Jump to content
  • Kayıt Ol

Cyborg 009 Remake

Underfined

Önerilen İletiler

40189l.jpg

İlk olarak 1979 da gösterime giren Cyborg 009 animesinin Remake hali duyuruldu..Çizimlerin tamamen değişeceğini açıklayan Kamiyama Kenji,filmin 27Ekim 2012 de vizyona gireceğininde müjdesini verdi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• CHOBiTS

1

• Underfined

1

• darkness167

1

Tv serisini indirdim ama izlemedim. Yılına göre başroldeki çiftimizin çizimleri oldukça güzeldi.Şimdi bakıyorumda Cyborg demeye bin şahit lazım gibi ama yinede güzel.Eline sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim için en büyük anlamı, kanımca gelmiş geçmiş en büyük 5 Mangaka'dan birisi olan Ishinomori Shotaro'nun (ki Kamen Rider efsanesinin yaratıcısıdır kendisi aynı zamanda) en kapsamlı yapıtının yeni jenerasyona tanıtılabilecek bir versiyonu olacak olması.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yapımı çok fazla duymuş olmama rağmen bir türlü seriye başlayamadım. Acaba yeni haliyle mi izlesem yoksa önce eski versiyonunu mu izlesem diye düşünüyorum da sanırım ilk önce 79 serisine başlamalıyım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

Filmin İskoçya'daki gösterimine katılan Kenji Kamiyama şu an önlerinde bir sequel projesi olmadığını ama öte yandan eğer bu konuda talep gelirse kullanabileceği bir senaryo fikrinin olduğunu söyledi. [ ANN ]

Film henüz BD/DVD olarak çıkmış olmadığından açık sonlu bitip bitmediğini bilmiyorum ama yeni Cyborg 009 filmleri görmek isterim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?