Jump to content
  • Kayıt Ol

Btooom!

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Ya manga gerçekten de güzel. İşleyişi konusu senaryoda bir mantık hatası bulamadım ayda

bir çıkıyormuş onun için güzelce işliyorlar seriyi. Amma ve lakin animeye uyarlarken

muhakkak kesintiler yapacaklar o yüzden batırma olanakları da var. Okudum güzel bir seri.

Ya tek kaygım uyarlama umarım düzgünce uyarlarlar! :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 37
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

7

• xxxxxxx

4

• CloudT

4

• MousassaKanjeri

3

Yeni kapak resmi daha güzel olmuş :qegenmis:

Bu arada ben animelerde rengarenk saçlı karakterleri seviyorum :quyari: Bana kalırsa o saç renkleri animelerin vaz geçilemez unsurlarından biri agjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaya başladımda seri bir an da sardı herhalde yorumlardan sonra psikolojik bir etki oldu ama yok canım kesinlikle iyi bir seri gibi...

Himiko, karakteri de gayet sağlammış.

Bu arada, yeni kapak çok daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel Bir SEriyle DAha Karşılascaz umarım sitemizde cevrilir.. animeye uyarlandıgında..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

chobits bana önberdiği ve hala okumakta olduğum çok güzel bir mangaydı. Anime olursa çok hoş olur gibi geliyor. Hadi bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chobits güzel bir tanıtım olmuş ellerine sağlık. Genelde mangasını okuduğum serilerin animesini sevmiyorum beni yeterince tatmin etmiyor, heralde beklentim yüksek oluyor. Bu serininde animesini pek izleyecek gibi görünmüyorum çünkü mangasını beğendiğim için beklentim yüksek olacak animesinden.

(Manga okurken kafamda canlandırıyorum olayları sonra animesini izleyince bakıyorum ki adamlar benimle aynı şekilde ya da daha iyi bir şekilde canlandıramamış. Bu da animesini hemen bıraktığım anlamına geliyor. Demek ki ben yapana dek en iyisi benim ki.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Tanıtımı az önce görebildim. Bekleme listeme aldım. Ama Madhouse'un son işlerine ve Zetman örneğinde olduğu üzere cinayet ve tecavüz sahnelerinin varlığına bakarak 12-13 bölümden daha uzun sürmeyecek ve hayli törpülenmiş bir yapım gelecek diye tahmin etmekteyim.

Death Note'dan sonraki dönemde Madhouse'un genel işlerine bakarsanız ne dediğimi anlayabilirsiniz. Yanlış yönde beklenti içerisine girmeyin yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, AkumaBlade dediklerine katılıyorum Mad House stüdyoları git gide farklı bir yön almakta hissini ben de yaşıyorum fakat hala farkındalıklarını sürdürüyorlar. Her şey bir yana serinin mangasını takip ettikçe animesi için heyecanlananlardanım -ki fazlasıyla sürükleyici ve seinen türüne sahip olmasıyla birlikte yaşların genel de 20li yaşlarda olması cazip kılan özelliklerden biri.

Bakalım nasıl olacak derken, PV si yayınlandı ve yakın zamanda yayınlanacağı düşüncesi heyecana heyecan katıyor.

Yine de bu kadar beklentiye karşın animesinin beklentileri vermeyecek olması gibi bir düşünce umarım gerçekleşmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, AkumaBlade dediklerine katılıyorum Mad House stüdyoları git gide farklı bir yön almakta hissini ben de yaşıyorum fakat hala farkındalıklarını sürdürüyorlar. Her şey bir yana serinin mangasını takip ettikçe animesi için heyecanlananlardanım -ki fazlasıyla sürükleyici ve seinen türüne sahip olmasıyla birlikte yaşların genel de 20li yaşlarda olması cazip kılan özelliklerden biri.

Bakalım nasıl olacak derken, PV si yayınlandı ve yakın zamanda yayınlanacağı düşüncesi heyecana heyecan katıyor.

Yine de bu kadar beklentiye karşın animesinin beklentileri vermeyecek olması gibi bir düşünce umarım gerçekleşmez.

Madhouse geçen sene yaşadığı ekonomik felaketi hala atlatabilmiş değil. Çok yanlış ve anlamsız şeylere yatırım yaptılar ve ellerinde patladı. İğrenç Marvel serilerinin üzerine bir de anlamsız bir Supernatural gelince mahvoldu adamlar. İflas aşamasına gelen bir firmanın sadece başarısı kesin adımlar atması çok doğal. Örneğin eskiden kolay kolay uzun soluklu serilere el atmamalarına rağmen iflas sonrası bir anda Hunter X Hunter'a remake yapacaklarını duyurdular. Sonra bu sezonda ağzına kadar gereksiz fanservice dolu olan Oda Nobuna no Yabou denen seriyi yaptılar. Ve bu seriye hayvan gibi animasyon koyarak aynı türdeki rakiplerinin bir adım ötesine geçmiş oldular. Hunter X Hunter uzun soluklu bir seri olduğu için animasyon diğer madhouse yapımları kadar iyi olmasa da, bir uzun soluklu seri için oldukça başarılı. Renkler güzel, hareketler akıcı ve en önemlisi savaş sahnelerinde kare sayısının yükselmesiyle izlemesi oldukça zevkli oluyor. Çok uzattım ama demek istediğim şu ki, Madhouse'dan belini doğrultana kadar eskisi gibi yetişkinlere yönelik, karanlık seriler pek beklemeyin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriyi 2013'ten önce beklemiyordum ama beklenmedik bir şekilde güz dönemine şutlanmış. Serinin Pv videosu ana sayfaya eklenmiştir.Güzel duruyor ama (Şarkıda baya iyi) fazla spoiler içeriyor gibime geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ana sayfaya eklediğin serinin pvsi değil Chobits. Direk açılış parçası ve açılış parçaları da zaten spoiler içermeli/içeriyor her zaman.

Madhouse yaşadığı tüm bu sıkıntılardan sonra belki bu seri ile çok fazla çıkış yapamaz ama en azından izlenecek bir seri ortaya koymuşlardır umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Klibe bakıyorum PV (Zaten trailer olarak yayınlanmış sonda hangi kanallarda yayınlandığını falanda göstermişki AT-X kanalında sansürleri bir nebze olsada azaltırlar.) Ama şarkı PV'ye uygun değil büyük ihtimal açılış şarkısı olur diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manganın ilk bölümlerini güzel yansıtmışlar ama sansür olursa animenin cılkı çıkabilir. Beklemeye aldık.

Not: Sonbaharda ne izleyeceğime daha karar veremedim ya. Gelmiş geçmiş en bomba anime sezonlarından biri olacak gibi. :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?