Jump to content
  • Kayıt Ol

Nereden ındırmelıyım?

Anemone.

Önerilen İletiler

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Anemone.

2

• ersin_kiraz

2

• CHOBiTS

1

• Akuma_Blade

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Alttaki linkten indir.Seed çok umarım senkronu uyar.Birde seride 2 dil seçeneği var ilk dil rusca sen japoncayı seç izlerken.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar zamanında HBB TV de yayınlanmış olan "Dolbuck" diye bildiğim fakat nette "Dorvack" veya "Special Armored Battalion Dorvack" geçen animenin türkçesi olmadığından inglizce sublı linlerini arıyorum.Aradım taradım ispanyolca sublı linklerini bulabildim.Bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim .Çocukluk anımlarım depreşti.Animenin sonunda ne olduğunu bir türlü öğrenememiştim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar zamanında HBB TV de yayınlanmış olan "Dolbuck" diye bildiğim fakat nette "Dorvack" veya "Special Armored Battalion Dorvack" geçen animenin türkçesi olmadığından inglizce sublı linlerini arıyorum.Aradım taradım ispanyolca sublı linklerini bulabildim.Bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim .Çocukluk anımlarım depreşti.Animenin sonunda ne olduğunu bir türlü öğrenememiştim.

Sadece ilk bölümün İngilizce çevirisi yapıldı. ARR sağolsun, her zaman yaptığı gibi ilk bölümü yapıp kaçtılar. Başka da bir grup el atmış değil henüz. Umarım ileride Msubs benzeri bir grup el atar da izleriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece ilk bölümün İngilizce çevirisi yapıldı. ARR sağolsun, her zaman yaptığı gibi ilk bölümü yapıp kaçtılar. Başka da bir grup el atmış değil henüz. Umarım ileride Msubs benzeri bir grup el atar da izleriz.

Verdiğin bilgi için teşekkür ederim.İnşallah birileri el atar da izleriz demekten başka çaremiz yanii.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?