Jump to content
  • Kayıt Ol

Drama ve Film Oyuncularına Ait Beğenmiş Olduğunuz Reklam/Müzik Videoları

Önerilen İletiler

Bu konuyu açıp açmama arasında çok gidip geldim ama güzel bir başlık olacağını düşündüm. Bugün Leyl'cim sayesinde keşfettiğim güzel bir So Ji videosunu da izledikten sonra böyle bir tartışma alanımız buraya yakışır dedim. :P Bildiğimiz üzere çoğu Drama oyuncusu şarkıcılık da yapıyor, bunun yanı sıra reklam veya moda çekimlerinin videoları da klipleri kadar baya rağbet görüyor. Hal böyle olunca da bize izlemesi kalıyor, izledikçe de başlıkta laflaması kalır, böylece başlığımızın amacı da belli oluyor. Pek araştırmacı bir ruha sahip değilim, bu nedenle başlığı hazıra konma amaçlı açtığım düşünülmesin sakın. :D

Açılışı her zamanki gibi -başlığı açan olduğum için- ben yapıyorum. :P Videolarımı spoiler içersine ekleyerek veriyorum, malum sonra sayfa bana yamuk yapıp duruyor. :P

İlk videomuz So Ji'nin ''Lonely Life'' isimli videosuyla olsun. Evimde böyle eşofmanlı bir varlık dolaşsa ne güzel olurdu. (。♥‿♥。) Tabii My Girl'deki adamım gibi olması tercihim. ahaha Diğer eleman da sanırım So Ji tahtına aday gösterilen ve ''Little So Ji'' adıyla anılan oyuncu. Hyung kıyağı mı yapılmış ne? :P İsmine yakışır bir çekim olmuş.

So Ji'nin Vivien çekimlerinin şekerliği de çok güzeldir; izlenmesi tavsiye edilir. :D Bu da benden sana gelsin Leyl yavrucum, kesin izlemişsindir ama olsun bir kez de benim için izleyiver. :)

Bu güzellikler sonrası devamı da güzel gitmeli diye düşündüm ve Bi Rain'in o güzel danslarıyla devam edeyim dedim. :D Dans videoları konusunda çok acemiyim ama dansının sağlamlığı konusunda pek acemi olmadığımı söyleyebilirim. Gerçi onu, her dans edişiyle hatırladığım an aklıma Üç Ayı dansı geliyor, napayım? xD İlk videoda odaklandığım nokta ''1.28''deki zaman, ben bile öyle kalça kıvıramam arkadaş, ne oynak bir velet bu? :P Oynak filan ama dansıyla mest ediyor kereta. Bu klipteki kıyafeti de hoş durmuş, ee vücut var, ne giyse yakışır.

Bu da güya sakin bir şarkı ama her halükarda dans etmeyi; ama ondan da önemlisi müziğine yakışan dansı yapmayı çok iyi biliyor. İçimden bu videoları, Biber'in internet sayfasını hackleyip orda yayınlamak geliyor. :P Yayınlayalım ki dans nasıl edilirmiş iyice bi öğrensin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

3

• şahMath

2

• Leyl

1

• Aurora Borealis

1

Paylaşımlar için teşekkürler:)

Düşünürsem çok fazla bulacağıma eminim ama abartmayım:D

Bugün keşfettiğim Gong Yoo'nun söylediği bir parça Big OST'sinden...

Gong Yoo - Because it's you~

nan gwenchana . . .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu başlığı şimdi gördüm gerçekten squcum teşekkür ederim senin içinde izledim so jimizi..

Hatta Worlessin Bi rain bıdığınıda izledim hahaha .)

O zaman bende bi klip ekleyeyim so jimizden madem açılışı onla yaptın .) bu klipteki leopar ceketinede hastayım yalnız bak bakalım sende beğenecek misin? .)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Normalde leopar desenini pek sevem. :D Aklıma Wild Romance geldi, bu dizide hoş bir olayı vardı. ahaha Menajer Kimmmmm! Sen bu hallere düşecek adam mıydın? :P

Neyse konumuza geleyim ben. :D Sonuçta o leopar desenini giyen önemli, değil mi? So Ji giymişse eğer çuval bile benim gözümde şaheserdir. :) Paylaşım için teşekkürler canım. ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@squ ben seni videoyu daha yeni görüm rain resmen fan servis yapmış ya:)))

dip not: o leopar desenliyi benimkiler hariç herkes giyebilir giydikleri an gözümden düşerler valla o ne ya allah aşkına:)) tilt oluyotum ben yaa

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@squ ben seni videoyu daha yeni görüm rain resmen fan servis yapmış ya))

dip not: o leopar desenliyi benimkiler hariç herkes giyebilir giydikleri an gözümden düşerler valla o ne ya allah aşkına) tilt oluyotum ben yaa

worli gözden kaçırmaz diyordum ben aslında hihihi, dediğin gibi sağlam bir fanservis sunuyor kereta. :D

Bence de worli, diğerleri giymesin zaten beybi. Leyl sayesinde So Ji'yi bir kez daha güzel güzel izledim, oh! xD Hem So Ji'miz giymiş ya, hepsine bedel. embarrassed.gif Oska'nın (Secret Garden) sabahlığı geldi aklıma, leopar desenli değil miydi o? :P Oska'ya da yakışıyordu ama, hakkını yememek lazım. ahaha

Hazır gelmişken şu videoyu da bırakayım. xD 49 Days dizisinden sonra sevdiğim isimlerden biridir Jung Il Woo, bu çekimde de çok şeker görünüyor. O sondaki göz kırpış işte, eklemezsem olmaz. Şule burayaaaaaa! resepsiyondan bekleniyorsunuz. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen gün Soul Special diye bir dizi izledim 12 bölüm ama hepsini toplasanız 60dk etmiyor:) Dün yeni başladığım Tayvan dizisinin bir bölümü 90dk izle izle bitmiyor Soul Special yanında reklam gibi kaldı.:lol:

Oyuncuları arasında ilk dikkatimi çeken, K.Will ne karizma adam ama:) Sesine diyecek bir şeyim yok oldu bitti hastayımdır...

Demeden geçemeyeceğim Han Hyo Joo cidden çok iyi oyuncu.^__^

Soul Special OST'sinden K.Will söylüyor Can't Say That I Love You

K.Will - Can't Say That I Love You - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?