Jump to content
  • Kayıt Ol

Ano Hi Mita Hana no Namae o Boku-tachi wa Mada Shiranai Movie

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

anime_4859.jpg

Ao Hana etkinlikleri sırasında yapımcı firma tarafından yapılan bir açıklama ile geçtiğimiz yılın en ilgi gören serilerinden Ao Hana'nın 2013 yaz sezonu için bir Anime filmi duyuruldu. Detaylar belli olmasa da tek bildiğimiz olayların Menma'nın bakış açısından anlatılacağı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• ShinigamiKhan

2

• Akuma_Blade

1

• hermit

1

Hehe bende sonra yaparım diyordum bunu Akuma.Bu ara güzel haberler geliyor bakalım hadi hayırlısı.Eline sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün haberini aldığımda oldukça sevindim, çıkışını dört gözle bekliyor olacağım. Fakat yine de umarım sırf ilgi görmesinden dolayı para kazanmak için yaptıkları bir film olmaz, tıpkı serideki gibi bir hava yakalamayı başarırlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir recap film olacağını duydum ama umarım yanlış duymuşumdur. Recap filmleren fazlasıyla sıkıldım çünkü. Neyse bu film çıktığında ben de belki çeviriye dönerim bununla birlikte belli mi olur. Ano Hana çevirdiğim son projeydi çünkü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok süpriz bir haber oldu gerçekten :D Paylaşım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle bir senaryo yerine farklı bir spin off yada cross over olsa izleyebilirdim. Gereksiz bir dram var bu seride. İzlemeyeceğim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gereksiz olan bir içerik olacaksa o serinin finaliyle kalmalıydı. Serisi, ismine göre beklediğim güzellikte bir içeriğe sahip değildi, bu nedenle beni hayal kırıklığına uğratan serilerden biriydi AnoHana. Drama etiketini sever biri olarak dramatik türler arasında beni pek açmayan bir seriydi. Hatta abartılan isimlerden olduğunu bile düşünür olmuştum. Karakterlerini ise açasım yok pek, hiçbirinde bir çekicilik göremedim, bence bu isim biten o finalle kalmalı, başka bir yapımla anılmamalıydı. Bu gibi tekrarlarla uğraşacaklarına farklı bir isme emek harcasalardı ya. :D

Neyse severlerinin gözü aydın diyelim, sonuçta ben gibi aşırı sevmeyenler aksine severleri de var. İzleyecek olanlara da şimdiden iyi seyirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Filmin tv serisi finalinden 1 yıl sonrasını anlatan yeni bir hikâyeden oluşan recap olacağı belirtildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Filmin tv serisi finalinden 1 yıl sonrasını anlatan yeni bir hikâyeden oluşan recap olacağı belirtildi.

İyi yapmışlar, şayet remake gibi bir şey yapsalar kabak tadı verecekti...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Hem yeni bir hikayeyi anlatıp hem de nasıl recap oluyor? Recap dediğin zaten özet manasına geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O anlama geldiğinin farkındayım okuduğum bu; demek istediğim filmin çoğu recap olarak tv serisi ozetı olup artık son 5-10 dk ekstra sahne olur sanirsam. Animebittiginde sahsen 5dk daha uzun olsa diyordum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?