Jump to content
  • Kayıt Ol

Sailor Moon Animesi Duyuruldu

Sensou

Önerilen İletiler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 73
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

9

• Sensou

9

• Akuma_Blade

8

• fishéyé

6

Doğrusu sailor moon'dan nefret ediyorum yaz sezonu daha iyi seriler çıkabilecekken eski serileri remake edip yayınlamak pek iyi değil bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunu izlerim, gerci daha eski seriyi bile tam İzlemedim:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim ilk göz ağrım olduğu için yeri bende çok ayrıdır ben kesinlikle izliycem kaçırmıycam asla :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sailor Moon benim Shoujo kültürü içinde hep ayrı tuttuğum isimlerden biri. Gerek kızlar arası dostluklar olsun, gerek aşk meşk olayları olsun, çoğu günümüz Shoujo'suna taş çıkarır nitelikte olup seyircisini mutlu eden bir yapımdı. Özellikle de son yıllarda çıkan çoğu sihirli kız olaylarına inat yılına göre en kaliteli isimlerden biri olduğuna inanıyorum. Sevmeyenler olduğu kadar sevenleri bol olan bir yapım, yine de remake oluşu bile beni heyecanlandırıyor çünkü günümüz çizimlerinde o güzel konuyu ve aşkları düşünmek bile sabırsızlığımı arttırmaya yetiyor. Hatta erkek olsam o hatunların çizimlerini merak eder dururdum. :P:D Umarım müzikleri değişmez, özellikle de dinlemekten asla bıkmadığım şu şarkısı:

Sailor Moon - Moonlight Densetsu - YouTube

Pluto'yu izlemeyi nasıl da özledim, görselliği ve özellikleriyle favori savaşçımdı, hatta seri çıksın anketler kısmında en sevdiğimiz savaşçı oylaması yapalım. :P Hatta seri çıkmadan yapalım, süper olur. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doğrusu sailor moon'dan nefret ediyorum yaz sezonu daha iyi seriler çıkabilecekken eski serileri remake edip yayınlamak pek iyi değil bence

Her sezon bir sürü yeni seri çıkıyor zaten kıyamet kopmadığı sürece binlerce yeni seri gelmeye devam edecek sailor moon'un gelmesi seni neden bu kadar rahatsız etti anlayamadım doğrusu :)

@Squaw

Söylediklerinin hepsine katılıyorum..Benide çok heyecanlandırıyor yeni serisi.Ancak sana kötü bir haberim var şarkıları değişecekmiş.Momoiro Clover Z grubu şarkılarını yapacakmış :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu haberden sonra Şeker Kız Candy haberini beklemeye başladım desem yeridir. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Squaw

Söylediklerinin hepsine katılıyorum..Benide çok heyecanlandırıyor yeni serisi.Ancak sana kötü bir haberim var şarkıları değişecekmiş.Momoiro Clover Z grubu şarkılarını yapacakmış :D

Peh! Bugün aldığım en iyi haber üstüne bu en kötü haber oldu. :( Neyse canım, önyargılı olmamak lazım, bakarsın yine kulaklara şenlik bir şölenimiz olur. :D

Bu başlık şu anketi soktu kafama, en kısa zamanda hazırlamak lazım. :D

Bu haberden sonra Şeker Kız Candy haberini beklemeye başladım desem yeridir. :D

Aman o ara filler, yani doldurma bölümleri bir daha çekmeye niyetim yok. :P:D Çocukluğumun en güzel hatıralarını taşıyor diye bu isme pek yüklenesim yok aslında ama yine de o bölümleri olmasın isterim. Gerçi r3ina nickli arkadaşımla laflamıştık zamananında, yanlış hatırlamıyorsam mangakası bu efsaneyi öyle bir sonla noktaladığı için 30 yıl sonra pişmanlık duymaya başlamış. Keşke yaptığı dönemde duysaydı da daha güzel bir son yapsaydı. :) Belki remake olarak çağırırsak Candy'i de getiririz, bu kez daha güzel bir sonla izlemiş oluruz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hadi bakalım Sailor Moon'cular yaşadı. Bu arada şeker kız Candy'nin sonu nasıl bitti?

