Jump to content
  • Kayıt Ol

Tari Tari

CHOBiTS

Önerilen İletiler

14097625.jpg

P.A.Work stüdyosunun resmi sitesine göre yeni animesi "Tari Tari"nin bu yaz Tv serisi olarak yayınlayacağını duyurdu. Animenin orjinal hikaye yazarı aynı zamanda Hanasaku İroha'nın da yaratıcısıydı.

Konu: Hikayenin merkezinde 5 liseli japon öğrenci bulunmaktadır.Kendilerine yetişkin diyemeselerde çocukta demezler.

Bunlar; Wakana Sakai müzik dersi alırken, annesini kaybettikten sonra dersleri bırakmıştır.Konatsu Miyamoto pozitif düşünceli okuldan sonra vokal müzik grubuyla şarkı söylemeyi seven bir kızdır. Sawa Okita neşeli bir kızdır ve okçuluk kulübü üyesidir hayali ise jokey olmaktır. Daichi Tanaka geç kalma alışkanlığı olan badminton takımı üyesidir ve kolejli ablasıyla birlikte yaşamaktadır. "Wien" ise 12 yıl Avustralya da kaldıktan sonra Wakana'nın sınıfına nakil olarak gelir.

Müzik tutkusu bu 5 genci lise hayatlarının son yazında bir araya getirecektir.

Resmi Sitesi:

http://taritari.jp/

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=415471&show=0

PV

Sitemizde yapılan haberleri alıntı yaparken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın.Yazan:CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• JNXL

1

• DevilRanger

1

• crows005

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Müzik temalı bir anime ha?

İroha'yı sevmiştim ama bana mı öyle geldi bilmiyorum biraz fazla durağan havaya sahipti.

Umarım müzik bu animeye daha da renk verir. Listeme aldım.

Bakalım neler olacak. Yeni bir K-on ya da ondan daha iyisi olabime potansiyeli var mı yoksa batar mı göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hanasaku Lroha bence gayet güzeldi, durağan havası bence, animeye daha uygundu tabi bu benim görüşüm, ama tek hoşuma gitmeyen tarafı kızların hepsi birbirine benziyo, saçlarıda değişik olmasa, hepsi aynı olacak : :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam Hanasaku İroha ile ne kadar benziyor çizimleri diye düşünüyordum :D Stüdyolar ve hikayelerini yazan kişi aynıymış :D Hanasaku İroha serisini izlerken çok keyif almıştım bununda güzel olacağından hiç şüphem yok ^^ Çıkmasını merakla bekliyorum *-*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

müzik temalı animeleri severim (genellikle müzikleri için izlerim ) bakalım nasıl oacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?