Jump to content
  • Kayıt Ol

Mondaiji tachi ga Isekai kara Kuru sodesuyo?

CHOBiTS

Önerilen İletiler

mondaiji.jpg

Kadokawa Sneaker Bunko' ya göre, light roman "Mondaiji tachi ga Isekai kara Kuru sodesuyo?(Diğer Dünyadan Gelen Problem Çocuklar Değil mi?)" anime serisine uyarlanacağı duyuruldu.

Konu: Sakamaki Izayoi 17 yaşında bir erkektir ve dünyadaki sıradan yaşamından çok sıkılmaktadır çünkü kendisinin muazzam bir doğaüstü gücü vardır. Bir gün Kara Tavşan adıyla bilinen bir kız tarafından "Minyatür Bahçe" adı verilen dünyaya davet edilir. Kara Tavşan ayrıca benzer güçleri olan iki kızıda çağırır. Bu kızlardan sessiz ve kedili olanın adı Yō Kasukabe, güzel lakin kendini begenmiş kızın adı ise Asuka Kudō'dur. Kızın söylediğine göre Deamon Kral onu topraklarından ve halkından mahrum bırakmıştır ve 3 mondaijiden (Problem çocuk) toplumunu yeniden inşa edebilmek için yardım istemektedir. Izayoi kendisinden hiç beklenmedik bir çevap verir: "Hadi Deamon Kralı yenelim!" Şimdi 3 mondaijinin fantastik bir dünyada şeytanlar, tanrılar ve canavalara karşı "Hediye Oyunu" adı verilen savaşları başlayacaktır.

Resmi Site:

Mondaiji novel official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=467767

tumblr_m6mpyeveZh1r1g0uvo1_500.jpg

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

4

• JNXL

2

• Derflinger

2

• ShinigamiKhan

2

En Çok Yazanlar

Yirim ben bu seriyi. Sora'dan sonra echili fantastik iyi gider.

Tek korkum echii diye hentaiye kaçması..:kirmizi:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu falan iyiymiş. Ecchi tavan yapar gibi geliyor. O yüzden garantisi vardır izlerim:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusu ilginç ve echii olacak galiba o zaman kaçaırmam

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hemen ecchiyi yapıştırdınız bakıyorumda fazla resim yoktu ve malumunuz bu tarz haberlerde bulabileceğin en uygun ve çarpıcı resmi kullanmak gerek diye koydum.Fazla ecchi olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kurgu ve karakter tasarımı fena değil ama işlenirken nasıl olacak merak ettiğim bir husus. Ecchi ve harem olur diyenler var hem MAL'da hem başka forumlarda da fakat umarım CHOBITS'n dediği gibi fazla ecchi olmaz. Diğer türlü sırf cinsellikten yakalarız diye izlenecek hali kalmıyor.

Bu arada, Karakterler;

Problem Çocuk 1 - Izayoi Sakamaki

chara_sakamaki.jpg

Problem Çocuk 2 - Kudou Asuka

chara_kudou.jpg

Problem Çocuk 3 - Kasukabe You

chara_kasukabe.jpg

Kuro Usagi - Siyah (Kara) Tavşan

chara_kurousagi.jpg

Karakter açıklamalarınıda uygun bir vakitte eklerim.

Duvar kağıdı olarak şu an için şöyle 2 seçenek sunulmuş.

m_ond_a_ij-d.jpg

m_ond_a_ij_2-d.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu klasik VN, erkek heroin ve birkaç kız biraz da action. Türünün benzerleri gibi ecchi, hentai borderline olacağı aşikar. Özellikle nekomimi(her ne kadar usagi de olsa) unsurunu görünce fantazi olacağı kaçınılmaz bir gerçek. Şimdilik izlemeyi düşünmüyorum, biraz daha yeni sezonda gelecek olan Little Busters! tarzı animelerle ilgileniyorum. (yapımcısı Key yani, dram vb.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakterin takma adı(veya herneyse)epey saçma olmuş karakterde siyah herhangi birşey gözükmüyor ama adı black rabbit...Bence purple rabbit daha iyi olurdu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi iyidir güzeldir :D Umarım bizi BD sini beklemek zorunda bırakmazlar sansür noktasından ^^;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi iyidir güzeldir :D Umarım bizi BD sini beklemek zorunda bırakmazlar sansür noktasından ^^;

Bekletir %90 :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

seri ne zaman yayınlanmaya başlıcak bilgisi olan bi şu kardeşine söyleyebilirmi şimdiden teşekkürler !!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...
Anime Pv yayınlandı birde bu açıdan değerlendirin.

Moe fırtınası olacak gibi, daha fazlası yok yani. Bu arada çevirecek arkadaş Typesetting konusunda başarılı bir grubu kaynak olarak seçerse avantajına olur, mektuplar havada uçuşuyor ve görsellik ön planda font vb falan filan neyse işte :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?