Siz söyleyince merak ettim valla! :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hadi bakalım eski olan güzel gibiydi :D inş daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlediğim tüm bölümlerin giriş - gelişme - sonuç kısımlarının %90 aynı olduğunu, çoğu bölümü kendimi zorlaya zorlaya bitirebildiğimi hatırladığımda açıkçası karışık duygular içine giriyorum ama seiyuu kadrosu hatırına izleyebilirim. O da belki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnanamıyorum şu an şoktayım :qaglayacak: Böyle bir beklentim vardı ama gerçekleşmez diye de geçiştiriyordum ve oldu, inanamıyorum hemen didiklemeliyim bunu ne zaman duyuruldu? Yaz ortasında haber verdiler iyi mi?:qegenmis: Nasıl olacağını çok merak ediyorum çizimleri falan çok iyi olmak zorunda yoksa büyük hayal kırıklığı olur ayrıca en önemli unsur müzikler müzikler olmazsa işte battı demektir çok merak ediyorum TOEİ Animation yapımı üstlenecek değil mi? Son zamanlarda çıkardıkları bebeksi sihirli animeleri düşününce kötü olmuyor değilim bakalım mangaya sadık kalması artı bir getiri ben mangasının ilk başlarını okumuştum sonra portable bir cihazda okumak üzere ertelemiştim:D basit bir şey olmasa bari çok merak ediyorum ya...Yani artık bu tür çocuksu animeler izleyecek durumda olmasam da merak işte...Yılın olayı...:mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

remake yapilmasi

aradaki fiiler ve gereksiz bolumlerin kaldirilip daha sadece konuya odaklanan versiyonu mu demek ??

----

fan kelimesini sevmiyorum ama bu seri icin oyle sayilirim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu haberi myanimelistte görmüştüm bende.Ama o ilk izlediğimiz bizim tabirimizle 'Ay Savaşçısı' nın tadını alabilirmiyiz bilemiyorum umarım beni yanıltır :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Momoiro Clover Z nasıl bir grup ya hiç dinlemedim Moonlight Densetsu gibi bir müzik yapabilirler mi acaba?Sanmıyorum çok büyük beklentilerim var haberleri merakla takip edeceğim daha karakter dizayn edenler çizerler animatörler de belli değil bir yıl içinde iyi bir şey çıkar mı? Remake yapılması iyi ya o kadar fazla remake gördüğümüz yok anime dünyasında...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Momoiro Clover Z nasıl bir grup ya hiç dinlemedim Moonlight Densetsu gibi bir müzik yapabilirler mi acaba?Sanmıyorum çok büyük beklentilerim var haberleri merakla takip edeceğim daha karakter dizayn edenler çizerler animatörler de belli değil bir yıl içinde iyi bir şey çıkar mı? Remake yapılması iyi ya o kadar fazla remake gördüğümüz yok anime dünyasında...

Burada Momoiro Clover Z ile ilgili bilgiler var. Birde müzik videosu var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Burada Momoiro Clover Z ile ilgili bilgiler var. Birde müzik videosu var.

Evet baktım şu şarkıyla kendileriyle tanışmış oldum bilemiyorum güzel bir müzik çıkar mı? Bunlar zaten Sailor Moon gibi bir grup yani tam Sailor Moonluklar :011: Bunlar şimdi gezegen savaşçıları kostümlerini g,iyip klip yaparlar kesin...Gerçi benim için daha önemli olan çizim...

http://www.youtube.com/watch?v=TaJHJZCLSGE

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

remake yapilmasi

aradaki fiiler ve gereksiz bolumlerin kaldirilip daha sadece konuya odaklanan versiyonu mu demek ??

----

fan kelimesini sevmiyorum ama bu seri icin oyle sayilirim :)

