Jump to content
  • Kayıt Ol

Toaru Majutsu no Index Movie

Underfined

Önerilen İletiler

39439l.jpg

Popüler Tv serisi Toaru Majutsu no Index'in halihazırda bulunan film projesine ilişkin detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor..İlk başta sadece tasarı halindeki bu haberin gün geçtikçe netleşmesi dikkat çekti.Ancak filmin konusu ve seriyle alakalı olup olmayacağı konusunda hiçbir ipucu yok şu anda...Bir terslik olmazsa Filmin Şubat 2013 te vizyona girmesi bekleniyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• Underfined

1

• painscream

1

• CloudT

1

Kulağa hoş geliyor, seriyle alakalı olmasa dahi iyi bir yapım olacak gibi içimde bir his var. En azından, umuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 sezounuda izledim affedersiniz .... anlamadim

cizimler harika malzeme bol konulari biryerden bir yere baglama sifir

nedir yani bu .....

bu animeyi yapanlar biraz fazla arty niyetliler konuyu bir yere getirip birakiyorlar

devamini getirmek islerine gelmiyor zannedersem :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay vay vay, çok iyi haber. 3. sezon gelse daha çok sevinirdim tabi de azıyla yetinmeyen çoğunu bulamaz değil mi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umarim seri ile alakali olur .. Serinin devamini gercekten merak ediyorum ancak sanki batiracaklar gibi bi histe war icimde .S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

1. sezonu maalesef daha bu hafta izleyebildim ve bunca zaman bu seriyi karakter tasarımlarına aldanıp izlemediğime lanet ettim. Özel güç dediğimiz şeyi serinin kurgusu içerisinde mantığa ve pseudo-teorik fiziğe bağlayan nadir serilerden olması dolayısıyla yıllardır görmek istediğim bir seri olduğuna kanaat getirdim. Bu filmi de sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

seriyi oldukça geniş alana yayıldı railgunuda bahse alırsak zaten anime yeterince hızlı gitti şahsımca 2. sezon felaketti ben 3. sezon ve beklediğim arcları düşününce filmde göreceğimi umdum hayal kırıklığı ile sonuçlandı üstelik filmin hangi zaman diliminde geçtiğinide bilmiyoruz ki bence film gereksiz bize 3. sezon lazım ve sağlam bir kurguyla

Film gereksiz diorum sadece maddi çıkarlar var adam gibi 3 sezon yerine film yapmak tamda Jc staff a göre bu seriyi bi 6 yıl daha uzatırlar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
To Aru Majutsu no Index Pelicula PV - YouTube

İlk fragman yayınlandı.

Bu arada film Spinoff olacakmış. Eğer içinde sevdiğim tüm karakterleri barındırıyorsa bence bu bir sorun değil.

Eh, hangi karakterleri sevdiğine bağlı. Film romanlardan bağımsız orijinal bir hikaye. Ve bu filmi çekici kılabilmek için fanbase'i en büyük olan karakterleri koyacaklardır kesin. Bir kere Mikoto ve Accelerator filmde kesin olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?