Jump to content
  • Kayıt Ol

2012 Anime Yaz Sezonu

animedyum

Önerilen İletiler

[bIMG]

http://i.minus.com/inSdEqn5Yb7i9.jpg[/bIMG]

Alfabetik Liste

Seriler:

Arcana Famiglia

Aruvu Rezuru

Campione!

Chouyaku Hyakunin Isshu Uta Koi

Dakara Boku wa H ga Dekinai

Dog Days 2

Hagure Yuusha no Estetica

Jinrui wa Suitai Shimashita

Kingdom

Koi to Senkyo to Chocolate

Kokoro Connect

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!

Kyoukai Senjou no Horizon 2

Moyashimon Returns

Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

Natsuyuki Rendezvous

Oda Nobuna no Yabou

Rinne no Lagrange 2

Sword Art Online

Tari Tari

Yuru Yuri 2

OVA:

Asa made Jugyou Chu!

Code Geass: Boukoku no Akito

Code Geass: Nunnally in Wonderland

Corpse Party: Missing Footage

Dantalian no Shoka: Ibarahime

Guilty Crown

Hakuouki Sekkaroku

Hi no Youjin

Hyouka

Katayoku no Khronos Gear

Kimi no Iru Machi

KissXSis

Nazo no Kanojo X

Nogizaka Haruka no Himitsu: Finale

Otome wa Boku ni Koishiteru

Papa no Iukoto o Kikinasai!

Persona 4 The Animation

Rinne no Lagrange: Kamogawa Days

Sankarea

Seitokai Yakuindomo

Shijou Saikyou no Deshi Ken'ichi

Shinryaku!? Ika Musume

Stitch to Suna no Wakusei

Tales of Symphonia The Animation: Sekai Tougou Hen

Tamayura: Hitotose

The Idolmaster

Tight Rope

To Heart 2 Dungeon Travelers

To Love-Ru: Trouble - Darkness

Filmler:

Ashura

Berserk: Ougon Jidai Hen

Blood-C: The Last Dark

Eiga Jewelpet Sweets Dance Princess

Fairy Tail: Houou no Miko

Guskou Budori no Denki

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha The Movie 2nd A's

Naruto the Movie: Road to Ninja

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

Pocket Monsters: Best Wishes - Kyurem vs Seikenshi Keldeo

Toshokan Sensou: Kakumei no Tsubasa

Uchuu Senkan Yamato 2199

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 25
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• mikroq

4

• animedyum

3

• CHOBiTS

2

• painscream

2

2012 yaz sezonu benim için kötü gececek galiba.. :) taş çatlasa devam niteliğinde tv serisi beklentilerimin hiç birisi çıkmayacağını öğrenip şok oldum devamında çıkanlara bakıp.. 2. şoku yaşadım..

Filmler bölümünde güzel 4 yapım olacak gibime geliyor. :) Paylaşım için teşekkür ederim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Listeyi çok güzel hazırlamışsınız elinize sağlık :) Benim açımdan güzel animeler gelcek gibi duruyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Malesef listede 2.sezonunu görmek istediğim animeler yok ama yinede 2-3 tane hoşuma giden seri var

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haber için çok teşekkürler.

Yaz ve kış sezonları Tv anime serileri açısından fakir oluyor ve genelde adam akıllı pek yapımda yer almıyor ne hikmetse.Görülen o ki ova ve film açısından daha zengin bir sezon ama filmlerin çoğunu 2013 'ten önce göremeyiz gibi.

Animelerden baya soğudum ama takip etmeyi düşündüğüm 5-6 yapım mevcut umarım sonunu getirebilirim.

Sword Art Online (Favorim)

Campione!

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!

Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

Dakara boku wa H ga dekinai

Binbougami ga!

Aruvu Rezuru

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En güzel dönem güz dönemi! :) Dişi dokunur 1 2 tane seri var onlarla da artık bir şekilde geçiştireceğiz!

