Jump to content
  • Kayıt Ol

2012 Sonbahar Sezonu

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

2012 Sonbahar Sezonu yapımlarıyla ilgili chart tamamlandı.

[bimgx=555]http://a1208.hizliresim.com/10/7/blnrw.jpg[/bimgx]

Code Breaker, K Project ve Robotics Note izleyeceğim. Zetsuen no Tempest ve Suki-te-Li-na-yo'ya şans veriririm, 1. sezonu bitirmeye vaktim olursa , Jormungand ve Seitokai no Ichizon'un 2. sezonu ve WTF faktörü için Girls und Panzer düşünülebilir. Idolmaster, Code Geass Gaiden, Tasogare no Amnesia OVA'larına bakılacak. DVD/Blu Ray'leri düştüğünde Macross Fire Bomber 7, Yamato Movie , Evangelion 3.0, Hana no Uta: Gothicmade (çık artık, ömrümü yedin!), Cyborg 009 ve Biohazard Damnation izlenecek. Genele vurulduğunda 2012'nin genelinden iyi bir sezon gibi durmakta.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 31
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ozman

3

• MousassaKanjeri

3

• Akuma_Blade

2

• Derflinger

2

İçlerinden izleyeceğim Robotis;Notes, Code:Breaker, K (Hatta bunu çevirmeyi düşünüyorum), Little Busters! var. Fena sezon değil bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sezonu beğendim ben yaz sezonu benim için o kadar sönük geçiyor ki geçen sezonların izlemediğim serileri izliyorum artık :) Bu sezonda;

- Magi

- Robotis;Notes

- Code;Breaker

- Bakuman 3

- Hiiro no kakera 2.sezon

- Jormungand 2.sezon

- K

- Tasogare no Amnesia OVA

- Code Geass Gaiden

Birde beğenirsem Ixion Sata DT serisini izleyebilirim. Açıkçası benim açımdam bu yılın en iyi sezonlarından biri :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Magi diyorum başka bir şey demiyorum. :qzirvede:

Shoujo olan Tonari no Kaibutsu-kun ve Suki-tte li na yo'yu da listeme çoktan yazmıştım.

Not: Bakuman 3'ü saymıyorum bile. :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-Magi

-Robotic;Notes

-Setokai no Ichizon II

-Code:Breaker

-To Love-Ru - Trouble: Darkness

-Girls und Panzer

-K

-Sakurasou No pet na Kanajo

-Little Busters

-Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne

Bu serileri kesinlikle izleyeceğim ama son yazdığım iki seriyi çevirmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sabırsızlıkla beklediğim animeler var

özellikle mangalarını takip ettiklerimi 4 gözle bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çoğu yeni seri güzel gözüktü gözüme.çevrilirse hepsini izlerim:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriler içinde bilmediğim tek Suki-tte li na Yo var. Takip etmeyi düşündüğüm K, Magi, İxoan Saga, Robotic Notes, Busou Shiki, Code Breaker, To love ru darkness

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu çok merak ettiğim Magi var. Onu muhakkak izleyeceğim. Sonbaharda herhalde animeye doyacağız. Bir de filmlerden bahsetmiş. Filmler daha Japonya'da gösterime girecek değil mi? İzlememiz anca seneye galiba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu çok merak ettiğim Magi var. Onu muhakkak izleyeceğim. Sonbaharda herhalde animeye doyacağız. Bir de filmlerden bahsetmiş. Filmler daha Japonya'da gösterime girecek değil mi? İzlememiz anca seneye galiba.

Bu güzde çıkacak movieler seneye yazın nete düşer herhalde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu aralar pek sezon takip etmek içimden gelmiyor ama güzel bir başlangıç yaparsa izleyebileceğim seri sayısı da az değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Setokai no Ichizon II izlemeyi düşünüyorum ama ilk sezonu bile daha çevrilmedi 4 bölümde kaldı 2. sezonu çevirilir mi bilmem (;

ve ayrıca Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne , To Love-Ru - Trouble: Darkness , K

Sakurasou No pet na Kanajo çevrilirse izleyeceğim seriler (;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nagano'nun Gothicmade'i, Yamato, 009 ReCyborg Movie dışındaki yapımların tamamı bana fooss geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Movie'ler (009 Re Cyborg, Gothicmade, Evangelion 3.0, Tiger & Bunny Movie) hariç bir sezona bu kadar çok kof ve boş animeyi doldurmayı nasıl becermişler, anlamadım ?!? Intidal D dışında televizyon için üretilen prodüksyonların nerdeyse tamamı çok kötü. Araki Hirohiko'nun meşhur mangası JoJo Bizarre Adventure, Shin Sekai Yori belki, biraz olayı kurtarır. Gel de 80'leri ve 90'ları özleme şimdi...

Movie'ler içinde Macross FB7 Ozma Meets Fire Bomber'dan çok ümitli değilim. Kawamori bendeki kredibiltesini çoktan doldurdu. Has Otaku'lar içinde mecha fanları militan ve dişli izleyicilerdir. Dalga geçmeye gelmezler. 30. yılında herkesin Macross namına kaliteli bir iş beklediği dönemde AK48B'yle Shoji'nin cami duvarına i...diğini düşünenler çok. Kaldı ki Macross 7'ı izlemeyenler için çok anlamlı bir movie olacağını sanmıyorum. OVA'lar içinde PS3 Hybrid disk'in içinde sunulacak Eureka AO var. Gerçi AO'nun ilk serinin tadını vermediğini kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Kamisama Kiss ve beklediğim bazı animeler geliyı sevindim ova kısmındada izlediğim animelerden var bir tek film kısmını beğenmedim pek

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Magi dikkatimi direk çekti. En çok merak ettiğim o, bu listede.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanırım sonbaharda seri çevirisi almayacağım. Magi'yi çevirme düşüncem vardı ama çok kaliteli bir çevirmen çevireceği için vazgeçtim. Zaten Sword Art Online var, yanına bir de DBZ eklenecek, 2 tane de manga çevirisi varken fazla zorlamanın gereksiz olduğunu düşündüm. Çeviri yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?