Jump to content
  • Kayıt Ol

Mahoutsukai nara Miso wo Kue!

CHOBiTS

Önerilen İletiler

mahoutsukainaramisowoku.jpg

Kodanshaya göre, 12 dakika uzunluğundaki light roman uyarlaması "Mahoutsukai nara Miso wo Kue!" OVA youtube'ta yayınlandı.

Ova'da güzel karakterlerini özellikle erkek izleyicinin gözüne sokmak için uğraşmış.Bu bağlamda da ana hikayeden uzak bu tanıtım videosunda çıkması muhtemel TV serisinin reklamını yaptığı apaçık ortada.

"Mahoutsukai nara Miso wo Kue!" (Eğer büyücüyseniz miso yiyin!) ovası Birinci Kodansha Lanove Bunko Acemi Çaylaklar Ödüllerinde büyük ödülü kazanmıştır.

Konu: 2.Dünya savaşından sonra büyü gücü keşfedilmiş ve dünyada bu yıkıcı güç üzerine yoğun araştırmalar başlatılmıştır.Ne hikmetse, Japonların geleneksel soya unlu Miso çorbası büyü etkilerini yok edebilmektedir.Böylece Miso sihirli ortak teknolojilerin bir ürünü olarak kabul edilmiştir.Hacchoya Shota büyücülük okuluna giden sıradan bir lise öğrencisidir.Bir sabah Shoto miso çorbasını içerken evinin camından içeri Artemisia adlı bir kız girer.Peşindende ağır taaruz helikopteri odayı tarar.Kız Magiele Krallığının prensesisidir ve dünyanın keşfettiği bu büyü gücünün kaynağı nereden gelmektedir.

Staff

Director: Bessho Makoto ("Shangri-La")

Character Design: Oshima Miwa

Production Studio: AIC

Cast

Shota: Suzuki Tatsuhisa

Artemisia: Hidaka Rina

Celestine: Nakahara Mai

Manuela: Hirohashi Ryo

Narrator: Tachiki Fumihiko

Resmi Sitesi:

Mahoutsukai nara Miso wo Kue! official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=455013

OVA RAW

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• DevilRanger

1

• xxxxxxx

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

O çorbanın tadını hep merak etmişimdir :) Tuhaf ve saçma bir animeye benziyor ama izlemek için sabırsızlanıyorum nedense :D Paylaşım için teşekkürler CHOBiTS-sama :D

- Ovasını CHOBiTS-samanın verdiği linkten indirip izledim :) Konusunu okuduğumda okadar hoşuma gideceğini düşünmüyordum ama güzel bir ecchi animesi olucakmış gibi duruyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?