Eğer mangaya sadık kalınacaksa tabiki filler bölümler de yok demektir ve her blümde olduğu gibi kesinlikle aynı tekrarlar olmayacak. Çünkü mangayı okuyup beğenenler daha ciddi, gençlere hitap eden ve daha usturuplu bir Ay Savaşçısı geliyor demektir. En azından Usagi'nin o şımarıklık tarzları olmayacak. Gittikçe olgunlaşan bir Usagi göreceğiz arkadaşlar. Ve ben gerçekten buna çok sevindim. Umarım Sailor V animesini de mangaya bağlı olarak kalınıp yaparlar ya da hiç değilse Sailor Moon animesinin içindeki bölümler arasına Sailor V'nin geçmişini sunmayı becerebilirler, umarım. *_*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Habere çok sevindim :) Umarım iptal filan olmaz.Mangayla birebir gitmesi süper.Çizimleri de güzel olursa... :) :) İlk yayınlanalı 20 yıl olmuş ha!!! Bizde olsa olsa 14-15 yıl olmuştur :) Haber için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İptal olmak mı?Ağzınızdan yel alsın o ne demek ya!!!:002: Mangasına sadık kalacak ama daha olgun olacağından şüphelerim var eski Sailor Moon gayet olgundu bence o çıtayı tekrar yakalayabilsinler yeterki bu zor işte Sailor Moon'un çizerleri falan onu öyle özgün yapmıştı şimdi çok merak ediyorum ve hayal kırıklığı yaşayacağımdan emin gibiyim bakalım, çok önyargılıyım...Mangada Sailor V daha bir ön plandaydı sanırım, bu animede de böyle olursa iyi olabilir çünkü animede Venüsü son savaşçı olarak belledik ve arka planda kalıyordu...Ya dönüşüm sahnelerini batıracaklar kesin özen göstermeyeceklerinden eminim örneğin animelerde çok tasarrufa kaçılıyor artık demek istediğim animasyonun yumuşaklığı için uğraşmıyorlar örneğin bir hareket için gerekecek 10 sayfalık animasyonu 3 sayfaya düşürüyorlar ve sonuç feci oluyor Sailor Moon bundan nasibini alacak...Ayrıca mangada ne gibi bir farklılıklar vardı ki ilk bölümler animeyle aynıydı zaten hatırlatabilecek varsa sevincem...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İptal olmak mı?Ağzınızdan yel alsın o ne demek ya!!!:002: Mangasına sadık kalacak ama daha olgun olacağından şüphelerim var eski Sailor Moon gayet olgundu bence o çıtayı tekrar yakalayabilsinler yeterki bu zor işte Sailor Moon'un çizerleri falan onu öyle özgün yapmıştı şimdi çok merak ediyorum ve hayal kırıklığı yaşayacağımdan emin gibiyim bakalım, çok önyargılıyım...Mangada Sailor V daha bir ön plandaydı sanırım, bu animede de böyle olursa iyi olabilir çünkü animede Venüsü son savaşçı olarak belledik ve arka planda kalıyordu...Ya dönüşüm sahnelerini batıracaklar kesin özen göstermeyeceklerinden eminim örneğin animelerde çok tasarrufa kaçılıyor artık demek istediğim animasyonun yumuşaklığı için uğraşmıyorlar örneğin bir hareket için gerekecek 10 sayfalık animasyonu 3 sayfaya düşürüyorlar ve sonuç feci oluyor Sailor Moon bundan nasibini alacak...Ayrıca mangada ne gibi bir farklılıklar vardı ki ilk bölümler animeyle aynıydı zaten hatırlatabilecek varsa sevincem...

Buradan anime manga farklarına bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler daha önce oraya baktığımı anımsadım unutmuşum hafızamı tazeledim sayende, farklılıklar var evet ama genelde şu vardır orijinal eser sahipleri hep yönetmenleri ve yapımcıları suçlar vs tamam haklı olabilirler ama eklenen şeyler bence animeyi anime yapan şeylerdi yapımcılar neyin hit olacağını neyin ilgi çekeceğini falan düşünüyor olmalılar evet onlar da haklılar ve düşündükleri şeyler işe yarıyor örneğin Usagi ve Rey'in tartışmaları ve birbirlerine dil çıkarmaları bence en eğlenceli kısımlardan biriydi bunun yanında karakterlere verilen yeni kimlikler vs bence oldukça iyi olmuştu, mangada ise evet bazı şeyler oldukça şaşırtıcı Mamoru'nun mangada bir kere bile gül fırlatmaması gibi şahsen gülsüz Mamarou düşünemiyorum:biyik gulme: Bir şey farkettim bir de manga çok acımasız ya karakterler hep ölüyor örneğin yine animede iyileştirilip hayata dönen kötüler mangada direk ölmüşler enteresan doğrusu bence iyileştirme kısmı güzel bir artıydı...Bir de animede savaşçıların hafızalarının silinmesi beni çok etkilemişti bu gibi şeyler önemli bence, olmasalardı kötü olurdu şimdiki çevrimde hafızalarını kazandıklarını görmek tuhaf olacak üzücü bir etki yaratıyordu ya..tam olarak ne yapacaklar bilemiyoruz tabi yine ekleme yaparlar bence animeye...Mangada Pluton ve Satürn daha fazla boy göstermiş evet ben onların animede daha fazla görünmesini istemiştim özellikle Pluto'nun ama şu an Pluto da gezegenklikten çıktı o da var :biyik gulme: Yani onlar bu çevirmde daha fazla yer bulsa iyi olabilir...Yeniden yapım yerine kaldığı yerden devam edebilirdi demek ki iyi bir şey yapacaklar baştan sardıklarına göre yapmazlarsa yazık olur...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?