Jump to content
  • Kayıt Ol

Muhteşem Yüzyıl

Fire

Önerilen İletiler

Osmanlı dönemine ait cevher nitelikli bir dizi serisidir. Bu dizide Kanuni Sultan Sülayman ve Hürrem Sultan arasında aşk teması temel alınmış ve bunun yanında osmanlı devletinin o günkü sınırlarına nasıl ulaşıldığı belirtilmiştir. Bu sırada sadrazam ve baş vezir olan pargalı ibrahim paşa ile Kanuni Sultan Sülayman arasında ki kadim arkadaşlık ve dostluğun üzerinden geçilmiştir. Ayrıca harem denilen ortamda Kanuni Sultan Sülayman'ın sevdicekleri arasında ki rekabette dillere destandır. Bununla birlikte sarayda meydana gelen olaylar ve binbir türlü kargaşalıklarda sizlere sunulmaktadır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Fire

2

• ecursed

1

• Trancecolic Evo

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Simdiye kadar en nefret ettigim dizi budur.Dizinin yapimcilarina ayri,izleyipte reyting kazandiranlara ayri kiziyorum.Padisahin annesisin sen yavhu ingiltere kralinin annesi degil.Gögüsler ortada,dekolteler o bicim.Bu ne özentiliktir bu ne cahilliktir.Padisaha bak sen haremden cikmak bilmiyor.Kanuni Sultan Sülayman i bu kadar kötü bir sekilde tanitiliyor olmasi icler acisi...

sadece yazik diyorum.yazik

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Simdiye kadar en nefret ettigim dizi budur.Dizinin yapimcilarina ayri,izleyipte reyting kazandiranlara ayri kiziyorum.Padisahin annesisin sen yavhu ingiltere kralinin annesi degil.Gögüsler ortada,dekolteler o bicim.Bu ne özentiliktir bu ne cahilliktir.Padisaha bak sen haremden cikmak bilmiyor.Kanuni Sultan Sülayman i bu kadar kötü bir sekilde tanitiliyor olmasi icler acisi...

sadece yazik diyorum.yazik

Güzel kardeşim yorumuna sağlık ama çok ciddi bir şey daha var. Film ve dizi sektöründe amaç tüketiciye ulaşmak değil tüketiciyi kandırmaktır. Amaç para... Ne kadar para kazanırsan o kadar iyi olursun. Demek istediğim her ne kadar bizler için çekici görünmese, geleneklere uymasa da bu dizinin belirli kitlesi var. Kısacası izleniyor, izlettirebiliyor kendini. Benim favori karakterim pargalı ibrahim paşadır. Vezirazamlar hep ilgimi çekmiştir zaten...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Harem'e daha az yer verip diğer konuları ağırlıklı olarak işleseler daha güzel olurdu.

Aşk meşk sohbetlerini veya harem kavgalarını izlemekten bıktım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?