 100 Kişisi Listesine Tam 3 Defa Giriş 1'inde Birinci Oldu (Asyadaki Etkisinden Dolayı)

Yani Rain Böylede Biridir

Dizileri

Sang Do Let's Go To School (Dram ... 2003)

Full House (Romantik Komedi ... 2004)

A Love To Kill (Dram ... 2005)

The Fugitive:Plan B (Aksiyon Komedi ... 2010)

Filmleri

I'm Cyborg But's Thats OK (Fantastik Dram,Komedi ... 2006)

Speed Racer (Aksiyon ... 2008)

Ninja Asassin (Aksiyon ... 2009)

The Red Muffler (Aksiyon Ağustos'ta Vizyonda Askere Gitmeden Önce Çekti)

Albümleri

Bad Guy (2002)

How Avoid The Sun (2003)

İt's Raining (2004)

Rain's Coming (2006)

Rainsm (2008)

Back To Do Basic (2010)

Eternal Rain (2006 Japonca Albüm)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

.) Bi rain aşkından sanırsam..

Tam bir Bi rain fanı sanırsam.hakkındaki hemen hemen herşeyi aktarmış teşekkürler .)

worli senin bıdıgada bak sen neler yapmış .)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rain kadar eblek suratlı ve oyunculuktan çakmayan kaç tane korecan vardır acaba :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@leyl: evet :)))

@hitokiri; eblek suratlı mı!? bence sevimli. Hangi yapımlarını izledin? Aşağıladığın kadar kötü bir oyunculuğunu ben göremedim. Acaba bilmediğim bir yapımı daha var mı? Drama oyunculuğuna çok bayılmasamda sinema oyunculuğu gayet başarılı..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Full House ile ilk izlediğim ve o dizide resmen bir kalastı. A Love to Kill'de bir odun, I'm a Cyborg but That's OK'de ise bildiğin odunun karekökü :D

Şarkıcılığına lafım yok ama oyunculuk konusunda hiç beğenmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rain'i bu diziyle tanıdım. İyi ki izlemişim hem çok eğlenceli hem çok düzeldi. konu için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?