Jump to content
  • Kayıt Ol

Aru Zombie Shoujo no Sainan

CHOBiTS

Önerilen İletiler

aruzombieshoujonosainan.jpg

Sneaker Bunko göre, light roman "Aru Zombie Shoujo no Sainan" anime serisine uyarlanacağı duyuruldu.Son zamanlarda artan zombi sevdelalarını teselli edecek bir yapım nede olsa son zombi serimiz Sankarea ekranlara veda ediyor.

Konu: Yapım hayatta kalmak üzerine kurulu bir komedi. Yaz tatilinde 6 lisans öğrencisi yüzyıllık eski üniversite binasının bodrumunda yatan Jufrosine adlı İtalyan bir zombi kızı yanlışlıkla uyandırırlar. Öğrenciler, kızın vücudunun bütünlüğünü koruyabilmesi için gerekli olan "6 gizli taştan" mahrum bırakır ve kaçarlar. Hayatta kalmak için, Jufrosine öğrencileri öldürmeye başlar ama öğrencilerden hiç beklemediği bir karşı saldırı gelecektir.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=456199

Resmi Site:

http://www.kadokawa.co.jp/lnovel/bk_detail.php?pcd=201112000558

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

5

• xxxxxxx

2

• dante_07

1

• oosmankaplan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

haber için saol abi güzele benziyor merakla bekliyor olucam teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yine zombi yine ben.gerçektende hoşuma gidiyor zombi animeleri.umarım bu da güzel ve ilgi çekici olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Resimdeki kızların eteklerine fazla rüzgar gelmiş ama türler içinde ecchi yok.Pantsu bile görmeyiz umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzelmiş pantsu falan olabilir bence. Neden dersen bu tarz konularda echi olmasa bile vardır. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Havada uçan kafalar havalanan etekler ve görünen pantsular ffsdf Bi zombi Animesinin olmazsa olmazı bence agjgd Ecchi olmasa bile umarım ecchisel faktörler olur :D Merakla bekliyorum bu Animeyi :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nedense şu 6 taş için 6 öğrenciyi öldürme meselesi Mumya 1deki organ meselesini andırdı hatırlarsınız mumya güçlenmek ve hayatta kalmak için organ kuplarını alan adamları öldürmesi gerekiyordu.

Ayrıca nedense lisans öğrencileri üzerinde durmasına sevindim artık liseli görmekten sıkılmıştım:sok aglama: ve kapaktan anladığım kadarı ile bol kan görüceğiz gibi 6t43w

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nedense şu 6 taş için 6 öğrenciyi öldürme meselesi Mumya 1deki organ meselesini andırdı hatırlarsınız mumya güçlenmek ve hayatta kalmak için organ kuplarını alan adamları öldürmesi gerekiyordu.

Ayrıca nedense lisans öğrencileri üzerinde durmasına sevindim artık liseli görmekten sıkılmıştım:sok aglama: ve kapaktan anladığım kadarı ile bol kan görüceğiz gibi 6t43w

Benimde aklıma ilk o geldi.Üniversiteli diyor ama kapaktaki kızın biri liseli üniforması giyiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanıtım için eline sağlık CHOBİTS. Çizimleri baya güzel, karakteleri komik ve neşeli olacağa benziyor :D. Yanlız seride anladığım kadarıyla erkek yok, sırf kız karakterlere odaklı bir seri herhalde, doğru mudur ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Erkeksiz anime mi olur yaw en az yarısı erkektir.Kapaktakiler kız sonuçta cazibe işi birazda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayatta kalma üzerine kurulu bir komedi. Şimdiden güldürdü valla. Güldüremeyeni öldürüyorlar sanırım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde aklıma ilk o geldi.Üniversiteli diyor ama kapaktaki kızın biri liseli üniforması giyiyor.

Japonların liseli fetişi...Artık alıştıkwew434

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her şeyi anladım da zombinin neden İtalyan olduğunu anlayamadım. :D

Not: Bunda ecchi olmazsa Japonlara bir şeyler olmuş demektir. Tsunami, deprem falan derken hak yoluna girmeye falan başladılar teorisini ortaya atabiliriz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her şeyi anladım da zombinin neden İtalyan olduğunu anlayamadım. :D

Not: Bunda ecchi olmazsa Japonlara bir şeyler olmuş demektir. Tsunami, deprem falan derken hak yoluna girmeye falan başladılar teorisini ortaya atabiliriz. :D

Belki yazarın İtalyanlara zaafı vardır.

Yıllar önceki Emanuelle dizisinin hayranı olmasın

İtalyan bir kız tarafından terk edilmişte olabilir.Ama korku ve komedi bir arada ise zombide kız olunca ecchi durum olur ama cinsel çekicilik bazlı olmaz tahminim.

Birde animenin romanında yazan türleri:=1"]Action, =4"]Comedy, =6"]Demons, =23"]School, =27"]Shounen, =31"]Super Power, =37"]Supernatural

Koyu renkli olan türler biraz garibime gitti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?