Jump to content
  • Kayıt Ol

Savanna Game

CHOBiTS

Önerilen İletiler

savannagame.jpg

Shogakukan göre, Kuroi Ransuke'nin romanı olan "Savanna GAME"in TV Anime serisine uyarlanacağı duyuruldu. 2012 içinde gösterime girmesi bekleniyor.Hikaye yine bir hayatta kalma mücadelesi üzerine kurulu. Haber çıkalı çok oluyor ama ben daha bugün gördüm.

Konu: Shibuya Kazuya 24 yaşında sıkıcı bir hayatı olan bir part-time çalışanıdır. Bir gün e-mail üzerinden garip bir mesaj gelir, bu mesaj aslında devlet onaylı hayatta kalmak üzerine kurulu bir oyun davetiyesidir. Hayattan kalan ise 10 milyar yen kazanacaktır. Kazuya arkadaşları Jin ve Mafumi ile birlikte oyuna katılmaya karar verirler, ama oyun beklediklerinden çok uzak, vahşi ve acımasız bir hal alacaktır.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=372623

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

4

• DevilRanger

2

• painscream

1

• CloudT

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Çizim olarak güzele benziyor. Hayatta kalma serilerinin çoğunu izleyeceğim sanırım bu sene.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusunu okurken aklıma Mirai Nikki geldi. Umarım onun gibi olmaz :( Bunun dışında konu güzel. Zaten acımasız ve vahşi serileri severim. İçimden bir ses bu yapımda echhisel faktörlerin de olacağını söylüyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine ecchiyi bulaştırdınya helal olsun.

Kız bana çok sempatik geldi doğrusu.ama şöyle bir durum var hiçte 24 yaşlarında gibi göstermiyorlar.Liseli gibi duruyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umarım seinen türüne yatkınlığı olur, aksiyon ve fantazi olarak belirlenmiş ama daha hiç bir şeyi net olarak belli değil.

Liseli karakterlerden farkı yok ve liseli animelerden fazlasıyla sıkıldım, 16 yaşında velet süper güçler kazanıp dünyayı kurtarıyor önceki hayatında ise sümüklü beceriksiz biri. Hiç çekici gelmiyor bu yüzden seinen daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne bileyim vahşet diyince insanın aklına ecchisel faktörlerde geliyo. En azından benim aklıma geliyor ^^;

Hellsing olsun Mirai nikki olsun hepsinde ecchisel faktörler var değil mi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hiç orjinal değil higashi no eden mi desem, mirai nikki mi yoksa death note mu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hiç orjinal değil higashi no eden mi desem, mirai nikki mi yoksa death note mu?

3 satırlık bir konuyla orjinallik acısından yargılamak doğru olmaz.Anime başlasın sonrasında orjinal mi değil mi onu görürüz.birde verdiğin örnekler anime olarak izlediğin kanısındayım.bunların manga ve roman versiyonu var japonyada bunların verdiğin örneklerden daha önce yada daha orjinal olma olasılığı oldugu gibi bu yapımların etkilenmediklerini de yansıtmaz.Sonuçta animeye uyarlanan yapıt çok sınırlı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Mangasi cikti cevriliyor 2-3 bolum okumustum epeydirli bakmadim yeni bolum ciktimi diye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?