Jump to content
  • Kayıt Ol

Kamisama Hajimemashita

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[/center]

Hana to Yume magazine göre, Suzuki Julietta'nın Shoujo mangası "Kamisama Hajimemashita" Tv anime serisine uyarlanacağı duyuruldu.

Türleri: Komedi, romantizm, shoujo, doğaüstü güçler, fantastik

Haber yapmaktan daha önce vazgeçmiştim ama can sıkıntısından fazla haber birikmesin diye gider ayak haber yapayım dedim.Bir kaç gün hastanede refakatçilik yapacağımda.

Konu:

http://www.animemangatr.com/forum/manga-tanitimlari-ve-incelemeleri/5302-kamisama-hajimemashita/

Staff

Director: Daichi Akitaro

Character Design: Yamanaka Junko ("Detective Conan")

Production Studio: TMS Entertainment

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=459089

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• darkness167

1

• mertak

1

• CloudT

1

Pek ilgi çekici bir yan göremedim ama izlerken keyif alınmayacağı anlamına gelmiyor. Sadece sevdiğim türler değil yine de çıktığında göz atacağım ve eğlenceli de olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusu pek ilgigmi çekmedi ama komedi olmasından dolayı bir göz atarız artık

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yunan mitolojisindeki gibi tanrılar gelir insanlara çakar ve böylece yarı insan yarı tanrı çocuklar olur. Bu da tanışma ve çakma arasındaki hikayeyi anlatıyor. Saçma bir şey olmasa bari. Bu yıllarda güzel animeler kolay kolay çıkmıyor nedense.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine çakma hikaye yine rahatsız edici başrol karakter ayrıca erkek karakter xerxes break ı hatırlattı bana çakma karakterler :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Umarım çevirirsiniz ben çevrilmesini çok istiyorum giflerden gördüğüm kadarıyla da çok eğlenceli bir anime romantiklik var yer yer LÜTFEN ÇEVİRMenlerim bir el atın şu animeye. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?