Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni Dragon Ball Z Filmi 2013 - Ve Bazı Detaylar Eklendi

Underfined

Önerilen İletiler

news-dragon-ball.jpg

Dragon Ball severleri (yani onların içinde bende varım :) yakında ilgilendirecek haber Akira Toriyama'dan geldi..Haftalık Shonen Jump Dergisinde yayınlanan habere göre Yeni Bir Dragon Ball Z filmi yolda..Serinin yaratıcısı olan Akira Toriyama'da filmin yapılacağını kesin bir şekilde açıkladı..Filmin Vizyona Giriş Tarihi 30 MART 2013...

14.07.2012 Güncelleme

Filmin konusunun Kai serisinden değilde Dragon Ball Z serisinden sonra geçecek olacağı kesinleşti..Kai serisinde Goten ve Trunks(Küçük Hali) yokken,bu filmde her 2 karakterde filmde yer alacak..Detaylar geldikçe paylaşacağım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Underfined

3

• Akuma_Blade

3

• PaarthurnaX

2

• SyLaR_54

1

Sevinsem mi bilemedim şimdi. DBZ manyağı, psikopatı.... vs olan ben bir an şaşkınlık yaşamadım değil. DB-Kai faciasından sonra (Bana göre facia tabi) yeni yapımlara pek ilgim kalmadı doğrusu. Yine de görelim bakalım nasıl olacak. Seneye bu zaman izleriz artık

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

DBZ her türlü. SSJ dönüşümlerini güzel yapsınlar bana yeter. Son izlediğim bir DBZ filminde - adını unuttum - SSJ dönüşümü rezaletti. Hiç gaza getirmedi. :D :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Sylar_54

Öyle olmasına öyle de dediğin gibi en son "Bardock" ile ilgili olan OVA'yı pek sevdiğim söylenemez. Konusu güzeldi ama çizimlerin içine etmişlerdi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimler çamur olsa bile izlenecek tek animedir Dragon Ball..Bakalım bende çok merak ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merak ediyorum ama şu eski yapımlar gün geçtikçe kötüleşme devirleri yok mu o kısımları görmezden gelirsek evet evet ben de takipteyim ve ciddi bir bekleyiş içerisindeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüm külliyat içerisinde en sevdiğim kavga sahneleri GT'deydi ama kaliteli bir Z filmine hayır diyeceğimi sanmam. Tahnimimce Kai'nin kaldığı yerden hikayeyi film serisi yapmaya çalışabilirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Filmin isminin "Battle of the Gods" olduğu ve Majin Buu ile yapılan savaştan sonraki anlatılmayan zaman diliminde geçeceği açıklandı. (Buna göre film bir Spinoff değil aksine Dragonball tarihinin "canon" parçalarından birisi olacak) Ayrıca yeni görüntüler içeren bir Teaser yayınlandı.

Kuririn, Piccolo, Vegeta, Gohan ve Dragonball hayranlarının tanıdığı daha birçok tanıdık karakter bu filmde de görünecek.

Yıkım Tanrısı veteran seiyuu'lardan Kouichi Yamadera tarafından seslendirilecek. Ayrıca Wisu adlı karakter de Masakazu Morita tarafından seslendirilecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?