Jump to content
  • Kayıt Ol

Chuck

brisingr

Önerilen İletiler

CHUCK

chuckiq.jpg

IMDB Puanı:

8.2/10

Ülke

ABD

Kanal

NBC

Tür:

Aksiyon,komedi,drama

Yönetmen:

Chris Fedak

Josh Schwartz (The O.C ‘den tanıdığımız)

Süre:

40 dk

Kadro:

0000000041.jpg0000000042.jpg

Zachary Levi–Chuck Bartowski ---Yvonne Strahovski–Sarah Walker

0000000043.jpg0000000044.jpg

Adam Baldwin -John Casey---- Joshua Gomez -Morgan Grimes

0000000045.jpg

Sarah Lancaster – Ellie Bartowski

Vik Sahay – Lester

Scott Krinsky – Jeff

Julia Ling – Anna Wu

Konusu

Aksiyon-komedi olan ‘

Chuck‘, büyük bir alışveriş merkezinde bilgisayar standında calışan, asosyal ve kızlarla arası iyi olmayan sıkıcı bir hayat yaşayan tabiri caizse bir ‘geek’in (inek) üzerine kuruludur. Fakat doğum gününde karakterimizin üniversiteden atılmasına sebeb olan arkadaşı Bryce’ın kendisine attığı e-posta ile hayatı büyük ölçüde değişir. .

Bryce CIA'de çalışmaktadır ve yolladığı e-postada NSA ve CIA’nin ortak çalışarak hazırladıkları devlet sırları bulunmaktadır. Bu sırlar özel bir sistemle bilgisayara bağlanmıştır ve yeni keşfedilen bir şifreleme yöntemi ile şifrelenmiş resimlerden oluşmaktadır. Chuck e-postayı açtığında bilgisayar ekranında binlerce resimlerden oluşan bir slaytla karşılaşır ve bilinçsiz bir şekilde slaytı izler. Bir şekilde bütün gizli sırlar beynine kazınır.

E-postanın izini süren ajanlar Chuck’ın peşine düşerler. Chuck’a gelen verileri bilgisayarından almaya çalışırlarken başarısız olurlar ve bilgisayar imha olur.Artık Chuck yürüyen bir bilgi bankası konumundadır. NSA ve CIA ile işbirliği yapmayı kabul eden Chuck tehlikeli durumlarda onlara yardımcı olmayı zoraki !! kabul eder.Bundan sonra Chuck, iki ayrı hayatı yaşamaya başlar, bilgisayarlar ve teröristler…

Kişisel yorum:

Şu an 3. sezonu başlayan dizinin ilk iki sezonunu güncel olarak takip ettim.Diyebilirim ki iyi vakit geçireceğiniz, izlerken eğlenebileceğiniz bir dizi arıyorsanız birebir...

İzleyin pişman olmayacağınızı umuyorum.Komedi-aksiyon türünde hoş bir yapıt...

Diziden Resimler:

chuck08.jpg

chuck13d.jpg

chuckbaldwin35.jpgchuck20.jpg

chuckstrahovski36.jpg

chuck37.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 44
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

12

• wiL-

7

• brisingr

5

• spartiate

3

2. sezonu nson bölümünde chuck iyice matrix moduna girmişti... bence e oldukça eğlenceli ve izlenebilir bir dizi... sanırım tüm bölümlerinide izledim... ayrıca imdb'de 8.2 den yüksek bir puanı hakediyor bence...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok eğlenceli bi dizi. üçüncü sezonu bekliyorum.

gerçi çıkmış da olabiler. bilmiyorum onu.

sonuç olarak izlenesi. tekrar tekrar izlenebilir hatta xd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kendini cidden de izlettiren bir dizi. Eğlenceli, komedisi ekşınları fena değil. Casey adamım, en çok onu severim. Amma velakin ikinci sezonu doğru düzgün takip etmedim, bi ara tekrar bakabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birkaç bölüm izledim ğelenceli dizi ama bitirmek istemem rağmen güzel linkler bulamadım. Şuan megaupload aramaktayım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cnbc-e de 1-2 bölüm izlemiştim indirme listemde mevcut güzel bir dizi gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezonu nson bölümünde chuck iyice matrix moduna girmişti... bence e oldukça eğlenceli ve izlenebilir bir dizi... sanırım tüm bölümlerinide izledim... ayrıca imdb'de 8.2 den yüksek bir puanı hakediyor bence...

IMBD'de 8.2 oldukça yüksek bir puan zaten. Old Boy bile 8.4 almıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu kadar insan beğenmiş, forum dışında da bayağı sevenini tanıyorum dizinin de; ana karakteri sempatik yapalım diye aptal yapmaları bir tek bana mı antipatik geliyor, merak ettim...