Yeni sezon geldi mi yardır! :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sword Art Online

Koi to Senkyo to Chocolate (Belki)

Muv Luv Alternative: Total Eclipse

Binbou ga

Jinrui wa Suitai Shimashita

Tari Tari

Arcana Famiglia

Filmlerden ve Ovalardan:

Blood C: Last Dark

Berserk

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

Seitokai Yakuindomo OVA

Guilty Crown

Code geass Nunaly in Wonderland

Corpse Party

Kimi No Iru machi

Code geass Boukoku to Akito

Öteki sezonlara göre sönük biraz ama iş göreceğini düşünüyorum bu sezonun. Sword art online' dan herkes çok ümitli ama umarım bizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Campione resimde bulamadım ben. Bu sezon gelecekse onu da eklememek olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk başta bu kadar çok uğraştığın için eline sağlık animedyum. Gerçekten herşeyi dört dörtlük yapmışsın. Bu sezonda en çok umudum olan seri sword art online, oda nabuna no yabou, hakuouki-reimei-roku, hagure yuusha no estetica, kono naka no itori, dakara boku wa, asa made jugou ve listede daha birçok beklediğim anime var. BENCE bu yaz sezonu animeler bakımından güzel geçicek, en azından bana göre :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yiner bir sürü ana karakteri büyük/küçük-kız olan animeyi donatmışlar :uzqgun: Artık güzel anime çıkmıyor pek, nerde o eski Hokuto no ken'ler, berserk'ler... Şimdi ancak remake yapıyorlar, burada bir tek filmlerden berserk'i bekliyorum. Zaten Code Geass: Boukoku no Akito mübarek her anime sezonunun kapağında boy gösteriyor ama sonuç yok :birsey gelmez:gj

Neyse, afişi çok güzel hazırlamışsın, teşekkür etmeden geçmeyeyim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gece o kafa karışıklığıyla eski versiyonu eklemişim. Güncel olanla değiştirdim tekrar :)

Rehberde olmayan (tembelliğim yüzünden) ama gösterimi kesinleşen bir de Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Shin Kyoto Hen'in 2. OVA'sı var. 23.06'da gösterime girdiğine göre gelecek hafta içerisinde bizim de izleme şansımız olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkçeye çevirilmiş şekilde vermen ayrı bir güzel, ellerine sağlık.

KissXsis ve To love ru var bunları kaçırmam. Ecchi tarzındakileri kaçırmam:)

Kokoro connect ve blood lad mıydı neydi o da dikkatimi çekti:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chouyaku Hyakunin Isshu Uta Koi ve Sword Art Online ilgimi çekti sadece. Chouyaku Hyakunin Isshu Uta Koi'de Chihayafuru'dan öğrendiğimiz karutanın bir nevi tarihçesi var sanırım. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben kimi ni todoke sezon 3 ya da hanasaku iroha sezon 2 istiyodum bu yaz x_x

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben kimi ni todoke sezon 3 ya da hanasaku iroha sezon 2 istiyodum bu yaz x_x

Kimi ni Todoke için anlatacak bir şey kalmadı sanki, ben ilk defa 3. sezon ihtimalini senden duydum. Hanairo'nun ise önce tarih verilmeden 2. sezonu duyurulmuştu, sonra bu yaz sezonunda çıkacağına dair bir rivayet vardı, şimdi ise serinin 2. sezonu yerine filminin bu yıl içinde gösterileceği duyuruldu (Kaynak) Yine de P.A. Works çok benzer bir projeyle (Tari Tari) bu sezon Hanairo atmosferini işleyecek, belki onu takip etmek isteyebilirsin :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi ni Todoke için anlatacak bir şey kalmadı sanki, ben ilk defa 3. sezon ihtimalini senden duydum. Hanairo'nun ise önce tarih verilmeden 2. sezonu duyurulmuştu, sonra bu yaz sezonunda çıkacağına dair bir rivayet vardı, şimdi ise serinin 2. sezonu yerine filminin bu yıl içinde gösterileceği duyuruldu (Kaynak) Yine de P.A. Works çok benzer bir projeyle (Tari Tari) bu sezon Hanairo atmosferini işleyecek, belki onu takip etmek isteyebilirsin :)

Bence de 2. sezonda anlatıldı anlatılacaklar ama mangası devam ediyormuş. O yüzden 3. sezon bekleniyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baya emek harcandığı belli ellerine sağlık. Geçen sezon tam bir hayal kırıklığı oldu benim açımdan yaz sezonundada birkaç tane güzel görünen var , bakalım nasıl olaçaklar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi Ni Todoke hakkında yazmaya girmiştim ki. :) Konuşmalar varmış epey. :)

