Jump to content
  • Kayıt Ol

SRW OVA, Gunbuster Movie ve Nadia

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

4744.jpg

1- Daha önce yazmış olabilirim, yine yazayım. HDD'm çöktüğünde daha önceden indirmiş olduğum SRW OVA RAW ve İspanyolca altyazı .SRT'lerini bulunduran ZIP/RAR dosyasını kaybettim. İnternette bu OVA'nın sadece İngilizce hardsub halini bulabiliyorum ve İspanyolca altyazılı RAW klasörünün ZIP/RAR dosyasının tüm linkleri ölü. En azından benim karşıma çıkanlar. Sizlerden ricam, bu Anime'ye ilişkin RAW + altyazı dosyasını olur da bulursanız lütfen beni bilgilendirir misiniz?

Anidb link : SRW Original Generation OVA: The Animation

18343.jpg

2- İnternette Gunbuster Movie'lerine ait 4.4 GB ve 720P olarak hiçbir link bulamadım. Seeder'ler tümden kaybolmadan re-encode konusunda yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Anidb Link : Gunbuster Movie ve Gunbuster Vs Diebuster Movie

18351.jpg

3- Nadia: Secret of the Blue Sea serisine ait 720P link bulamıyorum. Bulabildiklerim sadece 1080P ve büyüklüğü fazlaydı. Re-encode konusunda yardımcı olabilecek var mı?

Anidb Link: Fushigi no Umi no Nadia

Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• tabibitosan

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

@Ice Tea Sama

Öncelikle teşekkürler. Gunbuster Movie'yi daha önceden THORA'dan indirmiştim ama 1. ve 2. parçası arasında çözünürlük farkı vardı. Sence tek parça halinde 720P bulamaz mıyız?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Verdiğim rus torrent'inde var ama Thora'nın videoları galiba. Olmaz sanırım. Bakabileceğim başka yer yok benim de. Belki Bakabt'de vardır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?