Jump to content
  • Kayıt Ol

Natsuyuki Rendezvous

CHOBiTS

Önerilen İletiler

qq640x480.jpg

Çeşitli okul animelerinden sıkıldıysanız yaz sezonu ilginizi çekebilecek yetişkenlere yönelik bir anime olan Natsuyuki Rendezvous anime geliyor.Drama, romantik, doğaüstü güçler ve josei türlerini içeren yapım 11 bölümlük Tv serisi olarak yayınlanacak.

Konu:Çiçekçi dükkanında part-time çalışmaya başlayan Hazuki, dükkan sahibi genç dul Rokka ve Rokka'nın ölen eşinin ruhu Atsushi arasında geçen bir aşk üçgeni konu ediniyor.

Anime PV

Natsuyuki Rendezvous PV - YouTube

Sitemizde yapılan haberleri alıntı yaparken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın.Yazan:CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

1

• CHOBiTS

1

• ishak

1

• DevilRanger

1

En Çok Yazanlar

Bu seri de Josei etiketiyle gözüme takılanlardandı, 11 bölüm olmasına da şaşmıyorum artık. :D Çizimleri çok hoş, konu ayrıca hoş, her ne kadar aşk üçgenlerinden uzak durmaya çalışsam da bu seriden kaçamayacağımı biliyorum. Josei kıtlığımızda bulmuşuz böylesini, kaçırır mıyız hiç?

Haber için teşekkürler Celal, bu türü sever bizler için Rendezvous da evlere şenlik isimlerden biri olacak kesin. xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir konu ve çok güzel çizimler :) İzlemekten büyük bir zevk alacağım gibi duruyor :D Paylaşım için teşekkürler CHOBiTS-sama

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kesinlikle izleyeceğim buna benzer bir konuya hiç raslamadım oldukca ilğic

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?