Jump to content
  • Kayıt Ol

Harika bir manga indirme programı

Kusogaki

Önerilen İletiler

Bilip bilmediğinizden emin değilim ama bu gün çok harika bir program buldum. Başlıktanda anlayabileceğiniz üzere manga indirme programı. Tabi hemen söyleyeyim mangatürk'teki mangalarıda indirebiliyorsunuz. Hatta daha 10 dakika önce bleach mangalarını indirdim. Şuansa Sun-Ken Rock inidiriyorum.Sadece indirmek istediğin chapterları seçip indir demenizde yeterli bu yüzden favorim oldu. Umarım işinize yarar. Programla ilgili çok derin bilgim olmasada yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlara yardım edebilirim. Bu arada programın adını söylemeyi unutmuşum.

DomDomSoft Manga Downloader isimli bir program.

http://www.softpedia.com/progDownload/DomDomSoft-Manga-Downloader-Download-134621.html

burdan inidirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Kusogaki

2

• hibarikasuya

2

• yuuki_cross

1

• bakt01

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

peki şaban bu manga indirme neden manga tr yok bulamadım bi göster hele:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

awww çok seviyorum bu programı. Eğer esaslı bi manga okuyucusu değilseniz ayda 1-2 tane okurum diyorsanız gerek yok tabi. Ama böyle mangalarla yatar kalkarım diyorsanız tam size göre bir program.

Arkadaş gelene dek cvbı ben vermiş olayım. Çünkü sitelerin programın yaratıcısına kendı ısteklerıyle ekletmelerı gerekıyor dıye bılıyorum. mesela turkcraft mı ne şu an adını tam hatırlayamıyorum tr okumam genelde mangaları ama tr okumak ıstıyorsanız program onu desteklıyor.

Programı uzun süredir kullanıyorum yardım isteyen olursa ben de seve seve yardımcı olurum tabi. Gerçi 1-2 kurcalamada öğrenilecek basit bişey.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
Bilip bilmediğinizden emin değilim ama bu gün çok harika bir program buldum. Başlıktanda anlayabileceğiniz üzere manga indirme programı. Tabi hemen söyleyeyim mangatürk'teki mangalarıda indirebiliyorsunuz. Hatta daha 10 dakika önce bleach mangalarını indirdim. Şuansa Sun-Ken Rock inidiriyorum.Sadece indirmek istediğin chapterları seçip indir demenizde yeterli bu yüzden favorim oldu. Umarım işinize yarar. Programla ilgili çok derin bilgim olmasada yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlara yardım edebilirim. Bu arada programın adını söylemeyi unutmuşum.

DomDomSoft Manga Downloader isimli bir program.

http://www.softpedia.com/progDownload/DomDomSoft-Manga-Downloader-Download-134621.html

burdan inidirebilirsiniz.

hacı mangavadisi eklenebiliyormu?

aslında bende bleach indirmek istiyordum

mangaturkte eksik sende tamamı varsa uploadlayabilir misin eksik kısmı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Domdom sadece turkcraft'dan indiriyor. Ama ingilizce manga indirmek için harika bir program.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

free manga downloader daha iyi la google da yazın çıkar mangavadisi mangaframe bile var :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?