Jump to content
  • Kayıt Ol

(Öneri) Forum için MSN grubu

Greencircle

Önerilen İletiler

Forumdaki chat Paneli sanırım aktif olarak kullanılmıyor , ben diyorum ki bir msn Grubu açalım. Msn de aktif Olan arkadaşlar oradan aktif Olarak chat yapabilsinler.

Eğer benden önce Öneren olduysa üzgünüm , ve Eğer var ise msn Grubu birisi Bilgilendirme yapabilirse beni çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Greencircle

2

• gundamaster

1

• Leyl

1

• Wish

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Msn grubu oluştuğunda forumlardaki paylaşımların azalacağını düşünüyorum ben.O yüzden bana pek çekici gelmiyor .)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Arkadaşlar forum zaten bir sohbet ve tartışma alanı bunu bir de msn'e taşımaktaki amacınız nedir? Forumdaki üyelerle daha yakınen tanışırız diyorsanız bunun için forumda profilleriniz de var. Daha önceden açılmış bir grup var ama pek işlediğini sanmıyorum oranın da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar forum zaten bir sohbet ve tartışma alanı bunu bir de msn'e taşımaktaki amacınız nedir? Forumdaki üyelerle daha yakınen tanışırız diyorsanız bunun için forumda profilleriniz de var. Daha önceden açılmış bir grup var ama pek işlediğini sanmıyorum oranın da.

Olayı sana Şu şekilde açıklayayım , Msn grubu dediğimiz yer rahatlıkla Bir başlığın altını işgal etmeden konuşabileceğiniz yerdir. Forumda flood yapamassın ve Rahat bir biçimde Bir başlık açıp Hadi Burada Msn tarzında konuşalım diyemezsiniz. Her şeyin yeri vardır ve o yerde güzeldir. Bu Yüzden Msn Chat i Msn de Forum paylaşımı forumda yapılır .. ^-^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?