Jump to content
  • Kayıt Ol

Campione

CHOBiTS

Önerilen İletiler

centerback640x480.jpg

Şans eseri youtubede trailerı denk geldi japonca yazıyordu araştırdım Campione adlı Light Novel'e ait olduğunu öğrendim.Belki bilenler vardır ama bilmeyenler için romanın Tv serisine uyarlanacağını belirteyim.Serinin türleri; komedi,romantizm,büyü ve harem

Konu: Kusanagi Godou, orta okulda baseball büyükler liginde takımının 4. vurucusu yani cleanup pozisyonunda oynamış şimdi 16 yaşında bir delikanlıdır. Ancak bir yara onun için baseballun sonunu getirmiştir.

Tabi bu hayatın sonu değil. Orta okulun üçüncü ve son yılının bahar tatili sırasında bir maceraya karışıp, heretik tanrılardan biri olan Verethragna'yı öldürüverdi. Böylece yedinci ve en genç Campione oldu.

Şimdi bir Campione -tanrı katili- olduğu için, genç Godou başa bela açan tanrıları yenmek zorunda, tabi kendi yandaşlarının yardımıyla!

Tanıtım sitemizde serinin light novelini çeviren Hariseldon arkadaşımıza aittir.

Light Novel giriş bölümü okumak isterseniz alttaki linkten ulaşabilirsiniz.Sword Online çizimlerini beğenmemiştin bunu begenirsin sanırım Hariseldon.

http://www.animemangatr.com/forum/sizin-cevirileriniz/4715-campione-light-novel-cevirisi/

Resmi Sitesi:

http://www.campi-anime.com/

Trailer

Sitemizde yapılan haberleri alıntı yaparken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın.Yazan:CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• painscream

1

• JNXL

1

• cyber_xx

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Geldiğinde kesin izleyeceğim. Ana karakterin gücünü Gilgamesh' a benzettim. Umarım güzel bir seri olur.

fate1225zn.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

LN ve Animesinin Türkçeye kazandırılmasını merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yayın tarihine var biraz daha umarım trailer de gösterildiği kadar ilginç bir seri olur. Zaten doğru düzgün seri yok şu aralar bari bu hayal kırıklığına uğratmasın :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlginç konusu olan bir Anime :) Türünde harem varsa izliyorum demektir *-* Paylaşım için teşekkürler CHOBiTS-sama :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?