Jump to content
  • Kayıt Ol

Monster Musume no Iru Nichijou

CHOBiTS

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Monster Musume no Iru Nichijou

TANITIM

Modern dünyada değişik hayvan melezlerine benzeyen bir tür ortaya çıkmıştır. Farklı bir boyuttan gelen bu tür hakkındaki bilgiler ilk başta halktan gizlense de daha sonra iki tür arasında yapılan anlaşmalarla kültürel değişim gerçekleşmiştir. Bu çerçevede pek çok tür insanlarla kaynaşması ve dünyanın düzenine uyum sağlaması için misafir olarak belirlenmiş ailelere gönderilmiştir. Bu çalışma çok başarılı olunca yaygınlaştırılmıştır.

Bu bağlamda kahramanımız Kurusu Kimihito'nun evi gönüllü ailelerden biri ile karıştırılır ve Lamia türünden olan Miia'yı kapısında görür.(Lamia: Belden aşağısı yılan yukarısı insan görünümlü Çin kültürüne ait mitolojik bir yaratık. Çok tutkulu bir türdür ve insanları kolayca cezbedebilir.)İnsanların çok sıcak bakmadığı yer yer korktuğu bir görünüşü olduğu için Miia dünyada yaşayacağı ev için çok heyecanlıdır. Kimihito, Miia'ya çok sıcak ve sempatik davranması üzerine kız bu evde yaşamaya karar verir. Denetçisi Sumiko'da bu duruma karşı çıkmaz. Kimihito ilk başta bilmese de Miia onun nezaketine ve sıcak kanlı davranışlarına aşık olmuştur. Miia çok sadık ve kıskanç bir tiptir .Bu yüzden Kimihito'nun kendisinden başkasına ait olmasına istemez ve onu tahrik ederek ilişkiye girmek ister. Her ne kadar Miia bunları istese de ne Kimihito bunu istemektedir ne de denetçi Sumiko buna izin verecektir. Çünkü ilişkiye girmeleri durumunda Miia kendi dünyasına gönderilecek Kimihito'da hapse girecektir.(Gerçi Miia'nın bu pek umurunda değildir) Yine bir başka kesin kural ise ev sahibi ve misafir arasında yaşanacak şiddette aynı durumlara yol açacaktır.

Böylelikle bu ikisinin tuhaf ve komik günlük yaşamlarına ilerde harpy (Elleri yerine kanat, ayakları da pençe olan Yunan mitolojisine ait bir yaratık) ve Sentor (Belden aşağısı at üst tarafı insan olan Yunan mitolojisine ait bir yaratık) gibi yeni bayan karakterlerinde eklenmesiyle harem şeklini alacaktır.

KARAKTERLER

Miia - Ana Karakter

Rachnera Arachnera - Ana Karakter

Suu - Ana Karakter

Papi - Ana Karakter

Centorea Shianus - Ana Karakter

Kimihito Kurusu - Ana Karakter

Meroune Lorelei - Ana Karakter

161910.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Monster Musume no Iru Nichijou

İngilizce: Monster Musume: Everyday Life With Monster Girls

Japonca: モンスター娘のいる日常

Diğer: Everyday That There Is a Monster Girl, MonMusu

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: Bilinmiyor

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Yayım: 19 Mar 2012 - ?

Dergi: Comic Ryu

Eser: Takemaru Inui (Hikâye & Çizim)

Türler: Komedi, Ecchi, Fantastik, Romantik, Harem, Gündelik Hayat, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1091

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 13:30 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 36213

KİŞİSEL YORUM: 
Spoiler

Genel görüşüm şimdilik ecchi türü ama ilerde cinselliğe girerler mi bilmem ama yeni bir manga olduğu için çevirileri durmadığı sürece okuyup göreceğiz.Ahım şahım bir şey beklemiyorum.Sizde çok bir şey beklemeseniz iyi olur.Keşke Lamia olmasaydı kız bana bile itici geliyor.

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 21
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

8

• xxxxxxx

2

• fake

2

• bleach1

2

Bunun Ika Musume ile bir bağlantısı var mı acabawr5r Bağlantısı olmak zorunda değil tabi aklıma direk bu geldi de ilginç görünüyor ama ecchi ufff...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunun Ika Musume ile bir bağlantısı var mı acabawr5r Bağlantısı olmak zorunda değil tabi aklıma direk bu geldi de ilginç görünüyor ama ecchi ufff...
Alakası bulunmuyor.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

keşke kız lamia olmasaydı ya. resmen görüntü kalabalığı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lamia olayı mükemmel olmuş ya! Benim bu kadar ilgimi çekebilecek baika bir şey var mı acaba. Tanıtım mükemmel olmuş Chobits-her zaman ki gibi yani- çok teşşekkür ettim. Ayrıca tatnıtım için seçtiğin mangalara bayılıyorum hepsi birbirinden güzel. Birde manga foxtan baktığıma göre konu içinde adult ta var yani beklentilerimi sizin aksinize yüksek tutabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiçbir beklentim yok okuyacak birşey bulamadığım için okuyorum mangayı.şimdide bir harpy katıldı ekibe.

aşağıdaki linkten resmine bakabilirsiniz.Ama kızla muhabbeti baya komikti.

kız oğlanı kaçırdı sonra onun adını ve kim olduğunu unuttu.oğlanda kendi kendine harbi kuş beyinli bu diyor.

http://mangafox.me/manga/monster_musume_no_iru_nichijou/v01/c003/3.html

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Bunun Videosu Ne zaman Çıkacak söylermisiniz
Manga ve yeni başladı.Animeye çevrilirmi belli değil ama aylık çıktığı için anime olması için en az 1-2 yıl şart.Dünya bir manga varken bunun anime olmasıda çok zor.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

videosu ne zaman çıkacak yaa

Manga okumak sana yetmiyor herhalde arkadaş :D

Hem video derken kastettiğin tv serisi ise, öyle bir şey olacağını hiç zannetmiyorum. Ancak ovası çıkar. O da popülaritesi artarsa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

5. bölümü okudum bu seferde işler değişti seç birini evlen diyorlar :gul gul:

Ama en azından 3 seçenek sundular; Aygır,yılan,kuş dftdtr4

Lamia yine iyi sadece alt kısmı yılan ama estetik gözüküyor en azından diğerleri gibi tamamen at veya tavuk bacağı gibi değil

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Kimihito'nun evi daha ne kadar canavar kız alacak merak ediyorum.

Örümcek kadında geldi. En iticisi lamia geliyordu şimdi bu kızı görünce o baya masum kalıyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Kurt kızın katılmayacağı belliydi ama bu seferki ejderha kız büyük ihtimal hareme katılacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Arada epey bir karakter girip çıktı lakin hiçbiri örümcek kadından sonra hareme dahil olmamaıştı. Yeni gelen

başsız kızımız hareme dahil olursa başrolümüzün bacak fetişi gerçek olacak gibi. Tabi önce kendi canını kaybetmezse.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tırt gibi bişey geldi bana sanırım senaryolar tükendi ve yunan mitolojisi karakterleri ve hikayelerini manga olsun diye yeniden yorumlamışlar gibi uzun soluklu olur (?!)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?