Jump to content
  • Kayıt Ol

Upload Sitesi Öneri

Shiniori

Önerilen İletiler

megaupload'ın kapanmasından sonra Şerefsiz Mediafire hesabımı askıya almış sebebini bilmiyorum nedense.

bana adam akıllı uzun süreli linkleri silinmeyen bir upload sitesi önerirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shiniori

4

• İstanbul

2

• CHOBiTS

1

• painscream

1

Dosya barındırıcılar içinde en vefalısı belkide filefactory'dir. Tavsiye ederim hocam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dosya barındırıcılar içinde en vefalısı belkide filefactory'dir. Tavsiye ederim hocam.

filefactory dosya siliyo 1 ay sonrasına. rapidshare düşünüyorum şuan ne dersiniz sizce ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şahin dün söyledikten sonra baktım benim üyeliğide askıya almış.Senin kadar olmasada aylardır yüklediğim dosyalar yandı.Zarar 100gb fazla.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında en iyisi torrent ama server desteği gerekiyor diyorlar. Hem indiren herkesin gönderme yapacağını da sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında en iyisi torrent ama server desteği gerekiyor diyorlar. Hem indiren herkesin gönderme yapacağını da sanmıyorum.

torrenti unut 350 mb dosyayı en aşşa 1.5 gb up edicenki 10 kişi bitirsin seed etsin sen cık buda adil kullanım kotasının içine eder.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ryushare.com

Bu aralar denk geliyorum bu siteye. Fena bir siteye benzemiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
filefactory dosya siliyo 1 ay sonrasına. rapidshare düşünüyorum şuan ne dersiniz sizce ?

Shiniori hocam ben de ff üzerinden paylaşıyorum dosyalarımı ve şu ana dek silindiklerini görmedim. Kaldı ki premium hesabım bile yok ama ff dosyaları barındırmada diğer serverler gibi değil bence : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?