Arada denk geldiğince 2-3 bölüm izlemişliğim var, öyle oturup sezon bitirmişliğim yok; bunu da belirteyim yorumlardan önce..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bir dizi eğlencelik insanı sıkmıyor.. ama antares e katılıyorum ana karakter neden bu kadar aptal ve beceriksiz bir karakter yaratılmışki. tabi süper kahraman gibi davransında istemiyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten dizinin komedi-aksiyon türüne girmesini chuck ın o sakarlıkları ve becerisizlikleri sağlıyor.Klasik ajan dizisinden farklı bir yönü de bu bence.:birnumara:

ama 2. sezonun sonunda da görüldüğü üzere artık pek aptal bir karekter olmayacak gibi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. sezonu merak eden arkadaşlara kötü haberim var. Ne yazıkki bu son sezon olacak. Dizinin fazla tutmadığına kanaat getiren kanal yöneticileri 2. sezonda diziyi bitirme kararı almış ancak 1 milyondan fazla izleyicinin imza toplaması sonucunda 3. sezonun 13 bölüm yapılarak dizinin bitirilmesine karar verilmiş.

Bu duruma ben de çok üzüldüm. En sevdiğim diziydi diyebilirim.:uzgun: Eminim güzel bir son yapacaklardır. :mutlu:

Edit: 3. sezon Mart ayında başlayacak...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle bir haber okumadım.Ama cidden kötü olmuş.:yandim:

Oldu mu şimdi tamda işler ilginçleşiyor derken...:soylev:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tvde yarım yamalak 2-3 bölüm izleyip beğendiğimi söylemiştim. Birkaç gün önce çok güzel megaupload linkleri buldum (İlk sezonun ilk 7 bölümüne kadar). İlk 3 bölümü izledim ve Morgan beni hep yerlere yatırdı :D Süper bir dizi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşalr, eztv de okuduğum bir habere göre chuck'ın kadrosuna kristen kreuk katılıyormuş(smallvilldeki lana lang)... ço ksevindimn bu habere, daha da izlenebilir olacak dizi:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
3. sezonu merak eden arkadaşlara kötü haberim var. Ne yazıkki bu son sezon olacak. Dizinin fazla tutmadığına kanaat getiren kanal yöneticileri 2. sezonda diziyi bitirme kararı almış ancak 1 milyondan fazla izleyicinin imza toplaması sonucunda 3. sezonun 13 bölüm yapılarak dizinin bitirilmesine karar verilmiş.

Bu duruma ben de çok üzüldüm. En sevdiğim diziydi diyebilirim.:uzgun: Eminim güzel bir son yapacaklardır. :mutlu:

Edit: 3. sezon Mart ayında başlayacak...

Kadroya 2 yeni oyuncunun katılmasıyla -ki baya önce olmuştu ama- ve Chuck fanlarının aşırı baskısıyla 3. sezon da fazla rating alan diziler arasında kendini bulursa 4. sezon da olacakmış ve tam sezon olacakmış yani 21-22 sezon

Olmazsa arkadaşın dediği gibi bu sezon sonmuş :|

Yani bu sezon herşeyi belirleyecek :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçi spoiler + merak olarak 22.bölümün sonuna baktım ve dahada reyting alacağa benziyor. Şuan her ne kadar 2.sezonun 6.bölümünde olsamda şimdi başıma 3D ve 2D bölümler geldi. Şimdi işim yok koca İstanbulda 3D gözlükleri ara :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçi spoiler + merak olarak 22.bölümün sonuna baktım ve dahada reyting alacağa benziyor. Şuan her ne kadar 2.sezonun 6.bölümünde olsamda şimdi başıma 3D ve 2D bölümler geldi. Şimdi işim yok koca İstanbulda 3D gözlükleri ara :D

3D bölüm bir tane var ve bence iyi değildi. Evde 72 ekran tv de izliyordum ama o 3D görüntüler ekrandan en fazla 10 cm ileri geliyordu :soylev: oysa ki ben ağzıma kadar gimesini beklemiştim görüntülerin :D ( koltuk da ekrandan 2 m ilerde, yani baya yakın :) ) hem o gözlüğü 40 dk takmak da adamın başını kazan gibi ağrıtıyor ( mavi-kehribar gözlük yapmak kimin fikriyse :@ ) neyse yani bulursan o bölümün 3D olmayanını izle bence, tahminimce pc de o 3D muhabbeti çok daha kötü olur ;)

Bu arada dizi muhteşem arkadaşlar, izlemeyen herkese tavsiye ediyorum :birnumara: Aynı zamanda hem bu kadar gülüp, eğlenip hem de kendimi hikayeye bu kadar kaptırdığım başka bir dizi yok :D 40 dk ya herşeyi sığdırıyorlar :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben o bölümü izleyememiştim:S gözlüğü taktım, hiç bir şey değişmedi, sonra zaten 1 . dakkada ağrıtmaya başladı gözlerimi ben de çıakrdım gitti... bencede o bölümün normal halini bulup izle özkan, ama ille 3 boyut izliycem diyorsan doğru gözlüklerle izlemen lazım... 3-4 farklı renkte gözlük var, buna bilmemne color 3d diyorlardı sanırım, eve gidince öğrenir yazarım adını

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chuck bitti. Şuan itibariyle sabırsız bir şekilde martı beklemek zorunda kaldım. Böyle bir süper diziyi nasıl kaldırmayı düşünürler. Ya kaldırmak istiyorlar güzelim diziyi kimse izlemiyor ayağına yatıyorlar yada amerikada yaşayanlar filmden anlamıyor :D Çok süperdi 2.sezon ama merak ediyorum Morgan ve Jeffleri görebilecekmiyiz 3de :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?