Evet Kimi Ni Todoke şu anki durumu ile 3. sezonu çok rahat çıkartabilir.. Hatta 4. sezon dan da 10 bölüm hazır gibi.. araya fiiller eklemelerine de gerek yok. mangası çok güzel devam ediyor. Hatta şöyle diyebilirim ki.. 3. Sezonu çıksa.. 1. ve 2. sezonundan daha hit olacağına eminim.. :)

Claymore 2. sezon

Kimi Ni Todoke 3. sezon

Bakuman 3.sezon

Denpa teki na Kanojo ova olarak yayınlandı ama TV serisine dönüştürülecek mi bilmiyorum :) ama olursa beklemedeyim. :)

Nurarihyon no Mago mangası devam ediyor.. 3. Sezonu çıkartacak kadar ilerlememiş ama yakın zamanda çıkartacaklar gibime geliyor. :)

Beklediğim epey anime var ama En çok beklediklerim bunlar. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimi Ni Todoke hakkında yazmaya girmiştim ki. :) Konuşmalar varmış epey. :)

Evet Kimi Ni Todoke şu anki durumu ile 3. sezonu çok rahat çıkartabilir.. Hatta 4. sezon dan da 10 bölüm hazır gibi.. araya fiiller eklemelerine de gerek yok. mangası çok güzel devam ediyor. Hatta şöyle diyebilirim ki.. 3. Sezonu çıksa.. 1. ve 2. sezonundan daha hit olacağına eminim.. :)

Claymore 2. sezon

Kimi Ni Todoke 3. sezon

Bakuman 3.sezon

Denpa teki na Kanojo ova olarak yayınlandı ama TV serisine dönüştürülecek mi bilmiyorum :) ama olursa beklemedeyim. :)

Nurarihyon no Mago mangası devam ediyor.. 3. Sezonu çıkartacak kadar ilerlememiş ama yakın zamanda çıkartacaklar gibime geliyor. :)

Beklediğim epey anime var ama En çok beklediklerim bunlar. :D

Evet claymore çok güzel olurdu. Ama bence claymore yeniden çekilsin 64 bölümlük falan ve kimi ni todoke bence yeniden çıkabilir çünkü en çok satılan 6. manga

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

üff ya çok fazla moe anime var :S Ama bununla beraber 1 tane de yaoi olduğu için affediyorum xD Fujoshileri unutmamışlar :3

İçlerinden gözüme kestirdiğim 6-7 tane anime var :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Asa made Jugyou Chu! daki karakter Iriya'ya benziyor ya neymiş diye bakmaz olaydım : ) pufff...Biography of Gusuko Budori ilgimi çekti ayrıca Ika Musume yine dönüyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada Denpa teki na Kanojo ova olarak yayınlandı ama TV serisine dönüştürelecek mi ?? bilgisi olan bir arkadaş var mı acaba? :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada Denpa teki na Kanojo ova olarak yayınlandı ama TV serisine dönüştürelecek mi ?? bilgisi olan bir arkadaş var mı acaba? :)
Bir ara gözüme çarpmıştı ama daha sonra yanlış bilgi diye kaldırıldı sanırsam.Ova roman uyarlama romanda 3 ciltten oluşuyor.TV serisi çıkarılacak kapasite varmı bilemiyorum ama yapılırsa şayet Ovayı baştan ele almak gerekir.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 cilt den altındı yani bir bölümü olduğunu duymuştum ama.. bu 2 bölümlük OVA için bende senin gördüğünü görmüştüm demekki. :) Tanıtım için olduğunu düşünüyordum.. Konusu ve çizimleri iyi idi.. keşke devam etse. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arcana Famiglia, ve Sword Art Online iş görebilecek serilere benziyor

OVA'lardan bazıları beğendiğim veya bir şekilde takip ettiğim serilerin devamı gibi, Guilty Crown, Papa no Lukoto gibi

Filmler dikkatimi çekti asıl, Berserk'i 4 gözle bekliyorum, umarım hayal kırıklığı olmaz bunca seneden sonra. Bir de Yamato var elbette, eskilerden. Ne varsa bu eskilerde var zaten. Blood-C belki güzel olabilir, ilk Blood filminden beri baya zaman geçti dizisi yapıldı, trend aşağıya doğru ama bakalım, göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Blood Lad onaylanmadı hala, bu sezon çıkmayacak %90. Bekleyeni varsa umutlanmasın yani :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?